Greenmotion Online Araç Kiralama

Greenmotion Hakkında Bilgiler

Araç Sayısı
39
Şube Sayısı
34
Genel Merkezi
İstanbul
Kuruluş Tarihi
2007
Firma Puanı
4.5 / 5

Greenmotion Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Tarraco
  Yozgat-Merkez
  Tarraco
  veya benzeri
  SUV
  27.978,75 TL
 • Tarraco
  Yozgat-Merkez
  Tarraco
  veya benzeri
  SUV
  7.840,05 TL

Greenmotion Araç Kiralama Firası Hakkında

Çevre duyarlılığı üst düzeyde olan ve bu amaçla en kaliteli hizmeti vermeyi kendine misyon edinmiş Green Motion ile en uygun araçlara en uygun fiyatlarla kiralayın. Yalnızca araç kiralama değil daha yaşanılabilir bir dünya için çalışan Green Motion ve ekibi sizlere en çok tercih edilen markaları sunarak konforlu ve düşük maliyetli bir sürüş deneyimi yaşatmak için faaliyetlerini sürdürmekte. Dünyanın ve Türkiye’nin pek çok yerinde şubesi bulunan Green Motion’dan en kaliteli ve çevre dostu araçları kolayca kiralayın.


Green Motion Araç Kiralama Fiyatları

Green Motion Araç kiralama fiyatları; aracın markası ve modeline göre ayrıca araç kiralama ile birlikte sunulan hizmetlerin ücretlerine göre değişmektedir. Bu bağlamda yol yardımı, hırsızlık güvencesi, KDV ve diğer vergiler gibi unsurlar fiyatları belirler.
Ayrıca teminat ücretleri de araç kiralanmadan önce ödenmesi gereken meblağlardandır. Ekonomi sınıfı araçlar için ödenmesi gereken teminat bedeli 500TL, orta sınıf araçlar için 750 TL, SUV-Kompakt araç grupları için 2000 TL, Premium araçlar için 5000 TL ve Lux araçlar için ise 10.000 TL teminat bedeli ödenmesi gerekmektedir.
Bunlara ek olarak güvence paketleri de içeriğine göre fiyatlandırılmakta ve günlük olarak ücret 15 TL ile 50 TL arasında değişmektedir.


Green Motion Araç Kiralama Koşulları

Kiracıların Green Motion’dan araç kiralayabilmeleri için belirli gereksinimleri sağlamaları gerekmektedir.
Bu bağlamda kiracı; geçerli bir ehliyet belgesine sahip ve en az 21 en fazla 85 yaşında olmalıdır.
Kiracının ekonomi sınıfı araç kiralaması halinde minimum 1 yıllık sürücü belgesine sahip olmalıdır. SUV-Kompakt, Standart ve Orta sınıf araç kiralamalarında ise minimum 3 yıllık ehliyet ibrazı zorunludur. Eğer kiracı Premium veya Lux sınıf aralardan kiralamak isterse minimum 5 yıllık sürücü belgesi ibraz etme zorunluluğu vardır.
Kiracının aracı teslim aldığı anda yakıt deposu miktarı, araç teslim edildiğinde de aynı miktarda olmalıdır. Yakıt deposunun eksik olması halinde kiracıdan güncel yakıt litre ücreti ve ilaveten %25 ek ücret alınmaktadır.
Her kiracı her aracı belirli kilometre sınırları dahilinde kiralar. Eğer kiracı kilometre sınırını aşmış ise kilometre aşım bedelini ödemekle yükümlüdür.
Kiracılar araçları teslim aldıkları gibi bırakmakla yükümlüdürler. Ayrıca aracı aldıkları noktaya teslim etmeleri gereklidir.
Kiracının aracı belirtilen süreden iki saat ve üzeri bir sürede teslim etmesi halinde günlük kiralama ücreti uygulanır. Erken iade durumunda ise kiracılar kalan süre için ücret iadesi talep edemezler.


Green Motion Ofis ve İletişim

Green Motion, Türkiye ve dünyanın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren bir araç kiralama firmasıdır. Yurt dışında birçok noktada ofislerinin bulunması yanı sıra Türkiye’de başta İstanbul olmak üzere, Antalya, Adana, Ankara, Konya, Muğla gibi pek çok şehirde de faaliyet göstermektedir. Siz de çevre dostu ve karbondioksit tüketimi düşük araçlar ile seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kiralamalarınızı ofisimizi ziyaret ederek veya web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.
 

Greenmotion İletişim

Telefon: 0850 822 71 55
E-Posta: [email protected]

Adres:
Küçükbakkalköy Mh. Işıklar Cd. No:30 Ataşehir İstanbul - Türkiye

Greenmotion Lokasyonları

Greenmotion Araç Kiralama Firması SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Genelde tüm araç kiralama firmalarında olduğu gibi Greenmotion firmasında da, sürücü belgesi, kimlik kartı ve kredi kartı bilgileri istenmektedir.
Genellikle şartlar tüm firmalarda aynıdır. Greenmotion araç kiralama firmasında da 21 yaş ve üzeri olmak ve standart araçlar için 2 yıllık bir sürücü belgesine sahip olmaktır.
Greenmotion araç kiralama firmasına ait tüm araçlar trafik sigortası kapsamındadır. Ekstra sigorta ile kiralayan kişi tarafından oluşabilecek masraflarda kiralama şirketi tarafından karşılanabilir.
Greenmotion firmasından araç kiralanırken %90 depo tam dolu olarak verilmekte ve bu şekilde geri teslim edilmesi istenmektedir. Ancak farklı durumlarda, depo hangi kademede ise kiralama evrakına not edilir ve o seviyede teslim alınır.
Greenmotion araç kiralama acenteleri dışında farklı bir yere teslim edilmemektedir. Greenmotion firmasının lokasyonlarını araç kiralarken çıkan seçeneklerde görebilirsiniz.
Greenmotion araç kiralama firmasında Tarraco tür araçlar bulunur.

Greenmotion Hakkında Yorumlar

Çok İyi (3)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
4.5
4 Değerlendirme

Yunis

y****

15-08-2023

EVET verilerin hizmetten gayet memnun kaldım Güleryüz anlayış ve songündü aracı teslim etmem gerekiyordu fakat aynı gün bir gün daha uzatmak istedim sorun çıkarmadılar teşekkürler


Fatih

Y****

27-06-2023

Kiralama yaparken Samos merkez yazdığı halde aracı havalimanının orada teslim ediyorlardı. Vathi den teslim almak için ekstra ücret ödedim. Araç eski fakat bir üst sınıf idi. Teslim alma verme sorunsuz idi.


metin

t****

04-12-2022

temiz ve zamanında tebrik ederim


mustafa

d****

18-10-2022

Memnum.kaldim. basarili.bir uygulama