SunExpress Uçak Bileti

SunExpress Hakkında

Şu an itibari ile yedi milyondan fazla yolcu taşıyan Sunexpress, Almanya ile Türkiye arasında en çok tercih edilen havayolu şirketleri arasında yer almaktadır. Avrupa’nın en büyük hava filosuna sahip olan bu büyük şirket bünyesinde şu an için 69 adet son derece kaliteli ve yeni uçak bulunmaktadır.
 
Aynı zamanda merkezi Antalya’da olan bu büyük uçak firması en uygun sunexpress bileti ile bir yandan büyük bir kalite sunarken, bir yandan da uçuş esnasında kaliteli bir ikramda bulunmaktadır. Uçtuğu her nokta ve öncelikleri adına her zaman müşteri memnuniyetini baz alan bu kaliteli havayolu şirketi, her uçuş adına büyük bir seyahat kalitesi sunmaktadır.
 
Aynı zamanda Boeing 737-800 ve Airbus A330 gibi oldukça güçlü ve modern uçak çeşitlerinden bünyesinde barındıran Sunexpress, uçtuğu her nokta adına en ucuz bilet seçenekleri sunarak aynı zamanda büyük bir kalite ile istenilen noktaya zamanında ulaşmaktadır. En çok sefer yapılan yerler adına İstanbul, Berlin, Köln, Adana, İzmir, Stuttgart, Frankfurt gibi noktalar söylenebilir.
 
Lufthansa ve Türk hava yolları ile ortak olarak 1989 yılında havayolu dünyasına kazandırılan Sunexpress, bu gün Türkiye ve Avrupa’nın birçok farklı noktasına sefer düzenlemekte ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak son derece kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda sunulan birçok ek servisler ve koltuk rezervasyon işlemleri ile her alanda büyük bir havayolu kalite hizmeti sunulmaktadır.