Arkadaşını Davet Et ve 10.000 TL’ye Varan Ödüller Kazan!

Bilet.com’a üye olmaları için yakınlarını davet et, hem onlar ödül kazansın hem de sen 10.000 TL’ye varan BiletPuan ödülleri kazan!


Kampanya kapsamında 1 Mart – 31 Ağustos 2024 tarihleri arasında hesabına tanımlanan Referans Kodu ile yakınlarını Bilet.com’a üye olmaları için davet et, senin referans kodun ile üye olan her kullanıcı için 10 TL, toplamda 10.000 TL’ye varan BiletPuan kazan. 
Aynı zamanda senin referans kodun ile Bilet.com’a üye olan her kullanıcı da 10 TL değerinde BiletPuan kazanır ve o da yakınlarını davet ederek 10.000 TL’ye kadar ödül kazanabilir.


Kimler Kampanyaya Katılabilir?
Kimler Davet Edebilir?
Bilet.com’a tamamen ücretsiz şekilde üye olarak kampanyaya katılabilirsiniz. 
Tek yapmanız gereken üye olduktan sonra Hesabım→Referans Kodu  sayfasına gidip hesabınıza otomatik olarak tanımlanan referans kodunu davet ettiğiniz kişilerle paylaşmak. 
Dilerseniz bu sayfada bulunan “Paylaş” butonuyla kolayca insanları davet edebilirsiniz. 

Kimler Davet Edilebilir?
Bilet.com’a daha önce üye olmamış herkesi davet ederek ödül kazanabilirsiniz. 
Daha önce Bilet.com üzerinde hesap açmış kişilerden ödül kazanamazsınız.


Ödül Kazanma ve Ödüller
Davet ettiğiniz kişiler üye olurken yeni üye formunda bulunan “Referans Kodu” kutucuğuna sizin referans kodunuzu girdiklerinde, üye olma işlemleri tamamlanır tamamlanmaz kampanya ödülü her iki hesaba da BiletPuan olarak tanımlanır. Referans kodunuz ile üye olan her bir kullanıcı için 10 TL, toplamda 10.000 TL’ye kadar ödül kazanırsınız. 
Kazandığınız BiletPuanları nerelerde kullanabileceğinizi görmek için BiletPuan sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 


Kampanya Detayları
  • Hesabım→Referans Kodu sayfasında bulunan Referans kodunuzu paylaşarak diğer insanları Bilet.com’a üye olmaya davet edebilirsiniz. Bilet.com hesabınız yoksa hemen üye olarak kampanyaya katılabilirisiniz.
  • Referans kodunuz ile üye olan her kullanıcı için 10 TL, toplamda 10.000 TL’ye kadar ödül kazanırsınız.
  • Kampanya kapsamında kazanılan ödüller Bilet.com hesabınıza BiletPuan olarak tanımlanır.
  • Davet ettiğiniz kişilerden sadece Bilet.com’a ilk defa üye olanlar için ödül kazanabilirsiniz.
  • Referans kodu ile üye olanlar da 10 TL ödül kazanır.
  • Daha önce hesap açmış olan kişiler referans kodu ile tekrar üye olduklarında kampanyadan faydalanamazlar. Sadece yeni kullanıcılar başkasının referans kodu ile üye olduklarında ödül kazanır.
  • Kampanya 1 Mart – 31 Ağustos 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Bilet.com önceden haber vermeksizin kampanyayı durdurma, sona erdirme, kampanya kapsamını ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.