Ali Osman Ulusoy Online Otobüs Bileti

Ali Osman Ulusoy Hakkında

Ali Osman Ulusoy

Otobüs taşımacılığının en kaliteli isimleri içinde adı her zaman geçen Ali Osman Ulusoy firmasının kuruluşu 1942 yıllarına kadar inmektedir. Ve çoğu kişinin bildiği gibi firmanın merkezi Trabzon’un Of ilçesidir. Ulusoy ailesi Trabzon Türkiye’nin T’sidir diyecek kadar bu şehre bağlıdır. Trabzonspor’a olan bağlılığı da ünlüdür.
 
Ali Osman Ulusoy otobüs firması sitesi hazırlanışındaki özen ile dikkat çekmektedir. Firmanın logo çizim ayrıntılarını bile sayfalar içinde bulunabilir. Böyle hazırlanmış bir firma internet sitesi içinde gerek güzergahlar, gerek araçlar, gerek servisler ve gerekse şubeler hakkında ayrıntılı bilgiler harita gösterimleriyle birlikte yer almıştır. Hemen akla gelen Ali Osman Ulusoy seferleri gibi bir konuda listeye baktığınız zaman neredeyse bütün Türkiye’ye ulaşıldığını göreceksiniz. Bu yüzden firma “Türkiye’nin her yerine” sloganının hakkını vermektedir.
 

Seferler Hakkında Genel Bilgiler

 
Doğu Karadeniz merkezli bir yolcu taşımacılığı firması olmasına karşın Ege Bölgesi’nde Muğla Dalaman ilçesi bile Ali Osman Ulusoy’un ulaştığı yerler içindedir. Bu, adeta tüm ülkeyi doğudan batıya çaprazlamasına geçmek demektir. Aynı şekilde Söke, Milas, Susurluk, Nazilli, Tefenni, Mudanya gibi Ege, Marmara ve Akdeniz bölgesi ilçeleri ile büyük il merkezleri firmanın sefer yaptığı güzergahlar içindedir. Bu organize taşımacılık uzun yılların tecrübesi ile kazanılmış bir güvene dayanıyor. Bütün bu sefer araştırmaları, bilet rezervasyonları ve bilet satın alma firmanın kendi internet sitesi üzerinden 7/24 yapılabilir.
 
Ali Osman Ulusoy firması aynı zamanda devamlı yolcularına yol kartı da sunmaktadır. Ulusoy yol kartı ile çeşitli indirimlerden faydalanmak mümkündür. Biriken puanlarla bilet alırken indirimlerden yararlanılabilir, özel indirimlerle bilet alınabilir.
 
Türkiye’nin bütün karayollarında görebileceğiniz firma araçlarının her zaman temiz, bakımlı ve konforlu bir seyahat sunduğunu yolculuk edenler hatırlayacaklar. Araçların teknik donanımları her sefere bağlı olarak tek tek site sayfalarında açıklanmıştır. Bu arada firma sıkça sorulan sorular içinde yer alan araçlarda evcil hayvan taşınması konusuna ise olumsuz yanıt veriyor ve alınan şikayetler üzerine bu yolda bir karara varıldığı belirtiyor. Aynı zamanda Ali Osman Ulusoy araçları bisiklet taşımasını da yapmıyor. Açık biletler firmada altı aylık süre için geçerlidir.
 

Mola Yerleri ve Servisler

 
Bu geniş yol güzergahı ağı üzerinde firmanın kendine ait olan dinlenme tesislerinde molalar verilir. Terme Soğancılar, Afyon Kolaylı, Osmancık Park, Sivrihisar Nasreddin Hoca, Adana Pozantı, Bolu Highway Konakoğlu, Sorgun Çoşkunlar, Denizli Ender, Gülyalı Hüsem ve Sungurlu Baktat Dinlenme Tesisleri Ali Osman Ulusoy mola yerleri içindedir.
 
Ayrıca firmanın Trabzon, Rize, Ordu, Giresun, Samsun, İstanbul’un hem Avrupa hem Anadolu yakası, İzmir, Antalya, Eskişehir, Adapazarı, Zonguldak, Karabük ve Erzurum il merkezleri ile Gebze ve İzmit ilçe merkezlerinde otobüs seferlerine bağlı olarak düzenlenmiş şehir içi servisleri yolcularına son aşamada yardımcı olmaktadır.

Ali Osman Ulusoy İletişim

Telefon: (0462)-325-22-01
Telefon: 0850 532 88 88
Fax 0462 325 95 68
E-Posta: info@aliosmanulusoy.com
Website:

Adres:
Atatürk Alanı No:1 61100 Trabzon

Ali Osman Ulusoy En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ali Osman Ulusoy Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (24)
İyi (9)
Orta (6)
Kötü (4)
Çok Kötü (21)
Ortalama Puan

3.17

64 Değerlendirme

B****

K****

11-09-2022

Muavinden hiç memnun değildim . Çünkü bir kere ikramda bulunmadı. Otobüslerde ikramda bulunur.


H****

K****

11-09-2022

Wifi yi kaldırmış olmanıza şaşırdım. Sizin gibi köklü bir firmanın ince hesaplar yapmaması gerektiğini düşünüyorum. Otobüs rötar yaptı ama bu konuda geç bilgilendirildik.Ama herseye rağmen güzel ve konforlu bir yolculuktu.yillardir yolculuk yapıyorum. Memnunum.Kolay gelsin


T****

y****

02-09-2022

Berbat ötesi bi yolculuk yaptım . Dolmuş gibi yolcu toplaya toplaya geldik ''52 KD 950 '' plakalı araç üslup konuşma tarzları vs. bozuk , Şoförün sevgilisiyle kavgasını dinledik Sanki bedava insanları taşıyo gibilerdi . Bidahaki sefere bu firmayla yolculuk yapmam


Z****

B****

01-09-2022

Dün akşam Trabzon kalkışlı Görele den 19:15 İstanbul hareketli 61 AU 228 plakalı araçla seyahat ettim. İlgilerinden, güler yüzlerinden dolayı iki kaptan ve muavine çok teşekkür eder, kazasız belasız yolculuklar diler ve memnuniyetlerimi sunarım:)


A****

O****

01-09-2022

Giresun 'dan Istanbul'a 8.45 aracı ile yolculuk yaptım. Otobüs cok temizdi. Böyle güzel ve konforlu yolculuk yapmamı sağladığınız için teşekkür ederim.


M****

G****

01-09-2022

Rahat ve konforlu bir yolculuktu


D****

A****

31-08-2022

Hiç memnun kalmadım. Koltuklar çok sıkışıktı. Eve geldiğimde bacaklarımı hissetmiyordum. Hele ki ön taraftaki kişi koltuğunu yatırdığı zaman bacaklarınızı kesinlikle hareket ettiremiyorsunuz. Özellikle 2+2 otobüsleri asla ve asla kullanmayın derim.


E****

A****

31-08-2022

Rahat bi yolculuktu


***

****

29-08-2022

İyi firma. Herkese hayırlı yolculuklar dilerim.


M****

K****

28-08-2022

Otobüs çok eski ve pisti. Ayrıca bileti alırken belirttiğimiz otogar yerine bizi otoban ortasında bırakıp yalnızca kusura bakmayın denildi. Bir daha bu şirketle yolculuk yapmayı düşünmüyorum.