Pamukkale Turizm Online Otobüs Bileti

Pamukkale Turizm Hakkında

Pamukkale Turizm

Bilet.com ile en seçkin firmaların otobüs seferlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Kurulduğu tarihten itibaren sektöründe birçok ilke imza atan Pamukkale Turizm, bu özel firmalardan biridir. Pamukkale Turizm otobüs bileti için sayfamıza göz atabilir, size en uygun bileti en kısa sürede bularak Bilet.com avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Otobüs bileti alırken hem Pamukkale Turizm'in hem de Bilet.com'un indirim ve kampanyalarından yaralanmanız mümkün. Bunun için önce Pamukkale Turizm'i daha yakından tanımaya ve hizmetlerini daha detaylı öğrenmeye ne dersiniz?

Hüseyin Mazlum Bababalım'ın Pamukkale Turizm'in temellerini atan projesiyle Atatürk'ten onay aldığını biliyor muydunuz? Bu gurur verici proje 16 ocak 1962 yılında Bababalım ailesi tarafından hayata geçirilmiştir. Pamukkale Turizm, adını Denizli'nin göz bebeği olan Pamukkale'den almaktadır. Başta sadece Denizli- İstanbul ve Denizli- Ankara güzergahlarında sefer yapsa da kısa süre içerisinde birçok güzergaha sefer düzenlemeye başlamıştır. Şu an 600 araçlık filoya sahiptir ve yılda ortalama 15 milyon yolcuyu gitmek istediği yere güvenle taşımaktadır. 

PAMUKKALE TURİZM'İN HİZMETLERİ

 • Pamukkale Turizm, gelişen teknolojiyi her daim yakından takip etmiştir. Bu sayede yenilikçi yapısını bir an olsun kaybetmeyip Türkiye'de birçok ilke imza atan firma olmayı başarmıştır.
 • 1976 yılında şehir içi servisleri hizmete sunarak Türkiye'de ulaşım anlamında yeni bir dönem başlamasına vesile olmuştur.
 • 1990'dan itibaren gelişen teknolojiye ayak uydurarak modern yapıda ve markasına özel olarak tasarlanan VIP araçları filosuna katarak Elegance servisini başlatmıştır.
 • 2002 yılında inovatif yönünü bir kez daha ortaya çıkararak online bilet satış ve rezervasyon işlemlerini başlatmıştır.
 • 2006 yılında müşteri sadakat programı olan Pamukkart uygulamasını hayat geçirmiştir. Bu uygulama sayesinde üye olan yolculara aldıkları bilet ücreti %8 oranında puan olarak geri döner.  Yolcular biriktirmiş oldukları puanları daha sonraki satın alım işlemlerinde kullanarak bedava yolculuğun tadını çıkarabilir.
 • Pamukyol ve Teknobüs isimleriyle harekete geçen Pamukkale Turizm 2+1 koltuk düzenine ve zamanın tüm teknolojik donanımlarına sahip araçları da filosuna dahil etmiştir.
 • "Kontrol Sizde" sloganıyla birçok teknolojik imkanı yolcularıyla buluşturmuştur. Kendi USB'lerinizi koltuk arkasında bulunan ekranlarda kullanabilme imkanı olan otobüslerde seyahat etmenizi sağlamıştır.
 • Pamukkale Turizm sadece bir ulaşım firması olmakla yetinmemiştir. Pamukeller markasını kurarak eğitim, sanat, bilim, sosyal yardım, sağlık, spor gibi alanlarda topluma destek olmayı amaçlamıştır. Ayrıca Pamukkale Akademi'yi kurarak bu sektörde gelişmek isteyen gençlere imkan tanımıştır.
 • Tüm bu çalışmalar karşılıksız bırakılmamış 2009 ve 2010 yıllarında ulaşım sektöründe Pamukkale Turizm birinci seçilmiştir. 
 • 2011 yılında Bursa'ya üs kurarak büyük bir yatırım gerçekleştirmiştir.
 • 2014 senesinde Adım Adım Trakya projesini başlatarak ulaşım ağını genişletmeye devam etmiştir.
 • 2019 yılında ise Jumbo ismini verdiği yüksek donanımlı araçların seferlerine başlanmıştır. Bu araçlar 75cm koltuk arası mesafesiyle yolcularına konforlu bir seyahat sağlamaktadır. Jumbo araçların şüphesiz en ayrıcalıklı özelliklerinden biri de hayvanlar için yapılmış özel bir taşıma alanının bulunmasıdır. Bu anlamda Türkiye'de bir ilk olup diğer firmalara öncülük etmektedir. 
 • Pamukkale Turizm yolcularının güvenliğini en üst düzeyde tutar. Araçlar 7/24 uydudan takip edilmektedir ve bakımları periyodik olarak büyük bir özenle yapılmaktadır. 

Pamukkale Turizm İletişim

Telefon: 0850 333 35 35
E-Posta: info@pamukkale.com.tr
Website:

Adres:
PAMUKKALE Turizm Taşımacılık Tic. ve Ltd.Şti. İsmet Kaptan Mahallesi Gazi Bulvarı No:95 Münir Birsel Plaza K:2 D:4 Çankaya / İZMİR

Pamukkale Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Pamukkale Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (134)
İyi (35)
Orta (8)
Kötü (12)
Çok Kötü (63)
Ortalama Puan

3.65

252 Değerlendirme

F****

P****

19-05-2022

Tekirda-Bursa Seyahatimin süresince arabaların konforu ve hostlarin guleryuzunden dolayı cok memnun kaldım bundan sonra ilk tercihim bu firma olacak


T****

***

17-05-2022

Yolda sigara icildi tahminen kaptanfi


R****

S****

16-05-2022

Araç görevlileri nazik ve yardımcıydı:) Servis güzeldi :)


M****

K****

14-05-2022

Aracın sürücüsü ve diğer sürücünün sohbetleri yüzünden çok rahat bir seyahatim olduğunu söyleyemiyorum. Diğer hususlarda gayet iyi bir yolculuktu.


M****

B****

09-05-2022

Bilet satışı esnasında yazılan süreye molalar dahil edilmemiş, 1 saat uzun sürdü biletteki süreden.


H****

****

08-05-2022

Yaptığım en zorlu yolculuklardan biriydi maalesef. 8 saat 15 dakika planlanan yolculuk 8 saat 45 dakika sürdü ve bir çorba içecek kadar bile mola verilmedi. Sebebi açıklanmadan 2 kez yarım saate kadar bekleme yapıldı, ancak bu beklemeler mola yerinde olmadığı için araçtan inemedik, mola için sorduğumda molasız denildi. Şaka gibi bir geceydi gerçekten...


M****

g****

07-05-2022

7 Mayıs İzmir Fethiye 16:30 aracı ile yapmış olduğum yolculuk esnasında Recep Özdemir'in bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı öncelikle kendisine sonra Recep bey gibi insanları özen ve itina ile seçen Pamukkale turizme teşekkürlerimi sunar daha mutlu huzurlu ve sağlıklı yolculuklarda yeniden görüşmek isterim :):):)


F****

****

05-05-2022

Yolculuk çok kötü geçti otobüste inananılmaz


i****

y****

05-05-2022

Otobusu yol guzergahındaki her noktaya girip cıktı. her noktada durdu. Direkt sefer tercih etmeliydim boyle durtacagını bilseydim bu otobusu secmezdim


A****

Y****

04-05-2022

Temiz Güleryüzlü yolculuk geçirdim