Bilet Kampanyaları

Xiaomi Mi 8 Lite Çekilişi

Kampanya Katılım Koşulları

Bu kampanya Bilet.com tarafından düzenlenmektedir ve 01.12.2018 - 31.01.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya 31.01.2019 tarihine kadar Bilet.com iPhone veya Android uygulamamız üzerinden Uçak, Otobüs, BUDO, Yunan Adaları Feribot, Kıbrıs Feribot, Sinema veya İsfanbul (Vialand) bileti satın alan kullanıcılarımız çekilişe katılabilir. Her bir bilet alımı bir çekiliş hakkı kazandırmaktadır. İptal edilen biletlere ait katılım hakkı geçersiz sayılacaktır. Bilet.com çalışanları ve 18 yaşını doldurmamış kullanıcılar çekilişe katılamaz, katılsalar dahi kazanmaları durumunda ikramiyeleri verilmez.

Çekilişe katılım ücretsizdir ancak internet bağlantı ücreti katılımcıya aittir.

İkramiye ödülü olan Xiaomi Mi 8 Lite ürününün üretisi olan Xiaomi bu kampanyanın düzenlenmesinde katılımcı veya sponsor değildir.

Android veya iPhone uygulamamız üzerinden bilet satın alındıktan sonra kullanıcıya çekiliş hakkı otomatik verilmektedir. Kullanıcının harici herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur.

Bir kullanıcı aldığı bilet sayısı kadar çekiliş hakkı elde eder. Bilet sayısı olarak satın alım işlemi baz alınacaktır.

Devamı...

THY İstanbul Akabe Gidiş Dönüş Uçak Bileti Kampanyası

THY İstanbul - Akabe 419$ Uçak Bileti Kampanya Detayları
 
Türk Hava Yolları ile Akabe'ye uçmanın tam zamanı! İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Akabe King Hussein İntl. Havalimanı'na alacağınız gidiş dönüş uçak biletlerine sadece 419$'dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 31 Aralık'a kadar sınırlı sayıdaki bu fırsattan yararlanmayı unutmayın!


Devamı...

Bilet.com'dan Bilet Alan Herkese İndirim Kuponu

Bilet.com, GoldMaster ve Elbise.com işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz bu kampanyamızda Bilet.com'dan bilet satın alan tüm müşterilerimize Goldmasterhome.com ve Elbise.com adreslerinde geçerli olmak üzere indirim kuponu siz değerli yolcularımıza hediye olarak sunmaktayız! 

Devamı...