Funtastic Aquarium İzmir Bileti

  İzmir - Türkiye

Akvaryum

89,00 TL - 107,00 TL

İzmir Akvaryum Westpark AVM içerisinde bulunan Funtastic Aquarium İzmir biletleri online özel fiyatlarla sadece bilet.com'da.

Funtastic Aquarium İzmir Bilet Seçenekleri

 • Akvaryum Giriş Bileti
  99,00 TL - 119,00 TL
  89,10 TL - 107,10 TL
  SEÇ
 • Aile Paketi - 1 (2 Yetişkin 2 Çocuk)
  386,00 TL
  347,40 TL
  SEÇ
 • Aile Paketi - 2 (2 Yetişkin 1 Çocuk)
  294,00 TL
  264,60 TL
  SEÇ
 • Aile Paketi - 3 (1 Yetişkin 2 Çocuk)
  276,00 TL
  248,40 TL
  SEÇ

Funtastic Aquarium İzmir Hakkında

İzmir'de bulunan Funtastic Aquarium'da hijyen ve temizlik açısından gerekli önlemler alınarak Güvenli Turizm Sertifikası'na sahiptir. Gönül rahatlığı ile akvaryumu ziyaret edebilirsiniz. İzmir Akvaryum ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor.

Yaklaşık 2.500 metrekare kapalı alan içerisinde, 2 milyon litreden fazla suyun içinde yüzlerce ilginç su altı canlısı ve Türkiye’nin yerden başlayan ilk tüneli Funtastic Aquariums İzmir’de toplam 2 milyon litreden fazla su içerisinde özel konseptler ile bütünleştirilmiş bir sergi tasarımı ile dünyanın dört bir yanından yüzlerce ilginç su altı canlısı bir arada!

6 farklı türde köpek balıkları, 4 farklı türde onlarca vatoz, tropik su altı canlıları, mürenler, dünya nehirlerinden özel türler, soğuk okyanus türleri ile yağmur ormanlarının en renkli canlıları…

Her yaştan ziyaretçinin çok merak ettiği eğitici, eğlenceli ve gizemli bir keşif macerası, Funtastic Aquariums İzmir’de sizi bekliyor!

izmir akvaryum
 

Funtastic Aquarium İzmir Bilet Kuralları ve Detaylar: 

 • Funtastic Aquariums İzmir, haftanın her günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Son giriş saat 21:30’dur. 
 • Yetişkin Bileti Fiyatı: 95 TL
 • Çocuk Bileti Fiyatı: 75 TL (0 – 36 ay ücretsiz.)
 • Koi &vatoz besleme ayrıca ücrete tabidir.
 • Funtastic Aquariums İzmir tarafından Greenbox tekniği ile çekilen fotoğraflar ayrıca ücrete tabidir. 
 • Bu bilet satın alındığı günden itibaren 30 gün geçerlidir. Süre uzatımı yoktur. 
 • Cep telefonunuza gelecek karekod ile bilet sırası beklemeden giriş yapabilirsiniz.
 • Bu bilet tek kişiliktir ve sadece bir giriş hakkı sağlar.
 • Çocuk misafirler yanlarında 18 yaşından büyük bir yetişkin olmadan tesise giremezler.
 • Ücretsiz çocuk biletleri 0-36 ay için geçerlidir. Ücretli çocuk biletleri 3-12 yaş arasındaki  çocuklar için kullanılabilir. 13 yaş ve üzerindeki misafirler için yetişkin bileti uygulanmaktadır.
 • Biletler ilgili tesis için tek seferlik giriş hakkı sağlar. Tesisten çıkış yapıldığında bilet geçersiz olacaktır.
 • Satın alınan biletler ticari bir amaçla kullanılamaz, satılamaz. 
 • Bilet fiyatlarında yapılan promosyon ve kampanyalar birleştirilemez.
 • 0-36 aylık çocukların girişi ücretsizdir. Ücretsiz giriş için kimlik ibraz edilmesi zorunludur.
 • Ziyaret saatleri dönemsel kararlar ile değiştirilebilmektedir. Güncel saatler için web sitesi veya kurumsal sosyal medya hesapları ziyaret edilebilir.
COVID-19 salgınının yayılma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında tesisimiz yayınlanan genelgeler kapsamında ziyarete kapatılabilir veya ziyaret saatleri değiştirilebilir. Böyle durumlarda alınmış olan biletlerin iadesi bilet.com sitesi üzerinden yapılabilir, güncellemeler ve açılış tarihi için tesisimizin web sitesi ve sosyal medya kanallarını takip ediniz.

