Amerika Uçak Bileti Satın Al

Amerika Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Pacific/Honolulu

TRANSLATOR

Dil

İngilizce

Para birimi

US Dollar

Telefon kodu

1

Başkent

Washington

En Ucuz Amerika Uçak Biletleri


NK Spirit Airlines 18 Şubat 2023
Dallas San Diego 1.422 TL
Satın Al
DL Delta Air Lines 22 Şubat 2023
San Diego Boston 1.765 TL
Satın Al
NK Spirit Airlines 02 Mart 2023
Pittsburgh Los Angeles 2.202 TL
Satın Al
DL Delta Air Lines 08 Haziran 2023
Miami New York 2.464 TL
Satın Al
AA American Airlines 22 Şubat 2023
San Diego Boston 2.532 TL
Satın Al
AA American Airlines 08 Şubat 2023
Şikago New York 3.149 TL
Satın Al
AA American Airlines 30 Nisan 2023
New York Las Vegas 3.581 TL
Satın Al
AA American Airlines 02 Mart 2023
Pittsburgh Los Angeles 3.749 TL
Satın Al
DL Delta Air Lines 09 Şubat 2023
Saint Croix Island New York 4.200 TL
Satın Al
AA American Airlines 09 Şubat 2023
Saint Croix Island New York 4.200 TL
Satın Al
AA American Airlines 26 Nisan 2023
Nassau Miami 4.229 TL
Satın Al
NK Spirit Airlines 09 Şubat 2023
Dallas Miami 4.265 TL
Satın Al

Şehirler

Amerika Havaalanları

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Amerika arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Amerika uçak bileti fiyatı 1.422,21 TL kadardır.
A J Ellis, Aberdeen, Aberdeen Mnpl, Acadiana Rgnl, Accomack County, Ada, Adak Island, Addison, Adirondack, Af Aux, Afb, Afs, Afton Mnpl, Aiken Mnpl, Ainsworth, Air Term Gowen Fld, Air Terminal, Airpark, Airstrip, Akhiok Spb, Akiak, Akron, Akron Fulton, Akutan, Alakanuk havalimanı Amerika uçuşlarında kullanılır.
Amerika Uçak Bileti

Amerika Birleşik Devletleri Hakkında

Büyük Amerika deneyimi birçok şeyle ilgili; bluegrass ve plajları, karla kaplı zirveleri ve kızılçam ormanları, restoranı bol şehirler ve sonsuz gökyüzü…

Yeniden Yolda Olmak

Bu ülkeye ve sonsuz, harika gökyüzüne karayoluyla ulaşım, 4 milyon millik otobanı, kızıl kayalı çölleri yüksek zirveli dağların eteklerini, ufka doğru kıvrılan bereketli buğday tarlalarını bir uçtan öbür ucuna kadar geçerek gerçekleşiyor. Kocaman ovanın arkasındaki tepelerin ardından ışıklarını saçan güneş, Pasifik’in kuzeybatısındaki gür yağmur ormanları ve Yeni İngiltere yol şeridi manzarası, büyük Amerika kara yolculuğuna birkaç iyi başlangıç noktasıdır.

Parlak Işıklar ve Büyük Şehirle

Bir milyon farklı kültür, mutfak ve eğlence anlayışının ortaya çıktığı, bu kalabalık metropol şehirleri LA, Chicago, Miami, Boston ve New York, Amerika’nın doğduğu yerlerdir. Bir de yakından bakacak olursak, Austin ‘in karma müziği, savaş öncesindeki savanın huzur veren tılsımları, özgür ruhlu Portland eyaletinin çevre anlayışı, San Francisco’nun görkemli yalıları ve sokakları caz müziğiyle şenlenen New Orleans‘ın çekici French Quarter’ı, Amerika’nın gözler önüne serdiği şeylerdir.

Yemeğe Düşkün Millet

Amerika’da bir akşam, yetenekli şeflerin Asya kültürüyle harmanladığı organik yiyecekleri ödüllü batı sahil restoranlarında yiyebilirken ızgarada kalın bir pirzola etini ve yanında acı sosuyla servis edilen tütsülenmiş filetoyu Texas’ta yol kenarındaki bir lokantada tadabilirsiniz. Yerlilerin Yukarı Manhattan’ın batı tarafındaki yüz yıllık meze dükkanından oraya özgü simit ve füme balık aldıklarını ve birkaç eyalet ötede dolgun krepler ve kızarmış yumurtaları 1950’lilerdeki yeme tarzında olduğu gibi yemek gelmeden önce çatal bıçakları masaya vurarak yediklerini görebilirsiniz. California’daki, modern bir şarap barında istiridye ve şampanya, Maine Rıhtımında üstünden dumanı tüten tabaklarda taze ıstakoz servis edildiğini görebilir Amerikan pek çok yemek yeme tarzlarından biri olan seyyar yiyecek kamyonlarında Kore Tacosu yiyebilirsiniz.

Yaygın Kültür

ABD, sanata muazzam katkılarda bulundu. Georgia O’Keeffe’nin vahşi doğası, Robert Rauschenberg’ın sürrealist koleji, Alexander Calder'ın şık tasarımları ve Jackson Pollock’un damla tabloları 20. Yüzyıl sanat kültüründe yer aldı. Chicago ve New York, modern çağın büyük mimarlarının hakiki çizim tablosu haline geldi ve duyguları yansıtan bluelardan Appalachia’nın bluegrassı ve Detroit’in Motown’un şarkı türleri plus jazz, funk, country, Amerika’nın icat ettiği modern müzik için önemli şarkı türleri rock ve roll Mississippi Deltası’nda doğdu.

ABD’yi Neden Seviyorum

Regis St. Louis ‘in kaleminden,

İş gezmeye gelince, Amerika her zaman beni şaşırtıcı geniş olanaklarıyla beni etkilemiştir. Diğer ülkelerin çoğu bu kadar çok doğal güzelliğe sahip değil; orada dağlar, sahiller, yağmur ormanları, çöller, kanyonlar, dağ buzulları kaplı, keşfedilmeyi bekleyen, büyüleyici şehirler var ve gidilen bütün bu yerler öyle gitmeye değer ki (sıcak mekanlar, hoş restoranlar, pazar yerleri ve pek çok acayip şeyler). Ben yürüyerek ve bisikletle şehirde gezinmeyi seviyorum ama orada açık yolda rastlanılabilecek keşfedilmemiş harikalar ve şehir dışında gizli bir köşede ilham veren bir şeyler yok.

Amerika Yönüne Uçan Havayolları