İstanbulkart Para Yükle

İletişim Bilgisi

Not: "Üye Ol" seçeneğini işaretleyerek üye olduğunuzda, şifreniz mail adresinize gönderilecektir.

Talimat bilgisi SMS ve e-postayla ücretsiz gönderilecektir.

Banka / Kredi Kartı

Kampanyalı İstanbulkart Bakiye Yükleme

İstanbulkart kampanyalarından fayladanmayı unutma. Bakiyeni indirimli yükle, yükledikçe kazanmaya devam et. Bilet.com avantajlarını kaçırma

İstanbulkart Para Yükleme Sonrası Destek

İstanbulkart para yükleme işleminizden sonra kartınıza aktif bir şekilde aktarılması konusunda çağrı merkezlerimiz ile destek veriyoruz.

En Uygun İstanbulkart işlemleri

En hızlı ve güvenli bir şekilde İstanbulkartınıza bakiye yükleyin. Kolayca para yüklemesi yapabileceğiniz arayüz ve alt yapımızla hizmet veriyoruz.

Güvenli İstanbulkart Bakiye Yükleme

SSL sertifikası ve ödeme yöntemlerinde 3D güvenliği ile bilgileriniz şifrelenmiş bir şekilde korunur. Kayıtlı bilgiler ile hızlıca işlem yapabilirsiniz.

İlgili Blog Yazıları

İstanbulkart Yükleme

Tüm yolculuklarınızda en büyük destekçiniz olan Bilet.com ile İstanbulkart dolum işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Şehir içi seyahatlerinizde de tercihiniz Bilet.com'dan yana olsun. Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul'da elbette dilediğiniz gibi seyahat edebilirsiniz. Fakat Bilet.com ayrıcalığı ile her bir seyahatinizde puan kazanabilir ve bir sonraki yolculuğunuzda biriktirdiğiniz para puanları kullanabilirsiniz. 

İstanbulkart Para Yükle işlemi yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yapmanız gereken tek şey üye olup TL yüklemenizi gerçekleştirmek. Sonrasında yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. 
 

istanbulkart para yükle

Bilet.com İstanbulkart


İstanbulkartınıza dilediğiniz miktarda bakiye yüklemesini yaptıktan sonra kart dolum makinelerine (Biletmatik), akıllı duraklardaki kart okuyucularına veya İstanbulkart Dolum bayilerindeki kart okuyucularına giderek kart doldurma işleminizin son adımını da gerçekleştirebilir, bakiyenizi kullanılabilir hale getirebilirsiniz. 

İstanbulkartınızı bahsettiğimiz okuyuculardan herhangi birine temas ettirip bakiyenizi sorgulayın, bekleyen yükleme talimatları kısmında yatırdığınız tutarın tümü sistem tarafından İstanbulkartınıza otomatik olarak yüklenecektir. 

Sizler de Bilet.com ayrıcalıklarından yararlanıp tüm yolculuk işlemlerinizi birkaç saniyede halletmek isterseniz üye olabilir, mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İstanbulkart SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Yükleme yapmak istediğiniz İstanbulkart numaranızı ve yüklenecek tutarı seçip, kredi veya banka kartı ile ödeme yaparak talimatınızı oluşturabilirsiniz.
İstanbulkartınızın önündeki 16 haneli numara kart aliası ve arkasındaki 04 ile başlayan 14 haneli numara kart seri numarasıdır. Her iki numara da dolum yapmak için kullanılabilir.
Hayır, talimatınız kartınıza henüz aktarılmadı. Yükleme talimatındaki parayı İstanbulkartınıza fiziksel olarak yüklemek için Metro/Metrobüs duraklarındaki kart dolum makinalarını (Biletmatik), akıllı duraklardaki kart okuyucularını, İstanbulkart bayilerindeki kart okuyucularını veya otobüslerdeki kart okuyucuları kullanabilirsiniz.
Metro ve metrobüsün içindeki kart okuyucular sadece ücret tahsil etmek için kullanılan offline okuyuculardır. Bu okuyuculardan "talimatı yükleme işlemi" yapılamamaktadır.
Şu anda abonman yüklemesi yapılamamaktadır.