Garenta Online Araç Kiralama

Garenta Araç Kiralama Firası Hakkında

Garenta, Türkiye’nin pek çok noktasında hizmet veren ister günlük ister haftalık ister uzun dönemli araç kiralama hizmeti veren bir firmadır. En çok tercih edilen markaları bünyesinde barındırmasının yanı sıra pek çok kampanya ve fırsat seçeneği de sunan Garenta, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatmak için hazır.


Garenta Araç Kiralama Fiyatları

Garenta araç kiralama fiyatları belirlenirken ilk olarak aracın marka ve modeli göz önünde bulundurulur. Ayrıca kiracıya hizmet olarak sunulan sigorta ve güvenceler de fiyatları belirler. Bunların yanı sıra kiralama süresi fiyatlara en fazla etki eden unsur olmaktadır. Garenta ile araç kiralama süreleri minimum 24 saattir. Aylık araç kiralamalar ise minimum 23 gün üzerinden değerlendirilmektedir.
Garenta araç kiralama fiyatları bağlayıcıları arasında araçların kilometre sınırı da vardır. Ekonomi ve orta sınıf araçlar için kilometre sınırı günlük 500 ve aylık 4000 iken, SUV, minibüs, Lux ve Premium sınıf araçlarda kilometre sınırı günlük 300 ve aylık ise 3000 olarak belirlenmiştir.
Müşteri araç kiralarken, aracın markasına göre belirlenen teminat ücretini ödemekle yükümlüdür. Bu tutarlar 750 TL ile 4250 TL arasında değişmektedir. Teminat tutarı aracın tesliminden en geç 7 gün içerisinde kiracıya geri ödenmektedir.


Garenta Araç Kiralama Koşulları

Garenta üzerinden araç kiralamak isteyenlerin sağlaması gereken koşullar vardır. Araç kiralama koşullarını kiracının ve varsa ek sürücünün de karşılaması zorunludur. Ehliyete sahip olunan süre ve yaş kıstası, araçların gruplarına göre kiralanmasının belirlenmesinde etkendir.
Ekonomi sınıfı için yaş kıstası 20, asgari ehliyet yılı ise 1 olarak belirlenmiştir. Ekonomi Plus ve orta sınıf araçların kiralanabilmesi için yaş kıstası 23, asgari ehliyet yılı ise 2’dir. SUV ve Full Size araçlar için sürücü ve kiracıların 3 yıllık ehliyete sahip olmaları ve 25 yaşını doldurmuş olmaları yeterlidir. Premium ve Lux araçlar için ise ehliyet süresi 5 yıl, yaş ise minimum 30’dur. Ayrıca ‘Genç Sürücü’ hizmet paketi satın alan kiracılar, belirlenen yaş sınırının altındaki yaşlarda da araç kiralayabilme hakkına sahip olurlar.
Kiralanan aracın tesliminde yakıt seviyesi aracın kiralandığı durumdaki miktarı ile eşit olmalıdır. Eksik yakıt depolu araç tesliminde eksik olan yakıt bedeli ve bu bedelin %40’ı oranında hizmet ücreti alınmaktadır.
Aracın kiralama süresinin bitiminden sonra teslimi ise belirli miktarlarda tahsilat gerçekleşir. 2 saat geç teslim durumunda günlük araç kiralama bedelinin 3’te 1’i, 4 saat ve üzeri geç teslim durumunda günlük araç kiralama ücreti ödenmesi gerekmektedir.


Garenta Ofis ve İletişim

Garenta, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan ofisleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazır. İstanbul’un pek çok noktasında ofisleri bulunan firma ayrıca Antalya Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı iç ve dış hatlar, Batman Havalimanı, Adıyaman şehir merkezi, Çanakkale ve Diyarbakır gibi pek çok noktada hizmet vermektedir. Yılın her döneminde özel kampanya ve indirimlerden yararlanmak istiyorsanız size en yakın Garenta ofisine gidebilir veya web sitesinden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 

Garenta İletişim

Telefon: 444 5 478
Telefon: 0216 656 26 00
E-Posta: info@garenta.com.tr
Website:

Adres:
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi No:58 Buyaka E Blok Tepeüstü / Ümraniye 34771 İSTANBUL

Garenta Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
0
Yorum Yok