Covid 19 salgını  ile mücadele kapsamında,  tesisimizi ziyaret eden misafirlerimizin sağlık ve güvenliğini korumak için özel güvenlik önlemler alınmıştır. Bu  güvenlik önlemlerine uymak tesisimizi ziyaret eden tüm misafirlerimizin yararınadır. Bu nedenle söz konusu güvenlik önlemlerine uymayan misafirlerimizden tesisimizi terk etmesini talep etme hakkımızı saklı tutarız. Ziyaretçi, giriş bileti almakla Funtastic Aquariums İzmir Yönetimi tarafından belirlenen ziyaret şart ve koşullarını kabul etmiş olur.
 

Funtastic Aquarium İzmir Aile Paketi Kampanyası Fiyatları ve Şartları

Kampanya İçeriği:
 • 1.Paket – (2 Yetişkin + 2 Çocuk) : 347 TL  (0-36 ay ücretsiz)
 • 2.Paket – (2 Yetişkin + 1 Çocuk) : 264 TL  (0-36 ay ücretsiz)
 • 3.Paket – (1 Yetişkin + 2 Çocuk) : 248 TL  (0-36 ay ücretsiz)
Kampanya Kuralları: 
 • Bu kampanya, başka indirim veya kampanyalar birleştirilemez.
 • Girişlerde tüm misafirlerin T.C. Kimlik kartını göstermesi zorunludur.
 • Çalışma saatlerimiz; 10:00 – 22:00’dir. Son giriş saati: 21:30
 • Koi &vatoz besleme ayrıca ücrete tabidir.
 • Funtastic Aquariums İzmir tarafından Greenbox tekniği ile çekilen fotoğraflar ayrıca ücrete tabidir. 
 • 0-36 ay arası çocuklar ücretsizdir. 
 • Funtastic Aquariums İzmir kampanya hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir.

Harita

Adres: R. Şevket İnce Mahallesi, 2148/9 Sokak, No.4 35540 Bayraklı, İzmir

Videolar

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Akvaryum Giriş Bileti Yetişkin (13+ Yaş) 107,10 TL
Çocuk (3-12 Yaş) 89,10 TL
Aile Paketi - 1 (2 Yetişkin 2 Çocuk) Adet 347,40 TL
Aile Paketi - 2 (2 Yetişkin 1 Çocuk) Adet 264,60 TL
Aile Paketi - 3 (1 Yetişkin 2 Çocuk) Adet 248,40 TL

Funtastic Aquarium İzmir Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz etkinlik kategorisinde “etkinlik ara” kutusuna Funtastic Aquarium İzmir yazarak etkinliğini bulabilirsiniz.
Funtastic Aquarium İzmir bileti 89 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Funtastic Aquarium İzmir bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Funtastic Aquarium İzmir biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Funtastic Aquarium İzmir biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Funtastic Aquarium İzmir biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Benzer Etkinlikler

Viasea Akvaryum

Viasea Akvaryum

İstanbul - Akvaryum

262,00 TL 309,00 TL
Emaar Akvaryum

Emaar Akvaryum

İstanbul - Akvaryum

139,00 TL 190,00 TL
Aqua Vega Akvaryum

Aqua Vega Akvaryum

Ankara - Akvaryum

93,00 TL 99,00 TL

Funtastic Aquarium İzmir Yorumları ve Değerlendirmeleri

Çok İyi (24)
İyi (7)
Orta (2)
Kötü (2)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.51

35 Değerlendirme
Z**** G****

Teşekkür ederiz


B**** A****

Cok güzel, bu kadar beklemiyorduk!


