Greenmotion Online Araç Kiralama

Greenmotion Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Ford Tourneo Courier
  Yozgat-Merkez
  Ford Tourneo Courier
  veya benzeri
  Intermediate
  1.234,63 TL
 • Volkswagen Polo
  Doğu Londra-Merkez
  Volkswagen Polo
  veya benzeri
  Ekonomi
  692,98 TL
 • Volkswagen Polo
  Doğu Londra-Merkez
  Volkswagen Polo
  veya benzeri
  Ekonomi
  996,51 TL
 • Isuzu D-Max
  Doğu Londra-Merkez
  Isuzu D-Max
  veya benzeri
  Intermediate
  1.102,46 TL
 • Isuzu D-Max
  Doğu Londra-Merkez
  Isuzu D-Max
  veya benzeri
  Intermediate
  1.102,46 TL
 • Mercedes Benz C 200
  Doğu Londra-Merkez
  Mercedes Benz C 200
  veya benzeri
  PremiumElite
  1.914,76 TL
 • Chevrolet Spark
  Mahovljani-Banja Luka International Airport
  Chevrolet Spark
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.159,60 TL
 • Opel Corsa
  Mahovljani-Banja Luka International Airport
  Opel Corsa
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.227,76 TL
 • Opel Astra Sedan
  Mahovljani-Banja Luka International Airport
  Opel Astra Sedan
  veya benzeri
  Kompakt
  1.571,03 TL
 • Seat Leon
  Mahovljani-Banja Luka International Airport
  Seat Leon
  veya benzeri
  Kompakt
  1.756,87 TL

Greenmotion Araç Kiralama Firası Hakkında

Çevre duyarlılığı üst düzeyde olan ve bu amaçla en kaliteli hizmeti vermeyi kendine misyon edinmiş Green Motion ile en uygun araçlara en uygun fiyatlarla kiralayın. Yalnızca araç kiralama değil daha yaşanılabilir bir dünya için çalışan Green Motion ve ekibi sizlere en çok tercih edilen markaları sunarak konforlu ve düşük maliyetli bir sürüş deneyimi yaşatmak için faaliyetlerini sürdürmekte. Dünyanın ve Türkiye’nin pek çok yerinde şubesi bulunan Green Motion’dan en kaliteli ve çevre dostu araçları kolayca kiralayın.


Green Motion Araç Kiralama Fiyatları

Green Motion Araç kiralama fiyatları; aracın markası ve modeline göre ayrıca araç kiralama ile birlikte sunulan hizmetlerin ücretlerine göre değişmektedir. Bu bağlamda yol yardımı, hırsızlık güvencesi, KDV ve diğer vergiler gibi unsurlar fiyatları belirler.
Ayrıca teminat ücretleri de araç kiralanmadan önce ödenmesi gereken meblağlardandır. Ekonomi sınıfı araçlar için ödenmesi gereken teminat bedeli 500TL, orta sınıf araçlar için 750 TL, SUV-Kompakt araç grupları için 2000 TL, Premium araçlar için 5000 TL ve Lux araçlar için ise 10.000 TL teminat bedeli ödenmesi gerekmektedir.
Bunlara ek olarak güvence paketleri de içeriğine göre fiyatlandırılmakta ve günlük olarak ücret 15 TL ile 50 TL arasında değişmektedir.


Green Motion Araç Kiralama Koşulları

Kiracıların Green Motion’dan araç kiralayabilmeleri için belirli gereksinimleri sağlamaları gerekmektedir.
Bu bağlamda kiracı; geçerli bir ehliyet belgesine sahip ve en az 21 en fazla 85 yaşında olmalıdır.
Kiracının ekonomi sınıfı araç kiralaması halinde minimum 1 yıllık sürücü belgesine sahip olmalıdır. SUV-Kompakt, Standart ve Orta sınıf araç kiralamalarında ise minimum 3 yıllık ehliyet ibrazı zorunludur. Eğer kiracı Premium veya Lux sınıf aralardan kiralamak isterse minimum 5 yıllık sürücü belgesi ibraz etme zorunluluğu vardır.
Kiracının aracı teslim aldığı anda yakıt deposu miktarı, araç teslim edildiğinde de aynı miktarda olmalıdır. Yakıt deposunun eksik olması halinde kiracıdan güncel yakıt litre ücreti ve ilaveten %25 ek ücret alınmaktadır.
Her kiracı her aracı belirli kilometre sınırları dahilinde kiralar. Eğer kiracı kilometre sınırını aşmış ise kilometre aşım bedelini ödemekle yükümlüdür.
Kiracılar araçları teslim aldıkları gibi bırakmakla yükümlüdürler. Ayrıca aracı aldıkları noktaya teslim etmeleri gereklidir.
Kiracının aracı belirtilen süreden iki saat ve üzeri bir sürede teslim etmesi halinde günlük kiralama ücreti uygulanır. Erken iade durumunda ise kiracılar kalan süre için ücret iadesi talep edemezler.


Green Motion Ofis ve İletişim

Green Motion, Türkiye ve dünyanın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren bir araç kiralama firmasıdır. Yurt dışında birçok noktada ofislerinin bulunması yanı sıra Türkiye’de başta İstanbul olmak üzere, Antalya, Adana, Ankara, Konya, Muğla gibi pek çok şehirde de faaliyet göstermektedir. Siz de çevre dostu ve karbondioksit tüketimi düşük araçlar ile seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kiralamalarınızı ofisimizi ziyaret ederek veya web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.
 

Greenmotion İletişim

Telefon: 0850 822 71 55
E-Posta: info@greenmotion.com.tr
Website:

Adres:
Küçükbakkalköy Mh. Işıklar Cd. No:30 Ataşehir İstanbul - Türkiye

Greenmotion Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok