Los Angeles Montreal Uçak Bileti

Los Angeles - Montreal Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Montreal Yerel Saat 21:19
Yaklaşık Uçuş Süresi 6 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 3960 KM

Los Angeles - Montreal Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Los Angeles - Montreal Uçak Biletleri

Los Angeles - Montreal Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Los Angeles - Montreal Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!

Los Angeles - Montreal Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Los Angeles - Montreal arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 6 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Los Angeles - Montreal arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 3960 KM kadardır.
Los Angeles ve Montreal arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Los Angeles - Montreal arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde United Airlines, Air Canada firmalarıdır.
Los Angeles - Montreal arasında Citicorp, Los Angeles Intl, Van Nuys, Whiteman, Saint Hubert, Mirabel, P Trudeau Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Los Angeles Hakkinda

Los Angeles, Amerika Birkeşik Devletleri Kaliforniya eyaleti içinde bulunan şehir büyük okyanusun doğu kıyısında yerini almıştır. New York şehrinden sonra ülkenin en büyük ve en kalabalık şehri olarak kabul edilmektedir. Yapılan son nüfus sayımına göre şehir içerisinde 3.792.621 insan yaşadığı gözlenmektedir. Şehir kültürel açıdan oldukça gelişmiş bir statüye sahiptir. ABD ülkesinin en dinamik ve hayat dolu şehirlerinden biri olan Las Angeles Hollywood sinema endüstrisinde Anaheim'de Disneyland'a ev sahipliği yaptığı bilinir. Şehir içinde yaşayan pek çok yazar, yapımcı ve ünlü sanatçıların bulunması şehri Kreatif Başkent olarak adlandırılmasını sağlar. Özellikle spor alanına bakıldığında NBA’de Los Angeles Lakers ve Los Angeles Clippers, WNBA'de Los Angeles Sparks gibi takımlar bulunurken futbol da Los Angeles Galaxy takımının olduğu bilinir.

Montreal Hakkında

Montreal, Kanada’ya ait şehirlerarasında ikinci büyük kent olmaktadır. Paris’in dışında Fransızca konuşulan en geniş kentte olmaktadır. Büyük göllerin Atlas okyanusuna bağlandığı kısımda Lawrence denizyolu üzerinde yer alan şehir, bu alanda bulunan liman kenti olarak ta büyük bir öneme sahiptir. Dünyanın en saygın üniversiteleri arasında yer alan McGill Üniversitesi de bu şehirde bulunmaktadır. Şehir müzik, sinema ya da kültürel aktivitelerde dünyanın ilk sıralarında yer alan bir popülariteye sahiptir. Kuzey Amerika’nın en Avrupalı şehri olarak ta bilinmektedir. Oldukça modern bir şehir yapılanmasına sahip olsa da tarihi mekânları da olduğu gibi koruyarak eşsiz hazineler barındırmaktadır. Gezilebilecek yerleri arasında Mont- Royal Dağı, Lachine Canal, Botanik bahçesi gibi mekânlar yer almaktadır.

Montreal Hava Durumu

 • açık
  Çar
  açık
  -22°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  -13°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -23°C
 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  -33°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  -10°C

Haritada Montreal