H**** S****

Süper bir aktivite oldu. Çocukların deniz ve su altı canlılarını tanıması ve yakından görmesi açısından önemli ve güzel bir mekan.


H**** ***

Güzeldi begendik


B**** T****

Oldukça güzeldi. Ancak satın alınan paket iptal edilemiyor yada güncellenemiyor. Çocuk ücretsiz olduğu halde satın aldığımız paketi düzeltemediğimiz için ona da para ödemiş olduk. Yanlış satın alımlar için düzeltme yapılsa daha iyi olur. Teşekkürler.


F**** M****

Cok eglenceliydi tesekkur ederiz, girişte Aile paketinin sadece online ile indirimli olarak mumkun oldugunu ogrendik, bilginize…


E**** A****

Cok güzel vakit geçirdik çocuklarım çok eğlendiler ve tekrar gitmek istiyorlar.Teşekkürler


M**** ***

Güzeldi fakat, balığa verilecek yem'in 25 tl olması, çıkışta bir fotoğrafın 20 tl olması abartı yanında orada çocuğu olan var zengine hizmet vermeyin sadece


H**** Z****

Harika ve cok güzel


M**** T****

Keyifli zaman geçirmemek mümkün değil. Oğlumun yüzündeki merak ve şaşkınlık inanılmazdı.


Yorum Gönder

Funtastic Akvaryum İzmir Hakkında

Eğlencenin ve Keşfin Merkezi: Funtastic Akvaryum
İzmir’in çekici dünyasına yakın zamanda eklenen Funtastic Akvaryum hem şehir halkı hem de Ege bölgesi genelinde oldukça bilinmektedir. Özel bir çaba ile oluşturulan ve yapımı tamamlanan bu akvaryumda yüzden fazla deniz canlısının bulunması bir yana bu deniz canlılarını tematik şekillerde sunulması da insanları cezbetmektedir. Bir film sahnesinde hissini verirken, aynı zamanda deniz dostlarınızla kaynaşabiliyor, su altının gizli cevherlerini keşfedebiliyorsunuz. Üstelik tamamen yerli üretim sayılan bu akvaryum dünyanın en çevreci akvaryumu olarak da tarihe geçti. Balıkların yeminin kendi tesis sitemi içerisinde edinilmesi, ilk yerden başlayan tünel akvaryum olması hasebiyle de ilgiyi sonuna kadar hak ediyor. Suda tarım yapılabilen, biyolojik olarak su filtrelenebilen ve vejetaryen beslenme şekillerine göre akvaryumda yem üretilebilen bu eğlence dünyası kapıları açık, sizleri bekliyor.

Hayal Gücünü Ufka Çıkaran Aktiviteler
Yüze yakın tematik olarak planlanmış akvaryumu ve teraryumu sayesinde insanı mest eden Funtastic, özellikle çocukların keşfetmesi ve öğrenmesi açısından geliştirilen dokunup bilgi edinmek üzerine kurulu etkinliğiyle de bir ilke imza atıyor. Destanlara konu alan Sirenler’den adını alan Siren Efsanesi, Köpek Balığı Laboratuvarı, Koi Efsanesi gibi özel konulardan oluşturulan temalar, eğlenceyi suların arasında su altı canlılarının arasında yaşatıyor. Zararsız denizaltı canlılarına dokunup haklarında bilgi veren uzmanlar sayesinde çocuklarınızın hem hayvanlarla olan bağı güçleniyor hem de bilgi düzeylerinde ciddi sıçramalar yaşanıyor.

