Rentgo Online Araç Kiralama

Rentgo Firmasında Kiralanabilir Araçlar - Günlük Fiyatlar

 • Corsa
  Diyarbakır Havalimanı
  Corsa
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.706,60 TL
 • Corsa
  Diyarbakır Havalimanı
  Corsa
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.200,36 TL
 • Egea
  Diyarbakır Havalimanı
  Egea
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.221,86 TL
 • C Elysee
  Diyarbakır Havalimanı
  C Elysee
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.252,91 TL
 • Rio
  Diyarbakır Havalimanı
  Rio
  veya benzeri
  Intermediate
  1.331,74 TL
 • Tourneo Courier
  Diyarbakır Havalimanı
  Tourneo Courier
  veya benzeri
  Ekonomi
  1.418,93 TL
 • Duster
  Diyarbakır Havalimanı
  Duster
  veya benzeri
  SUV
  1.452,38 TL
 • Corsa
  Kızılay
  Corsa
  veya benzeri
  Ekonomi
  17.128,98 TL
 • Corsa
  Kızılay
  Corsa
  veya benzeri
  Ekonomi
  2.207,25 TL
 • Corsa
  Kızılay
  Corsa
  veya benzeri
  Ekonomi
  2.759,07 TL

Rentgo Araç Kiralama Firası Hakkında

Yerli araç kiralama firmalarının öncüsü olan ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla adından söz ettiren Rentgo Rent a Car, yüksek müşteri memnuniyetiyle sektörde sağlam bir yer edinmiştir. Daima dürüst ve doğru çalışmayı kendine ilke edinen Rentgo, yüksek kaliteli ve ekonomik fiyatlarıyla sıklıkla tercih edilmektedir. Sahip olduğu özellikleri ve müşteri memnuniyetini temel alan ilkeleriyle kısa sürede sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelen Rentgo Rent a Car, kendini durmaksızın geliştirmeye devam etmektedir.


Rentgo Araç Kiralama Fiyatları

Rentgo aracılığıyla araç kiralamak isteyen müşteriler, tercihlerine göre ödemeler yaparlar. Bütçe dostu tercihler yaparak kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşayabilir, konforlu ve ekonomik bir hizmet alırlar. Rentgo’nun araç yelpazesinde bulunan araçların fiyatları da bazı unsurlara göre değişir. Bu unsurlar aracın dahil olduğu sınıf ve aracın kiralanma süresi gibi oldukça önemli ayrıntılardır. Bu etkenler değişiklik gösterdikçe, fiyat aralıkları de değişiklik gösterecektir. Kiralanacak araçların belirli günlük kilometre sınırları vardır. Bu sınırlar aracın sınıfına göre değişiklik göstermekle birlikte, günlük 200-500 km arasında değişir. Aşılan her kilometre başına Rentgo’ya ödeme yapılır.
Ekonomi sınıfı araçlardan birini kiralamak isteyen müşterilerin ödemesi gereken günlük ücret 100-180 Türk Lirası arasında değişirken, orta sınıfa dahil araçlar için günlük 180-280 Türk Lirası arasında ücret ödenmesi gerekir. Üst ve lüks sınıf araçlarda ödenen ücret tutarı artış gösterebilir. Bu sınıfa dahil araçların günlük ücreti ise 280-550 Türk Lirası arasında değişir.
Araçların dahil olduğu sınıfa göre ödenmesi gereken belirli bir provizyon bedeli bulunur. Provizyon bedeli tercih edilen araca göre 500-2000 Türk Lirası arasında değişiklik gösterir, sözleşme esnasında firmaya ödenir.


Rentgo Araç Kiralama Koşulları

Her araç kiralama firmasında olduğu gibi, Rentgo’dan araç kiralamak isteyen kişilerin de sağlaması gereken bazı koşullar bulunmaktadır.
Rentgo’dan araç kiralam isteyen müşterilerin aracın sınıfına gören en az 21 yaşında olması gerekmektedir. Yaş sınırı koşulu araçlara göre değişiklik göstermekte, minimum 27 yaşa kadar yükselmektedir. Buna ek olarak yaş koşulunu sağlayan sürücülerin en az 1 yıllık ve geçerli bir ehliyete sahip olması da sağlanması beklenen koşullar arasında yerini almaktadır.
Rentgo’nun araç kiralama hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka en az 24 saatlik kiralama işlemi yapması gerekir. Günlük kiralamalar için belirlenen süre dışında yapılmak istenen kiralamalar kabul edilmemektedir. 30 gün ve üzeri yapılan araç kiralamaları ise aylık kiralama olarak değerlendirilir ve farklı fiyatlandırma uygulanır.
Kiralanan araçların teslim süresinin geciktirilmemesi ve ilgili ofislere tam vaktinde ulaştırılması oldukça önemlidir. Bu tarz durumlarla karşı karşıya kalındığı takdirde günlük olarak ödenen tutarın bir kısmı müşterinin kredi kartından tahsil edilir. Gecikmenin 6 saati geçtiği durumlarda 1 tam günlük tutar firmaya ödenir.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer koşul ise kiralanan aracın yakıt durumudur. Ofise teslimi gerçekleştirilen aracın, müşteriye teslim edilirken sahip olduğu yakıt düzeyinde olması gerekir. Yakıt ve geçiş ücretleri, trafik cezaları ve sonradan doğan ek harcamalar, müşterinin kendisine aittir.


Rentgo Ofisleri ve İletişim

Türkiye’nin her köşesinde ofisi bulunan Rentgo Rent a Car’ın şu an toplam 17 şehirde 30 ofisi bulunmaktadır. Kaliteli hizmetiyle sıklıkla tercih edilen Rentgo, ofis sayısını gittikçe arttırmaktadır. En çok ofisi İstanbul’da bulunmakla birlikte, bu şehirlerdeki havalimanlarında da hizmet vermektedir. Rentgo’nun İstanbul’daki ofisleri ise Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Havalimanı, Taksim, Beylikdüzü, Levent ve Pendik’te bulunmaktadır.
 

Rentgo İletişim

Telefon: 0216 379 82 82
Telefon: 0552 544 4061
E-Posta: info@rentgo.com
Website:

Adres:
Orta Mahallesi Ankara Caddesi No:2/1 Pendik / İstanbul

Rentgo Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan
5
1 Değerlendirme

M****

***

28-08-2022

Ankara Esenboğa havalimanında rendgo çalışanı Fatih Koç beye teşekkür ederim