ATA Airlines Uçak Bileti

Hızlı Erişim

ATA Airlines Hakkında

ATA Airlines Bilet

ATA Airlines Tebriz Havalimanı merkezli İran da kurulmuş bir hava yolu şirketidir. Genelde İran’da yurt içi uçuşlar gerçekleştirirken yurt dışına da birçok uçuş seferleri bulunmaktadır. İran dışında Irak Kuveyt ve Türkiye’ye sefer düzenleyen ATA Airlines hava yolu şirketinin 2 tane 168 yolcu kapasiteli, 1 tane 138 yolcu kapasiteli, 1 tane 129 yolcu kapasiteli, 7 tane 161 yolcu kapasiteli normal uçakları bulunurken 2 tane de 50 yolcu kapasiteli özel uçağı mevcuttur. ATA Airlines seferleri ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bilet.com sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Yolculuğunuz için en uygun fiyatlı ve güvenilir bileti temin edebilir, seyahatinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kafanızda oluşan tüm soruların cevaplarını sitemizde bulabilirsiniz. ATA Airlines bilet sahibiyseniz uçuş saatinden en az 2 saat öncesinde havalimanında bulunmanızı öneriyoruz. Son 30 dakikaya kadar bagajlarınızı teslim etmiş ve check in işlemlerinizi tamamlamış olmanız gerekiyor. Aksi takdirde uçağa binmeniz maalesef mümkün değil. Ortalama 20 kg serbest bagaj hakkı olan ATA Airlines yolcuları bagaj sınırını geçtikleri her kilogram başına ekstra ücret ödemek durumundalar. Yolculuk esnasında hali hazırda bulunan çeşitli yemeklerden satın alabilirsiniz. Özel bir diyetiniz varsa bunu yolculuk öncesi firma ile görüşerek diyetinize uygun yemeğin yolculuğunuzda hazır edilmesini sağlayabilirsiniz. İran’da yurt içi uçuşlarda en çok tercih edilen hava yolu şirketlerinden biri olan ATA Airlines İran ve Irak, Kuveyt, Türkiye uçuşlarında da tercih edilen popüler firmalardan birisidir. Siz de bu konumlardan birine seyahat etmeyi düşünüyorsanız ve fiyatları merak ediyorsanız bilet.com adresinden ATA Airlines Uçak bileti fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Planlarınıza en uygun tarih ve saatte dilediğiniz bileti kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

ATA Airlines Hakkında

ATA Airlines hava yolu firması 17 Aralık 2008 tarihinde İran Tebriz’de kurulmuştur. İlk uçuşunu 2009 yılında Tebriz ve Meşhed arasında gerçekleştirmiştir. 17 Aralık 2010 tarihinde iç hatlarda da seferlere başlamış olan ATA Airlines şirketi genelde Orta Doğuda tarifeli yurt içi ve yurt dışı uçak seferleri gerçekleştirmesinin yanı sıra müşterilerine chapter hizmeti de sunmaktadır. Özel etkinlikler, grup seyahatleri, spor müsabakaları, turistik geziler, iş toplantıları, acil seyahatler gibi birçok özel nedenlerden chapter hizmeti için firmaya rezervasyon oluşturabilirsiniz. Orta Doğu seyahatiniz için ATA Airlines firmasını gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve keyifli bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

 

ATA Airlines Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm ATA Airlines uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda ATA Airlines uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. ATA Airlines havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
ATA Airlines müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
ATA Airlines uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
ATA Airlines uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

ATA Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok