Konser Kategorisindeki Etkinlikler

Akvaryum Kategorisindeki Etkinlikler

Tema Park Kategorisindeki Etkinlikler

Legoland Discovery Centre

Legoland Discovery Centre

İstanbul - Tema Park

388,00 TL 'den itibaren
ViaSea  Tema Park

ViaSea Tema Park

İstanbul - Tema Park

422,10 TL 'den itibaren
Dinopark

Dinopark

Antalya - Tema Park

276,00 TL 'den itibaren
The Land Of Legends Tema Park

The Land Of Legends Tema Park

Antalya - Tema Park

1.540,00 TL 'den itibaren

Müze Kategorisindeki Etkinlikler

Aktivite Kategorisindeki Etkinlikler

Tiyatro Kategorisindeki Etkinlikler

Etkinlik Bileti Kampanyaları

Dünya Genelinde Etkinlik Bileti

Türkiye başta olmak üzere, tüm dünya'da özel bir takım etkinlikleri bünyesinde bulunduran Bilet.com ile seyahat ettikten sonra indirimli etkinlik biletleri sizleri bekliyor.

Satış Sonrası Destek

Satın aldığınız etkinlik bileti ile ilgili herhangi bir talepte bulunduğuunuzda Bilet.com Müşteri Hizmetleri sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

En ucuz Etkinlik Bileti

Tüm etkinlik kategorilerinde en uygun etkinlik fiyatı garantisi ile ucuz etkinlik biletlerini kaçırmadan alın. Kampanyalar ile kara geçin.

%100 Güvenli Alışveriş

SSL ve 3D güvenlik sistemleri ile etkinlik bileti alırken bilgileriniz Bilet.com da güvende. Güvenli alışverişler, iyi eğlenceler dileriz.

Etkinlik İle İlgili Blog Yazıları

Etkinlik Biletleri, Akvaryum, Müze, Tiyatro ve Temapark Biletleri

Etkinlik ve eğlence biletlerinin tek adresi Bilet.com. Türkiye'deki en büyük ve en popüler eğlence merkezlerinin biletleri artık Bilet.com'da. Tema park, Akvaryum, Hayvanat Bahçesi, Müze, Eğlence parkları ve daha birçok kategoride onlarca etkinlik arasından dilediğine bilet alabilirsin.

Birçok eğlence mekanının biletini online olarak sunulan indirimli fiyattan satın alabilir. QR kod ile temassız geçiş yapabilirsin. Üstelik bir çok mekanda biletini aldıktan sonra gişeye uğramana gerek olmadan biletini kullanabilirsin. Bilet.com'a özel birçok etkinlik biletinde iptal ve tam iade hakkına sahip olursun.

Etkinlik Bileti
 

Online Bilet Almanın Avantajları

  • Online olarak sunulan birçok etkinlikte Bilet.com'a özel gişeden daha uyguna fiyat avantajına sahip olursun.
  • QR kod sistemi ile sıra beklemeden temazsız geçiş yapabilirsin.
  • Biletini kullanmadığın zaman iptal ve iade hakkına sahip olursun.

Nasıl Etkinlik Bileti Satın Alırım?

Satın almak istediğin etkinliğin sayfasından kişi ve tarih seçimi yapılır. Sonraki sayfada iletişim ve ödeme bilgilerini girerek, 2 adımda kolayca bilet satın alabilirsin. Bilet satın aldıktan sonra, bilet bilgilerin sms ve email olarak ücretsiz bir şekilde tarafına gönderilir.
Etkinlik bileti, bir kişinin bir etkinliğe katılmak için satın aldığı belgedir. Bu etkinlikler genellikle konserler, festivaller, tiyatrolar, spor etkinlikleri ve tema parklar gibi eğlence veya eğitim amaçlı olabileceği gibi, seminerler, konferanslar gibi iş amaçlı da olabilir.

Etkinlik bileti satın almak, genellikle etkinliğe katılımın güvenli ve düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Biletler, genellikle etkinlik tarihi, saati ve yerine göre farklı fiyatlarla satılır ve bu fiyatlar, etkinlik öncesinde belirlenir. Etkinlik biletleri, genellikle satış noktalarından veya online olarak satılır. Online etkinlik biletlerini almak çoğu zaman daha avantajlı olur çünkü daha uygun fiyata satılmaktadır.

Etkinlik ve Eğlence Biletlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Etkinlik bileti satın alırken, bilet sahiplenme ve doğrulama işlemlerinin yanı sıra, biletin geçerliliği ile ilgili bilgiler de önemlidir. Biletin geçerliliği, etkinliğe katılım için gerekli olan bilgilerin yer aldığı belgedir ve bilet sahibinin etkinliğe giriş yapmasını sağlar. Biletler, genellikle etkinlik günü ve saatine göre geçerlidir ve etkinlik öncesinde veya sonrasında geçerli olmayabilir.
Etkinlik bileti satın almak, etkinliğe katılım için önemlidir ve bu nedenle, bilet satın alırken dikkatli olunması gerekir. Biletlerin satın alındığı satış noktalarının veya online satış sitelerinin güvenilirliği araştırılmalı ve biletlerin geçerliliği kontrol edilmelidir. Ayrıca, biletlerin kaybolması veya çalınması durumunda, biletin değiştirilmesi veya iadesi için gerekli adımların da bilinmesi önemlidir.
Daha Fazla Göster
Etkinlik Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Bilet.com'da tema park, akvaryum, hayvanat bahçesi, macera parkları, müze ve daha birçok kategoride etkinlik biletleri mevcuttur.
Genel Etkinlik Biletleri Sayfamızdan Dilediğiniz Kategori ve Şehre Ait Bileti Satın Alabilirsiniz.
Etkinlik türüne göre değişkenlik göstermektedir. Bileti alırken kurallar bölümüne bakabilirsiniz. Bazı biletler iptal edilemezken, bazı biletler son dakika bile olsa iptal iade edilebilmektedir. Yine de detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.
Aynı iptal işleminde olduğu gibi, etkinliklere göre değişkenlik gösterir. Bazı etkinliklerde değişim olmazken, bazı etkinliklerde değişim mümkündür. Bunu da etkinlik sayfasındaki bilgilerde görebilirsiniz. Yine de detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.
Etkinlikler toplu olarak alındığından, her zaman en uygun fiyatlı etkinlik biletini burada bulabilirsiniz.
Etkinlik biletini alırken açıklamaları okumanız iyi olacaktır. Biletlerin çeşitlerine göre farklı kuralları vardır. Ayrıca biletinizin saat / tarihine ve konumuna dikkat ediniz. Satın aldıktan sonra PNR numaranızı kaybetmeyiniz.
Şu an için etkinlik biletlerinde maalesef rezervasyon işlemi uygulanmamaktadır.
Satın aldığınız etkinliğe göre değişmektedir. Bazı etkinlikler biletiniz sadece seçtiğiniz tarihte geçerlidir. Bazı biletlerde ise yıl sonuna kadar kullanım süresi vardır. Detaylar için satın aldığınız etkinliğin kurallar ve detaylar kısmını kontrol ediniz.
Genellikle üyelerimize ve mobil uygulamamızı kullananlara kampanyalar düzenleniyor. Özellikle biletlerini bilet.com'dan alanlar indirimli etkinlikler için bilet alabiliyorlar.