Ali Osman Ulusoy Online Otobüs Bileti

Ali Osman Ulusoy Hakkında

Ali Osman Ulusoy

Otobüs taşımacılığının en kaliteli isimleri içinde adı her zaman geçen Ali Osman Ulusoy firmasının kuruluşu 1942 yıllarına kadar inmektedir. Ve çoğu kişinin bildiği gibi firmanın merkezi Trabzon’un Of ilçesidir. Ulusoy ailesi Trabzon Türkiye’nin T’sidir diyecek kadar bu şehre bağlıdır. Trabzonspor’a olan bağlılığı da ünlüdür.
 
Ali Osman Ulusoy otobüs firması sitesi hazırlanışındaki özen ile dikkat çekmektedir. Firmanın logo çizim ayrıntılarını bile sayfalar içinde bulunabilir. Böyle hazırlanmış bir firma internet sitesi içinde gerek güzergahlar, gerek araçlar, gerek servisler ve gerekse şubeler hakkında ayrıntılı bilgiler harita gösterimleriyle birlikte yer almıştır. Hemen akla gelen Ali Osman Ulusoy seferleri gibi bir konuda listeye baktığınız zaman neredeyse bütün Türkiye’ye ulaşıldığını göreceksiniz. Bu yüzden firma “Türkiye’nin her yerine” sloganının hakkını vermektedir.
 

Seferler Hakkında Genel Bilgiler

 
Doğu Karadeniz merkezli bir yolcu taşımacılığı firması olmasına karşın Ege Bölgesi’nde Muğla Dalaman ilçesi bile Ali Osman Ulusoy’un ulaştığı yerler içindedir. Bu, adeta tüm ülkeyi doğudan batıya çaprazlamasına geçmek demektir. Aynı şekilde Söke, Milas, Susurluk, Nazilli, Tefenni, Mudanya gibi Ege, Marmara ve Akdeniz bölgesi ilçeleri ile büyük il merkezleri firmanın sefer yaptığı güzergahlar içindedir. Bu organize taşımacılık uzun yılların tecrübesi ile kazanılmış bir güvene dayanıyor. Bütün bu sefer araştırmaları, bilet rezervasyonları ve bilet satın alma firmanın kendi internet sitesi üzerinden 7/24 yapılabilir.
 
Ali Osman Ulusoy firması aynı zamanda devamlı yolcularına yol kartı da sunmaktadır. Ulusoy yol kartı ile çeşitli indirimlerden faydalanmak mümkündür. Biriken puanlarla bilet alırken indirimlerden yararlanılabilir, özel indirimlerle bilet alınabilir.
 
Türkiye’nin bütün karayollarında görebileceğiniz firma araçlarının her zaman temiz, bakımlı ve konforlu bir seyahat sunduğunu yolculuk edenler hatırlayacaklar. Araçların teknik donanımları her sefere bağlı olarak tek tek site sayfalarında açıklanmıştır. Bu arada firma sıkça sorulan sorular içinde yer alan araçlarda evcil hayvan taşınması konusuna ise olumsuz yanıt veriyor ve alınan şikayetler üzerine bu yolda bir karara varıldığı belirtiyor. Aynı zamanda Ali Osman Ulusoy araçları bisiklet taşımasını da yapmıyor. Açık biletler firmada altı aylık süre için geçerlidir.
 

Mola Yerleri ve Servisler

 
Bu geniş yol güzergahı ağı üzerinde firmanın kendine ait olan dinlenme tesislerinde molalar verilir. Terme Soğancılar, Afyon Kolaylı, Osmancık Park, Sivrihisar Nasreddin Hoca, Adana Pozantı, Bolu Highway Konakoğlu, Sorgun Çoşkunlar, Denizli Ender, Gülyalı Hüsem ve Sungurlu Baktat Dinlenme Tesisleri Ali Osman Ulusoy mola yerleri içindedir.
 
Ayrıca firmanın Trabzon, Rize, Ordu, Giresun, Samsun, İstanbul’un hem Avrupa hem Anadolu yakası, İzmir, Antalya, Eskişehir, Adapazarı, Zonguldak, Karabük ve Erzurum il merkezleri ile Gebze ve İzmit ilçe merkezlerinde otobüs seferlerine bağlı olarak düzenlenmiş şehir içi servisleri yolcularına son aşamada yardımcı olmaktadır.

Ali Osman Ulusoy İletişim

Telefon: (0462)-325-22-01
Telefon: 0850 532 88 88
Fax 0462 325 95 68
E-Posta: info@aliosmanulusoy.com
Website:

Adres:
Atatürk Alanı No:1 61100 Trabzon

Ali Osman Ulusoy En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ali Osman Ulusoy Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (14)
İyi (4)
Orta (2)
Kötü (2)
Çok Kötü (11)
Ortalama Puan

3.24

33 Değerlendirme

s****

a****

19-06-2022

Seyahatin gayet guzeldi tesekkurler


***

D****

11-06-2022

Güzel bir yolculuktu


M****

K****

08-06-2022

HİÇ MEMNUN KALMADIK 3 KADIN YOLCUYDUK.. 1 SAATTEN FAZLA RÖTAR YAPTI.. HAVALNDIRMASI BERBATTI.. ANKARADAN ANTALYAYA SEYAHAT ETTİK AMA OTOBÜS BİR BAŞKA ŞEHİRDEN GELDİĞİ İÇİN İÇERİDEKİ KOKU İNANILMAZ KÖTÜYDÜ..


B****

K****

05-06-2022

Yaklaşık bir saat rötarlı kalktık


S****

k****

27-05-2022

Gayet rahat ve güvende hissettiğim bir yolculuktu özellikle servis on numaraydi çok teşekkür ederim


M****

****

27-05-2022

Otobüs rezaletti. Fren balatası tutmuyordu şoförü uyardım sadece ses geliyor dedi. Kayseri otogarda balata değiştirdiler. Daha sonra Adana'ya 200 km kala otobüs kayış koparttı bekledik. Sonra kimse gelmeyince aracı yavaş yavaş , pozantiya götürdüler. Güvenlik sıfırdı. Daha bu firmayla kesinlikle yolculuk yapmam.


***

T****

25-05-2022

Teşekkürler


E****

B****

24-05-2022

Gayet güzeldi zamanlaması ama tek eksiği peron numarası Peron numarası yazmıyordu.


A****

d****

18-05-2022

Mükemmel


M****

****

16-05-2022

Hiç memnun kalmadım.