Bilet.com'a Hoş geldiniz

Yeni Üye

Üye Girişi

- VEYA -

Değerli kullanıcımız,
Bilet.com'un ayrıcalıklı dünyasını keşfetmeye hazır mısın?

Türkiye'nin en kapsamlı online bilet satış ve rezervasyon platformu Bilet.com, tüm seyahat ve etkinlik seçeneklerini sizin için bir araya getiriyor. Tüm seçenekleri filtreleyip karşılaştırma imkanı sunarak kullanıcılarına zamandan ve bütçeden tasarruf imkanı sağlıyor.

Bilet.com'da Üyelere Özel Neler Var?

Bilet.com'un bünyesinde topladığı binlerce firma ve her plana uygun seçenekler arasında kolayca karşılaştırma yapabilir, aradığınızı hızlıca bulabilirsiniz. Bilet.com'a üye girişi yaparak tüm hizmetlere ek olarak üyelere özel avantajlardan da faydalaanabilirsiniz.

Üye girişi yaparak;

 • Yolcu, araç vb. bilgilerinizi kaydederek bilet satın alırken veya rezervasyon gerçekleştirirken her defasında bilgilerinizi doldurmakla zaman kaybetmezsiniz.
 • Dilerseniz aile bireyleriniz hesabınıza kaydedebilir, onların biletlerini de her zaman hızlıca oluşturabilirsiniz.
 • Tüm bilet ve rezervasyonlarınız hesabınıza kaydedilir. Geçmiş ve gelecek tüm işlemlerinize kolayca ulaşabilir, PNR numaranızı hatırlamak zorunda kalmadan rezervasyon bilgilerinizi anında görüntüleyebilirsiniz.
 • Tüm alışverişlerinizde BiletPuan ödülleri kazanarak sonraki seyahatlerinizden tasarruf edebilirsiniz.
 • Referans Kodu Kampanyası kapsamında size özel refarans kodunuzla arkadaşlarınızı ve takipçilerinizi Bilet.com'a üye olmaları için davet ederek 10.000 TL'ye varan ödüller kazanabilirsiniz.
 • Affiliate Programı kapsamında favori rotalarınızı ve en beğendiğiniz ürünleri arkadaşlarınız ve takipçilerinizle paylaşarak Size Özel Affiliate Linki üzerinden gerçekleşen satışlardan komisyon ödülleri kazanabilirsiniz.
 • Ulaşım kartlarınızı hesabınıza kaydederek her zaman kolayca bakiye yükleyebilirsiniz.
 • Dilerseniz seçtiğiniz tutarda alarm kurabilir, ulaşım kartı bakiyeniz bu tutarın altına düştüğünde mail yoluyla bildirim alabilirsiniz.
 • Üyelere özel kampanya ve indirimlerden faydalanabilir, fırsatlardan daha erken haberdar olabilirsiniz.

Arkadaşıını davet et 10bin tl kazan
Bilet.com, Türkiye'nin en büyük, en geniş çeşitliliğe sahip online bilet satış platformudur. Uçak, otobüs, feribot, otel, tiyatro, etkinlik, eğlence gibi farklı etkinlikler için bilet satın almak isteyenler bilet.com'u tercih etmektedir.

Bilet.com üyeliği, kullanıcılara birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajlardan bazıları şunlardır:

 • Fiyat avantajları: bilet.com üyeleri, bilet.com'un özel indirimlerinden yararlanabilirler. Bu indirimler, bilet.com'un kendi düzenlediği kampanyalar, partnerleriyle yaptığı iş birlikleri veya diğer indirim fırsatlarından kaynaklanabilir.
 • Özel teklifler: bilet.com üyeleri, bilet.com'un özel tekliflerinden yararlanabilirler. Bu teklifler, bilet.com'un düzenlediği yarışmalar, çekilişler veya diğer özel etkinliklerden kaynaklanabilir.
 • Hızlı ve kolay bilet satın alma: bilet.com üyeleri, bilet.com'un hızlı ve kolay bilet satın alma sisteminden yararlanabilirler. Bu sistem sayesinde, bilet.com üyeleri, birkaç dakika içinde bilet satın alabilirler.
 • Kişiselleştirilmiş deneyim: bilet.com üyeleri, bilet.com'un kişiselleştirilmiş deneyiminden yararlanabilirler. Bu sistem sayesinde, bilet.com üyeleri, ilgi alanlarına göre bilet önerileri alabilirler.

Bilet.com üyeliği, ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bilet.com'a üye olmak için, Bilet.com web sitesine veya mobil uygulamasına üyelik bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Bilet.com üyeliği avantajlarından yararlanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Bilet.com web sitesine veya mobil uygulamasına gidin.
 2. Üye ol butonuna tıklayın.
 3. Üyelik bilgilerinizi girin. (öğrenci edu mail adresiniz varsa, öğrenci hesabı için öğrenci mail adresinizi girmelisiniz.)
 4. Üyelik şartlarını kabul edin.
 5. Üyelik kaydınızı tamamlayın.
Daha Fazla Göster