Hakkımızda

Bilet.com, Türkiye’nin en hızlı, güvenli ve ekonomik online bilet platformudur. Bilet.com'da en ucuz ve en uygun biletleri bulabilmeniz için yüzlerce havayolu, otobüs ve feribot firmasının biletlerini anlık olarak sorgulayabilir, seferlerini listeleyebilir, fiyatlarını karşılaştırabilir ve biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Adres Bilgileri
Digital Trade A.Ş. (Bilet.com)
Entertech Teknokent Ofis : 322
Istanbul Ün. Avcılar Kampüsü
Avcılar, İstanbul, 34320

İletişim
Bilet.com Çağrı Merkezi: 0 (850) 450 99 88
E-posta (24 saat): [email protected] [email protected]

Ticari Bilgiler
Firma Adı: Digital Trade A.Ş.
Vergi Dairesi: Avcılar V.D.
Vergi Numarası: 295 049 0819
MERSİS Numarası: 0295049081900018
Ticaret Sicil No: 944948

Bilet.com bir Digital Trade AŞ markasıdır. Digital Trade bünyesinde bilet.com menkul.com elbise.com gibi markaları bulunduran bir eticaret ve yazılım firmasıdır. Digital Trade AŞ ve Bilet.com genel merkezi İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsündeki Entertech Teknokent içindedir.


%100 Güvenli Alışveriş

Bilet.com'da tüm işlemler HTTPS protokolü, SSL güvenlik sertifikaları, 3D kredi kartı doğrulama ve güvenlik şifresi, PCI-DSS kredi kartı güvenlik testleri ve ileri fraud kontrol sistemleriyle sağlanmaktadır.


Ücretsiz Telefon ve e-posta Desteği

Bilet.com aldığınız biletleri teyit ve doğrulama için bilet sorgulama sayfasından sorgulayabilirsiniz. Sorgulama için daha önce cep telefonunuza ve e-postanıza gönderilen PNR kodu gereklidir. PNR kodunu unuttuğunuz biletler için [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.


Kredi ve Banka Kartıyla Ödeme

Biletlerinizi Bilet.com'dan kredi veya banka kartınızla güvenle satın alabilirsiniz. Satınalma sırasında HTTPS, SSL, PCI-DSS, 3D, Fraud Kontrol sistemleri kullanıldığından işleminizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.


Taksitli Alışveriş

Bilet.com'da alışverişlerinizi 9 adede kadar taksitle yapabilme seçeneği sizi bekliyor. (Taksitli satış uçak bileti, yurt dışı feribot bileti gibi bazı bilet türlerinde vardır.)