Akvaryum Dünyasını Keşfedin
Funtastic sayesinde zarar görmüş hayvanların da artık bir yeri var. Başka canlılar tarafından zarar görmüş, okyanusun derinliklerinde gemi pervanelerinde yaralanmış ya da engeli bulunduğu için ölüme terk edilen hayvanların yaşam alanı haline geldi. Akvaryumun camlarının dahi hayvanların ihtiyacı olan renklere göre teknolojiyle şekillendirildiği bu yerde, özel uzmanlar tarafından hem bilgi alabiliyor hem de kendiniz gezintiyi yaşayabiliyorsunuz. İzmir’in bu yaşam dolu imkanını görmek ve dokunmak için tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden biletleri filtrelemek, size uygun olan seçeneğe ve saate göre karar vermektir. Bilet.com sayesinde, kolaylıkla İzmir’e gelir eğlencenin sahibi olursunuz. Belirli çalışma saatleri, özel olarak belirtilen vatoz ve köpekbalığı besleme saatlerine dikkat etmeyi unutmayın, sitemiz üzerinden indirimli etkinlik fiyatlarını da kaçırmayın.

Tematik Bölümler
Siren Kayalıkları
Ege mitolojisinde özel bir yeri olan Sirenler, gizemli sesleri ve ilginç şarkıları ile yakınlarından geçen denizcileri kendilerine çekerlermiş. Sesin geldiği yeri bulmaya çalışan çaresiz denizciler, kıyıya fazla yaklaşınca gemileri kayalara çarparak batarmış. Foça’da bulunan ve “Siren Kayalıkları” olarak da bilinen kıyı şeridinde bu efsaneyle ilgili bir çok hikâye anlatılır…

Tropik Denizler
Avustralya Büyük Set Resifi’nin uzaydan çıplak gözle görünen tek canlı olduğunu biliyor muydunuz? Tropik denizler bölümünde; bu ilginç dünyayı araştıran kâşifler ile dünyanın bu uzak köşelerindeki kültürlerden ilginç ve eğlenceli hikâyeler sizi bekliyor.

Köpek Balığı Laboratuvarı
Köpek balıkları herkesin son derece merak ettiği, son derece popüler ve ilginç bir türdür. Bu tür hakkındaki en ilginç bilgiler; hem bilgi panoları, hem maketler hem de interaktif dijital ekranlarda, Köpek Balığı Laboratuvarı’nda.

Batık Gemi
Akdeniz Orfozlarının istila ettiği gemi batığında, bronz gemi lumbozlarından Kon Tiki’nin salı çevresinde dolaşan biri birinden renkli balıkları görebilirsiniz.

Asya Nehirleri
Asya kültüründe su kutsal, bazı su altı canlıları ise ilahidir. Yaşayan fosiller Mersin Balıkları, Benekli Bıçak Balıkları ve Koi Balığı’nın ilginç efsanesi Asya Nehirleri bölümünde. Dünya’da ilk evcilleştirilen su altı canlısı olan Koi Balıklarını (Japon Sazanı) biberonla besleyebilirsiniz.

Kutuplar
Soğuk denizler, dünyanın en az bilinen ve insanlığın hala en çok merak ettiği sırları gizleyen özel türlere ev sahipliği yapıyor. 10 derece soğuklukta yaşayan Kurt Balıkları, Dev Atlantik Istakozları ve kutup ışıkları… Hepsi Kutup bölümünde.

Keşif Dünyası
Minik kaşiflere özel olarak hazırlanan bu renkli bölümde, onların boylarına özel, ilgi ve merakla keşfedecekleri türler Keşif Dünyası’nda.

Tünel Akvaryum
Türkiye’nin ilk yerden başlayan akvaryum tüneli Funtastic Aquarium İzmir’de! İzmir’in antik köklerine bir yolculuk. 12 İyonya kentinden biri olan Ildırı (Erythrai) ikonaları, dokuları ve hikâyesiyle bir arada…

Yağmur Ormanları
Büyük bir ağacın kovuğu içerisinde birbirinden ilginç egzotik türler ve sürüngenler Yağmur Ormanları bölümünde sizi bekliyor.

Dokun & Keşfet
Zararsız vatozları elinizle besleyip ve Milyonlarca yıldır aynı anatomiye sahip Atnalı Yengeçlerine dokunarak, çok daha yakından tanıyabilirsiniz.