Pamukkale Turizm Online Otobüs Bileti

Pamukkale Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Sefer bulunamadı!

Pamukkale Turizm Hakkında

Pamukkale Turizm; 1962 yılında Denizli’de Bababalım ailesi tarafından kurularak hizmete sunulmuştur. Pamukkale Turizm şirketi genel merkezini 1972 tarihinde ulusal marka kimliği doğrultusunda İzmir’e taşımıştır. Günümüzde de halen İzmir merkezli olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir.
 
 Seyahat firması adını kurulmuş olduğu şehir olan Denizli’nin ve ülkemizin en önemli değerlerinden kabul edilen Pamukkale’den almıştır. Pamukkale Turizm, ilk olarak seyahat hizmetleri vermeye başladığında tarihler 16 Ocak 1962’yi gösteriyordu.
 

 Düzenlenen Seferler

 
 Kuruluş tarihi oldukça eskiye dayanan Pamukkale Turizm Türkiye'nin çeşitli noktalarına seferler düzenlemektedir. Otobüs seferlerinin düzenlendiği bu noktalar arasında ise;
 
 * Ankara - Bursa
 * Antalya - Ankara
 * Ankara - İstanbul
 * Eskişehir - Ankara
 * İzmir - Bodrum
 * İstanbul - Ankara
 * Bodrum - İzmir
 * Bursa - İzmir yerini almaktadır.
 

 Firmanın Sahip Olduğu Araç filosu

 
 Pamukkale Turizm, Türkiye'nin en büyük yolcu taşımacılığı firmalarından biridir. Firmanın sahip olduğu araç filosunda 600’e yakın otobüs bulundurmaktadır. Firmanın hizmete sunduğu otobüslerin tamamı oldukça yeni ve modern bir nitelik barındırmaktadır. Firma bünyesinde 3500’ün üzerinde bir çalışan ve deneyimli kadro hizmet vermektedir. 60 yıllık köklü bir deneyim ile hizmet yolcularını taşımayı sürdürmektedir.
 
 Pamukkale Turizm, her alanda ülkemizin ve seyahat sektörünün lider firmalarından biridir. Bu anlamda otobüslerinde sunduğu hizmetler bakımındanda da ilklere imza atmıştır. Firma ilk olarak 2000’li yılların başında online bilet satışı hizmetini başlatmıştır. Bilgisayarların hayatımızın bir parçası olmaya başladığı ilk yıllarda otobüslerini baştan aşağı değiştirmiştir. Böylelikle taşımacılık sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmıştır.
 
 Pamukkale Turizm, Pamukyol ve Teknobüs olarak adlandırdığı otobüs donanımlarıyla koltuk arkası ekranlar barındırmaktadır. Bunun yanı sıra otobüs içi mobil internet, müzik, film, oyun ve her koltukta priz gibi imkanları otobüslerinin tamamında standart hale getirmiştir. Tüm bunların haricinde “Kontrol Sende” sloganıyla koltuk arkası ekranların tamamına USB girişleri entegre etmiştir. Bu sayesinde yolculuk süresince isteğe göre film ve ya müzik dinleme olanağı sağlamıştır. Pamukkale Turizm otobüslerinin genelinde koltuklar 2+1 oturma düzeninde yerleştirilmiştir. Bu sayede yolcuların rahat bir yolculuk geçirebilmesi sağlanmıştır.
 

 Sunulan Diğer Hizmetler Ve İmkanlar

 
 Pamukkale Turizm otobüslerinde seyahat süresince sunulan açık büfe hizmeti bulunmaktadır. Bu sayede yolcuların araç içindeki yiyecek ve içeceklerden istedikleri miktarda alabilmesi mümkün olmaktadır. Sunulan Pamukkale Turizm ikramları sayesinde yolculuklar çok daha keyifli geçebilmektedir. Ayrıca diğer seyahat firmalardan farklı olarak yolculara Pamukkale Turizm otobüslerinde geleneksel Türk kahvesi ikram edilmektedir.
 
 Sıcak geçen aylarda ise Pamukkale Turizm otobüslerinde yolculara dondurma da ikram edilmektedir. Bu sayede yolcuların mümkün olduğunca konforlu ve keyifli yolculuk yapmaları sağlanmaktadır. Pamukkale Turizm, günümüzde de sefer düzenlemekte olduğu pek çok kentte şehir içi servisleriyle hizmet vermeyi sürdürmektedir. Pamukkale Turizm hizmetleriyle keyifli bir yolculuk için Pamukkale otobüs bileti almak isteyenler sunulan tüm imkanlardan rahatlıkla faydalanabilirler.
 
 

Pamukkale Turizm İletişim

Telefon: 0850 333 35 35
E-Posta: info@pamukkale.com.tr
Website:

Adres:
PAMUKKALE Turizm Taşımacılık Tic. ve Ltd.Şti. İsmet Kaptan Mahallesi Gazi Bulvarı No:95 Münir Birsel Plaza K:2 D:4 Çankaya / İZMİR

Pamukkale Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Pamukkale Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (52)
İyi (17)
Orta (4)
Kötü (5)
Çok Kötü (27)
Ortalama Puan

3.59

105 Değerlendirme

A****

A****

07-06-2020

Yolculuğum mükemmel geçti. Çok teşekkürler


B****

B****

07-06-2020

Çok iyi çok memnun kaldım. Bundan sonra tereddüt etmeden tercih edeceğim. Teşekkür ederim..


A****

S****

12-06-2020

İzmir-İstanbul (Esenler) seyahati için seyahat süresi doğru bildirilmemiş. 1 saatten fazla rötar yapıldı. Bilet alınırken doğru bilgilendirme yapılması önemlidir.


h****

b****

12-06-2020

Fiyat pahalı. İstanbul Aydın 180 TL.Yolda molayı kaldırmışlar.Muavin söyledi. Tuvalet için benzinlikte durdular da gittim. Otobüs içinde salgın tedbirlerini abartmışlar. bu fiyata bu kadar stres çok. bari ucuz firmayla gidip çektiğimiz stresi azaltalım.


M****

E****

13-06-2020

Güzel bir yolculuk idi.


H****

y****

13-06-2020

Teşekkürler bi problem yasamadim


T****

***

20-06-2020

Hijyen ve temizlik üst düzeyde olduğu için ve çalışan arkadaşlar ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum bundan sonraki süreçte sadece Pamukkale turizm


E****

a****

20-06-2020

Guvenilir hijyenik ve cok rahat bir seyahatti


Z****

****

20-06-2020

Maskesiz yolcular vardı Altınova otogarını şöför de muavinde bilmiyordu yolcunun biri tarif etti


A****

A****

20-06-2020

OLDUKÇA İYİ BİR YOLCULUKTU. TAHMİNİMDEN DE İYİ