Bilet Kampanyaları

SunExpress İstanbul Antalya Uçak Bileti Kampanyası

SunExpress İstanbul Antalya Uçak Bileti Kampanya Detayları

Antalya merkezli SunExpress havayolu yeni kampanyasıyla sizleri yıl boyu İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından Antalya'ya 39.99 TL'den başlayan fiyatlarla uçuruyor. Sizde sınırlı sayıda kontenjandan şimdi yerinizi ayırtın.

Devamı...

THY İstanbul Venedik Gidiş Dönüş Uçak Bileti Kampayası

THY İstanbul - Venedik 149$ Uçak Bileti Kampanya Detayları

Türk Hava Yolları ile Venedik'in tam zamanı. THY ile 8 Ağustos'tan sonra 31 Mart 2017'e kadar alacağınız İstanbul'dan Venedik biletleri 149$'dan başlayan fiyatlarla! Belirli sayıda olan koltukla sınırlı olan bu promosyonlu biletlerden faydalanmak için sakın geç kalma. 

Devamı...

Bilet.com'dan İstanbul Üniversitesi'ne %50 İndirim

Bilet.com olarak İstanbul Üniversitesinde okuyan öğrencilere ve çalışanlara Uçak biletleri hizmet bedelinde %50 indirim uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanmak için edu.tr ile biten mail adresiniz ile Bilet.com'a üye olmanız gerekmektedir. Sonrasında üye girişi yaparak indirimden yararlanabilirsiniz.

Devamı...

Bilet.com'dan Entertech Firmalarına %50 İndirim

Bilet.com olarak Entertech bünyesindeki firmalara uçak biletleri hizmet bedelinde %50 indirim uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanmak için sisteme şirket mail adresiniz ile Bilet.com'a üye olmanız gerekmektedir. Sonrasında üye girişi yaparak indirimden yararlanabilirsiniz.

Devamı...
Görüş Bildir

Görüşlerinizi Bildirin

Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.