Bilet Kampanyaları

THY İstanbul Phuket Gidiş Dönüş Uçak Bileti Kampanyası

THY İstanbul Phuket 569$ Uçak Bileti Kampanya Detayları
 
Türk Hava Yolları ile Phuket'e uçmanın tam zamanı! İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Phuket Uluslararası Havalimanı'na alacağınız gidiş dönüş uçak biletlerine sadece 569$'dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 31 Temmuz'a kadar sınırlı sayıdaki bu fırsattan yararlanmayı unutmayın!


Devamı...

THY İstanbul Odessa Tek Yön Uçak Bileti Kampanyası

THY İstanbul Odessa 129$ Uçak Bileti Kampanya Detayları
 
Türk Hava Yolları ile Odessa'ya uçmanın tam zamanı! İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Odessa Central Havalimanı'na alacağınız tek yön uçak biletleri sadece 129$'dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 30 Temmuz'a kadar sınırlı sayıdaki bu fırsattan yararlanmayı unutmayın!


Devamı...

THY İstanbul Antananarivo Gidiş Dönüş Uçak Bileti Kampanyası

THY İstanbul Antananarivo 852$ Uçak Bileti Kampanya Detayları
 
Türk Hava Yolları ile Antananarivo'ya uçmanın tam zamanı! İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Antananarivo ivoto Havalimanı'na alacağınız gidiş dönüş uçak biletlerine sadece 852$'dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 14 Aralık'a kadar sınırlı sayıdaki bu fırsattan yararlanmayı unutmayın!


Devamı...

THY İstanbul Hanoi Gidiş Dönüş Uçak Bileti Kampanyası

THY İstanbul Hanoi 959$ Uçak Bileti Kampanya Detayları
 
Türk Hava Yolları ile Londra Hanoi'ye uçmanın tam zamanı! İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Hanoi Noi Bai İntl Havalimanı'na alacağınız gidiş dönüş uçak biletlerine sadece 959$'dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 31 Temmuz'a kadar sınırlı sayıdaki bu fırsattan yararlanmayı unutmayın!


Devamı...

THY İstanbul Kolombo Gidiş Dönüş Uçak Bileti Kampanyası

THY İstanbul Kolombo 849$ Uçak Bileti Kampanya Detayları
 
Türk Hava Yolları ile Kolombo'ya uçmanın tam zamanı! İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Kolombo Havalimanı'na alacağınız gidiş dönüş uçak biletlerine sadece 849$'dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 31 Temmuz'a kadar sınırlı sayıdaki bu fırsattan yararlanmayı unutmayın!


Devamı...

THY İstanbul Cape Town Gidiş Dönüş Uçak Bileti Kampanyası

THY İstanbul Cape Town 744$ Uçak Bileti Kampanya Detayları
 
Türk Hava Yolları ile Cape Town'a uçmanın tam zamanı! İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Cape Town İntl. Havalimanı'na alacağınız gidiş dönüş uçak biletlerine sadece 744$'dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 15 Ağustos'a kadar sınırlı sayıdaki bu fırsattan yararlanmayı unutmayın!


Devamı...

THY İstanbul Moskova Gidiş Dönüş Uçak Bileti Kampanyası

THY İstanbul - Moskova 197$ Uçak Bileti Kampanya Detayları
 
Türk Hava Yolları ile Moskova'ya uçmanın tam zamanı! İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Moskova Vnukovo Havalimanı'na alacağınız gidiş dönüş uçak biletlerine sadece 197$'dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 30 Kasım'a kadar sınırlı sayıdaki bu fırsattan yararlanmayı unutmayın!


Devamı...

THY İstanbul St. Petersburg Gidiş dönüş Uçak Bileti Kampanyası

THY İstanbul - St Petersburg 277$ Uçak Bileti Kampanya Detayları
 
Türk Hava Yolları ile St Petersburg'a uçmanın tam zamanı! İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan St.Petersburg Havalimanı'na alacağınız gidiş dönüş uçak biletlerine sadece 277$'dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 30 Kasım'a kadar sınırlı sayıdaki bu fırsattan yararlanmayı unutmayın!


Devamı...

THY İstanbul Edremit Tek Yön Uçak Bileti Kampanyası

THY İstanbul - Balıkesir/Edremit Uçak Bileti Kampanya Detayları
 
Türk Hava Yolları ile Balıkesir/Edremit'e uçmanın tam zamanı! İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Balıkesir-Edremit / Koca Seyit Havalimanı'na alacağınız Tek Yön uçak biletlerine sadece 75TL'dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 28 Ekim'e kadar sınırlı sayıdaki bu fırsattan yararlanmayı unutmayın!


Devamı...

