Türk Hava Yolları (THY) Uçak Bileti

Türk Hava Yolları (THY) Hakkında

Türk Hava Yolları (THY)

Ülkenin en büyük havayolu şirketlerinin başında gelen Türk hava yolları, bünyesinde bulunan toplamda 333 uçak sayısı ile dünyanın her yerine son derece kaliteli uçuşlar düzenlemektedir. Afrika, Amerika, Asya, Avrupa, Avustralya ve elbette Türkiye’nin her noktasına ulaşan dev filosu ile kaliteli dev bir hizmete imza atmaktadır.
 
Ayrıca misyon olarak müşteri memnuniyeti her zaman önce olan Türk hava yolları bünyesinde en uygun thy bileti sayesinde en düşük maliyetli uçuş imkânları elde edilebilmektedir. Ülkenin en eski kuruluş tarihine sahip THY, 1933 yılında devlet tarafından ‘Hava Yolları Devler İşletmesi’ adı altında kurulmuştur.
 
Aynı zamanda uçuş öncesi ve esnasında sunulan son derece kaliteli birçok farklı hizmetinin yanı sıra ayrıca yine birçok çeşit ile oldukça zengin ikramlar ile müşteri memnuniyeti her zaman en üst seviyede tutulmaktadır. Ayrıcalığın ve kalitelinin bir arada olduğu Türk Hava Yolları ülke içinde her noktaya seyahat zenginliği sunarken, dış hatlar adına ise Atina, Londra, Münih, Belgrad ya da tokyo ve Newyork gibi daha burada sayılamayacak kadar büyük bir coğrafyaya kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet vermektedir.
 
Ayrıca tüm müşterileri adına geçerli olan en ucuz bilet imkânları ile de sürekli olarak en düşük maliyetler ile kaliteli seferler düzenlemektedir. Birçok farklı noktaya her gün sayısız sefer düzenleyen Türk Hava Yolları, her zaman güler yüzlü ve profesyonel çalışanları ile de kusursuz hizmetini daima sürdürmektedir.