Balıkesir Uludağ Online Otobüs Bileti

Balıkesir Uludağ Hakkında

Balıkesir Uludağ

1973 yılında, Fehmi ŞENGÖRENOĞLU (Hancıoğlu) tarafından kurulan, şehirlerarası yolcu taşıyan otobüs şirketidir. Merkezi Balıkesir’ de bulunan firmanın, günümüzde birçok şehre ulaşım sağlamaktadır.
 

Hizmet ve Programları

Firma, yolcularına, indirim, promosyon ve diğer avantajlardan faydalanması adına greencard uygulamasına sahiptir. Greencard, firmanın müşteri hizmetleri aranarak, bilet satış noktalarına giderek ve/veya internet sitesi üzerinden istenen bilgileri doldurularak elde edinilebilir.

Firmanın, kendi bünyesine ait gazete ve/veya dergi bulunmamaktadır ama firmanın, müşterilerine okumaları için güncel gündeme ait gazete ve/veya dergi benzeri yazılı dokümanları, yolcuların seyahat esnasında oturdukları koltukların önlerinde ve arkalarında okunmaya hazır bir şekilde bulundurmaktadır.

Servis hizmeti, seyahat esnasında yolculara su servisi yapılmasının ardından, çay, kahve ve gazlı içeceklerin yanında atıştırmalık olarak kek, kurabiye servisi yapılır.
Firmaya ait otobüsler de ki her koltuğun arkasında bulunan televizyonlardan güncel filmleri izleyebilir, zevkinize göre müzik seçeneklerinden birini seçebilir ayrıca takip etmek istediğiniz televizyon kanallarından o saatte ki programları izleyebilirsiniz.
 

Seferleri

Balıkesir Uludağ Turizm firmasının merkezi her ne kadar Balıkesir de bulunsa da Türkiye’nin birçok bölgesine seferler düzenlemektedir.

Başlıca seyahat ettiği iller

Bursa, Ankara, İzmir, Çanakkale, İstanbul, Samsun, Manisa, Antalya, YOZGAT ve birçok şehre daha yolcu taşıma hizmetini sunmaktadır.
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Balıkesir Uludağ Turizm otobüs firmasının sahip olduğu bir konaklama tesisi bulunmamaktadır. Kısa mesafe yolculuklarda hızlı ulaşım amacıyla herhangi bir dinlenme tesisinde mola vermemektedir fakat firmanın, uzun süren şehirlerarası ulaşım yolculuğu esnasında, genel mola bölgelerinde, müşterilerin yeme-içme, ihtiyaç giderme amaçlı molalar vermektedir.
 

Otobüs Filosu

Müşterilerine uzun yıllardır, 100 adedi öz mal olmak üzere toplam 140 adet otobüsüyle hizmet veren Balıkesir Uludağ Turizm’in sahip olduğu araçlar şunlardır;

TRAVEGO

Mercedes yapımı olan bu araç, müşterilerine konforlu bir yolculuk sunmaktadır.

SETRA

Otobüsün ön ve orta bölümünde iki adet televizyon ekranı bulunmaktadır. Her koltuğun önünde LCD ekran ve kulaklıklı çok kanallı TV ve video yayını yapılabilmektedir.

SPRİNTER

Bu araç daha çok Balıkesir ve Balıkesir’in ilçelerine yolcu taşımak için tercih ediliyor.

TOURİSMO, NEOPLAN, SAFİR

Balıkesir Uludağ İletişim

Telefon: 444 22 22
E-Posta: sikayet@uludagturizm.com.tr
Website:

Adres:
Yeni Şehirler Arası Otobüs Terminali No:114 Merkez Balıkesir

Balıkesir Uludağ En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Balıkesir Uludağ Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (17)
İyi (9)
Orta (2)
Kötü (2)
Çok Kötü (24)
Ortalama Puan

2.87

54 Değerlendirme

O****

A****

05-10-2022

Kamil koç'da bir saat bekledikten sonra Uludağ'da zamanında kalkmak ilaç gibi geldi. Bir daha asla kamil koçun otobüslerine binmem. Tşk Uludağ


B****

K****

12-09-2022

Şoför aşırı hızlı ve dikkatsiz sürdü.


***

****

12-09-2022

Edremit İstanbul yolculuğu yaptım.. eşim kız kardeşi ve 1 yaşındaki çocuğumla birlikte 3/4 numaralı koltuğu aldık.. İstanbul'dan Edremit giderken hiç sorun olmayan ön koltuk dönüşte nedense yasak olduğunu söylediler ve zorla yer değiştirdiler.. ne bebek için emniyet kemeri verildi nede bunla ilgili uyarıldık. şoför sadece polis görürse yasak cezası var dedi..ilk defa böyle birşey duydum ?bir daha tercih edermiyiz ASLA ....


***

A****

11-09-2022

Güzel yolculuk içi teşekkür ederim


Y****

S****

02-09-2022

En iyi yolculuğu tecrübe ettim sağ olasınınız Herkese tavsiye ederim


N****

K****

02-09-2022

Tşk


***

A****

29-08-2022

1 yaşinda bir kiz cocugunu muvaffakatname doldurup ofisteki gorevliye o da şofore ve muavine verdi.cocuk bigada otobusten iniyor su almak icin.cocugun otobuste olup olmadigina bakilmaksizin hareket edip gidiliyor.allahtan oradaki baska bir uludag firmasi soforu cocugu alip yetistiriyor bergamada.otobisteki murettebatin haberi bile yok bundan.bu nasil sorumsuzluk.ya cocugun basina bisey gelseydi.emanet ettim hem de yazili resmi belgeyle.ne bicim bi firma bu.


A****

****

28-08-2022

İlk defa yolculuk yaptım, memnun kalmadım. Otobüs eskiydi sanırım oturduğum koltuk çok sallanıyordu. Bir de yol çok uzun sürdü. Önce Manisa ya uğrayacağını bilmiyordum.


C****

****

27-08-2022

Memnun kalmadım, dolmuş gibi sürekli bir yerlerde durdu. En fazla 7.5 saat sürecek denilen yolculuk 10 saat sürdü resmen. Ilk ve son seyahatim bu firma ile. Kimseye tavsiye etmiyorum!


A****

****

27-08-2022

En arka dörtlüde sağda cam kenarında oturuyordum yanım boştu gece tam uyuycam muavin önden bir erkek yolcuyu getirip yanıma oturttu korktum kadın yanında erkeğin ne işi var adam koltuğundan kalkıp benim yanıma neden getiriliyor, koltuğunda torunu uyuyacakmış bana ne torununu düşünen bir koltuk da ona alır yanıma gelen kadın olsa neyse adam Bi de bana klimanın kapağını kapat diye emir verdi