Otobüs Bileti Alana GoldMaster'dan %50 İndirim

Bilet.com ve GoldMaster işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz bu kampanyamızda Bilet.com'dan Otobüs bileti satın alan tüm müşterilerimize GoldMaster'da geçerli olmak üzere %50 indirim ve ücretsiz kargo kuponu siz değerli yolcularımıza hediye olarak sunmaktayız! 

Devamı...

İDO veya BUDO Bileti Alana GoldMaster'dan %50 İndirim

Bilet.com ve GoldMaster işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz bu kampanyamızda Bilet.com'dan İDO veya BUDO bileti satın alan tüm müşterilerimize GoldMaster'da geçerli olmak üzere %50 indirim ve ücretsiz kargo kuponu siz değerli yolcularımıza hediye olarak sunmaktayız! 

Devamı...

İDO Yenikapı Araçlı Geçiş Kampanyası

İDO Dış Hat feribot seferlerinde yeni bir dev indirime gitti. Bu kampanya ile Yenikapı kalkışlı Bursa, Bandırma ve Yalova feribotlarında araç fiyatı yüzde %20 indirimli olarak satışa sunulmaktadır. Araç içi yolcu fiyatları da sabit bir fiyat belirlendi.

Devamı...

İDO Pendik - Yalova Araçlı Geçiş Kampanyası

İDO Pendik - Yalova hattında araç fiyatını 39 TL olarak sabitledi. Araç içi yolcu fiyatı ise sadece 1 TL! Körfez geçişinde yolcularına %20 indirim yapan İDO bu kampanya ile bir çok kişinin gözdesi haline geliyor.

Devamı...

Adana - Ankara Otobüs Bileti Kampanyası

Adana - Ankara güzergahı otobüs bileti fiyatı sadece 45 TL! CSR Seyahat firmasından satın alacağınız Adana - Ankara arası otobüs biletleri toplam 45 TL. En ucuz otobüs biletlerini bulabileceğiniz sitemizde ayrıca diğer firmaların da bilet fiyatlarını bulabilirsiniz.

CSR Seyahat: 45 TL
Has Turizm, Özlem Batman Seyahat, Has Diyarbakır: 50 TL
Lider Adana, Yeni Adana Turizm: 55 TL
Ben Turizm: 48 TL

Diğer tüm firmaların biletlerini görüntülemek ve bilet satın almak için tıklayınız.
 

Ankara - İstanbul Otobüs Bileti Kampanyası

Birçok kişinin sıklıkla seyahat ettiği Ankara - İstanbul arası en uygun bilet fiyatları Bilet.com'da! Her gün toplam 50'ye yakın seferin düzenlendiği bu rotada en ucuz biletler 35 TL'den başlamaktadır. Firmaların bilet fiyat listesi:

Metro Turizm: 60 TL
Ulusoy Seyahat: 65 TL
Lider Adana: 35 TL
Özlem Batman Turizm, Kent Turizm, Kütaya Astur Turizm, Es Turizm: 40 TL

Tüm firmaların bilet fiyatlarını öğrenmek ve bilet satın almak için tıklayınız.

Ankara - Mersin Otobüs Bileti Kampanyası

En popüler rotalarımızdan olan Ankara - Mersin otobüs bileti fiyatları sadece 49 TL'den başlayan fiyatlarla Bilet.com'da! Mersin Seyahat'ten satın alacağınız Ankara - Mersin otobüs biletinde bu kampanya geçerlidir. Firmaların Fiyat Listesi:

Lüks Mersin Seyahat, Metro Turizm: 50 TL
Mersin Vif Turizm: 55 TL

Günde 15'den fazla seferin yapıldığı bu rotadaki diğer tüm firmaların bilet fiyatlarını öğrenmek ve bilet satın almak için tıklayınız.

Bilet.com'dan Entertech Firmalarına %50 İndirim

Bilet.com olarak Entertech bünyesindeki firmalara uçak biletleri hizmet bedelinde %50 indirim uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanmak için sisteme şirket mail adresiniz ile Bilet.com'a üye olmanız gerekmektedir. Sonrasında üye girişi yaparak indirimden yararlanabilirsiniz.


Devamı...

Bilet.com'dan İstanbul Üniversitesi'ne %50 İndirim

Bilet.com olarak İstanbul Üniversitesinde okuyan öğrencilere ve çalışanlara Uçak biletleri hizmet bedelinde %50 indirim uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanmak için edu.tr ile biten mail adresiniz ile Bilet.com'a üye olmanız gerekmektedir. Sonrasında üye girişi yaparak indirimden yararlanabilirsiniz.


Devamı...
Görüş Bildir

Görüşlerinizi Bildirin

Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.