Porter Airlines Bilet, Ucuz Uçak Biletleri

Porter Airlines Bilgileri

Genel Merkezi

Toronto

Kuruluş Tarihi

2006

Uçtuğu Nokta Sayısı

22

Uçtuğu Ülke Sayısı

0

Toplam Uçak Sayısı

29

IATA Kodu

PD

Porter Airlines Hakkında

Porter Airlines bilet

Porter Airlines’ın geçmişi çok eskilere dayanmıyor. 2006 yılında kurulduğu bilinen bu şirket kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyor. Porter Airlines bölgesel hava yolu şirketi olarak biliniyor. Porter Airlines firmasının merkezi Toronto’da bulunuyor. Porter Airlines firmasını tercih eden yolcuların sayısı her geçen gün artıyor. Şirket bölgesel olmasına karşın her geçen gün adından daha fazla söz ettiriyor. Porter Airlines firmasında 29 tane uçak bulunuyor. Porter Airlines firması çok daha fazla yolcuya ulaşmayı amaçlıyor.


Porter Airlines Rota ve Seferleri

Porter Airlines firmasının rotasına resmi internet sitesi üzerinden ulaşılabiliyor. Porter Airlines firması bölgesel bir firma olduğu için şimdilik Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’ne uçuş gerçekleştiriyor. Ancak şirket uluslararası havaalanlarına ulaşmayı amaçlıyor. Porter Airlines uçak bileti alanlar seferlerin detaylarını çalışanlardan öğrenebiliyor. Çalışanlar, gerekli olan bilgilendirmeyi uçuştan önce yolculara aktarıyor. Porter Airlines firmasının uçuş noktaları:
•Washington
•Clevand
•Texas


Check-in İşlemleri

Porter Airlines şirketi yolcularına online olarak check in yapma imkanını veriyor. Bu sayede yolcular check in işlemleri için havaalanına gitmek zorunda kalmıyor. Ancak check in işlemlerinin yapılabilmesi için bazı numaralara ihtiyaç duyuluyor. Bu numaralar arasında uçuş onay numarası yer alıyor. Online check in işlemleri sırasında Porter Airlines uçak bileti fiyatları da detaylı bir şekilde görülebiliyor. Porter Airlines firmasının sunduğu online check in sistemi pek çok kişi tarafından beğeniliyor. Online check in işlemleri işlem ekranı uçuştan 24 saat öncesinde açılıyor. Uçuşa 60 dakika kalaya kadar check in yapılabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Porter Airlines firmasının bagaj hakkı kuralları pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Ancak firmanın bagaj hakkı kuralları yurt içi ve yurt dışı uçuşları için farklı olabiliyor. Yolculara 8 kilogramlık ücretsiz 1 bagaj hakkı sunuluyor. Bir bagaj için şartları taşıması durumunda yolculardan ücret talep edilmiyor. El bagajı adı verilen çantaların uçuş sırasında koltuğun altında veya üst bölmede bulundurulması gerekiyor. Firma, yolculardan kurallara uymasını talep ediyor. Aksi halde uçuşta sorun görülebiliyor. Kaybolan bagajlar olabiliyor. Firma kaybolan bagajlar için kişilerle iletişime geçiyor.


Porter Airlines İkramlıklar

Porter Airlines firmasında sunulan ikramların içeriği yurt içi ve yurt dışı uçuşlarına göre değişebiliyor. Yurt dışı uçuşlarında sunulan ikramlar daha doyurucu olabiliyor. Firmanın yemek hizmeti bulunmuyor.
Porter Airlines yolcularına verilen ikramlar kapalı paketlerde sunuluyor. Bu sayede yolcular temiz yiyecekleri yiyebiliyor. Firma, temizlik kurallarına önem verdiğini gösteriyor.


Koltuk Seçimi

Porter Airlines firmasından bilet alanlar check in işlemleri sırasında koltuk seçebiliyor. Porter Airlines uçaklarında farklı koltuklar bulunabiliyor. Standart olan koltuklar için ücret talep edilmiyor. Ancak Premium ve Premium plus koltukları almak için ekstra ücret ödemek gerekiyor. Bu koltukların diğer koltuklara göre birçok avantajı bulunuyor. Premium ve Premium plus koltukları almak isteyen birçok müşteri bulunuyor.


Porter Airlines Özel Programları

Porter Airlines firması, yılın belli dönemlerinde kampanyalı bilet satabiliyor. Bu dönemde satılan biletler çok daha fazla oluyor. Çünkü satın alınan biletler için normalden çok daha düşük ücretler ödeniyor. Porter Airlines firması, müşterilerine özel haklar da sunuyor. Porter Airlines firmasını sık tercih eden firmalara mil biriktirme imkanı veriliyor. Biriktirilen miller birçok avantaj barındırıyor.


Porter Airlines İletişim

Porter Airlines telefon numarası:1-888-619-8622
E mail adresi: ytz.baggage@flyporter.com
Web sitesi:www.flyporter.com 
Adres: Billy Bishop Toronto City Havaalanı
Toronto, Ontario M5V 1A1
 

En Ucuz Porter Airlines Uçak Biletleri


PD Porter Airlines 05 Mart 2023
New York Ottawa 7.547 TL
Satın Al

Porter Airlines Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok