Hakkımızda

Bilet.com


Bilet.com, Türkiye’nin en kolay, hızlı ve güvenli online bilet platformudur. Bilet.com'da en uygun bileti bulabilmeniz için yüzlerce havayolu ve yüzden fazla otobüs firmasının biletleri, anlık olarak karşılaştırabileceğiniz şekilde sunulur.


ARA, KARŞILAŞTIR, SATIN AL


1) Nereden, nereye ve ne zaman gitmek istediğinizi seçin ve sizin için bulduğumuz tüm biletler karşınıza gelsin.

2) Farklı firmalara ait bilet seçenekleri arasından size en uygun bileti bulmak için sonuçları sıralayın, filtreleyin ve karşılaştırın.

3) Yolcu, iletişim ve kredi kartı bilgilerinizi girip 3D güvenlikli ödeme ile satın alma işlemini tamamlayın.


SATIŞ SONRASI TELEFON DESTEĞİ


Satış sonrası 7/24 destek alabilirsiniz.


GÜVENLİK


Bilet.com, bilgilerinizi, 2048 Bit GeoTrust True BusinessID Extended Validation SSL sertifikası ile korumaktadır. Bu SSL sertifikası sadece şirket kimliklerini doğrulayabilmiş firmalar tarafından alınabilir. Bu sertifika ile korunan web sitelerine girildiğinde, tarayıcının adres çubuğunda sertifika sahibi firmanın ünvan bilgileri yer alır. Bu şekilde ziyaretçiler, ziyaret ettikleri web sitesinin gerçekten kayıtlı bir firmaya ait olduğunu doğrulamış olurlar.

Bilet.com ayrıca 3D güvenlikli ödeme alt yapısını kullanır. 3D güvenlikli ödeme ile kart sahibi, cep telefonuna gelen güenlik kodunu doğrulamadan alışveriş tamamlanmaz. Bu şekilde kredi kartınızı sizden başka birinin kullanmasının önüne geçilir.

Kredi kartı bilgileriniz gügvenlik ve gizlilik politikamız gereği Bilet.com tarafından saklanmamaktadır. Bundan dolayı her alışverişinizde bu bilgiler yeniden sizden istenmek zorundadır.


TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ


Sitemizde bir çok bankanın kredi kartına 9 taksite kadar taksitli alışveriş seçeneği mevcuttur. Satınalma adımında tüm taksit seçenekleri müşteriye sunulmaktadır. Bu listede taksit sayısını, taksit tutarlarını ve toplam tutarları görebilirsiniz. Taksit seçeneklerinden size uygun olanı seçtikten sonra kredi kartı ödeme yapabilirsiniz.


ÜYELİK


Bilet.com'a üye olarak, size özel kampanyalardan, indirimlerden ve sürprizlerden haberdar olabilir, uaçk bileti alışverişlerinizde puan kazanabilirsiniz.


DIGITAL TRADE A.Ş.


Bilet.com, bir Digital Trade Anonim Şirketi markasıdır.

Digital Trade A.Ş. 2015 yılında kurulmuş teknoloji şirketidir. Digital Trade A.Ş.’nin kurulum amacı, farklı sektörlerde elde edilmiş olan tecrübe, yazılım ve Ar-Ge yeteneğinin, farklı sektörlerde yeni ürünler geliştirerek etkili şekilde kullanılmasını sağlamaktır.

Digital Trade A.Ş. , farklı sektörlerde gelişen teknolojiyi takip etmekte; gelişen teknolojiye paralel olarak yenilikçi ürün ve projeleri alanlarında uzman ekibiyle geliştirmektedir.


MİSYON


Faklı sektörlerde pazar potansiyeli olan inovatif projeleri keşfedip yenilikçi teknoloji çözümleri ile ürünleştirmek ve ticarileştirmek


VİZYON


Tüm sektörlerde yenilikçi teknoloji çözümlerini çevik yöntemlerle üreten, kullanan ve kullandıran bir şirket olmak


MARKALARIMIZ


Menkul.com


Güncel Borsa, forex, döviz, emtia, altın ve benzeri finansal veri, haber ve yorumları sunan bir finans portalıdır. Finans uzmanları, yatırımcı ve son kullanıcılara haber, analiz, yorum, ve eğitici bilgi vermeyi misyon edinmiştir.


Bilet.com


Türkiye’nin, en güvenli, en kolay ve en hızlı bilet portalıdır. Bilet.com'da sizlere en ucuz bileti sunabilmek için yüzlerce havayolu ve yüzden fazla otobüs firmasının bilet detaylarını anlık alarak karşılaştırıyoruz ve sunuyoruz.


İLETİŞİM


bilgi@bilet.com

Üniversite Mah. Sarıgül Sok.
No:37/1 Kat:3 Ofis:322
Avcılar İstanbul
Görüş Bildir

Görüşlerinizi Bildirin

Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.