Balıkesir Uludağ Online Otobüs Bileti

Balıkesir Uludağ Hakkında

Balıkesir Uludağ

1973 yılında, Fehmi ŞENGÖRENOĞLU (Hancıoğlu) tarafından kurulan, şehirlerarası yolcu taşıyan otobüs şirketidir. Merkezi Balıkesir’ de bulunan firmanın, günümüzde birçok şehre ulaşım sağlamaktadır.
 

Hizmet ve Programları

Firma, yolcularına, indirim, promosyon ve diğer avantajlardan faydalanması adına greencard uygulamasına sahiptir. Greencard, firmanın müşteri hizmetleri aranarak, bilet satış noktalarına giderek ve/veya internet sitesi üzerinden istenen bilgileri doldurularak elde edinilebilir.

Firmanın, kendi bünyesine ait gazete ve/veya dergi bulunmamaktadır ama firmanın, müşterilerine okumaları için güncel gündeme ait gazete ve/veya dergi benzeri yazılı dokümanları, yolcuların seyahat esnasında oturdukları koltukların önlerinde ve arkalarında okunmaya hazır bir şekilde bulundurmaktadır.

Servis hizmeti, seyahat esnasında yolculara su servisi yapılmasının ardından, çay, kahve ve gazlı içeceklerin yanında atıştırmalık olarak kek, kurabiye servisi yapılır.
Firmaya ait otobüsler de ki her koltuğun arkasında bulunan televizyonlardan güncel filmleri izleyebilir, zevkinize göre müzik seçeneklerinden birini seçebilir ayrıca takip etmek istediğiniz televizyon kanallarından o saatte ki programları izleyebilirsiniz.
 

Seferleri

Balıkesir Uludağ Turizm firmasının merkezi her ne kadar Balıkesir de bulunsa da Türkiye’nin birçok bölgesine seferler düzenlemektedir.

Başlıca seyahat ettiği iller

Bursa, Ankara, İzmir, Çanakkale, İstanbul, Samsun, Manisa, Antalya, YOZGAT ve birçok şehre daha yolcu taşıma hizmetini sunmaktadır.
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Balıkesir Uludağ Turizm otobüs firmasının sahip olduğu bir konaklama tesisi bulunmamaktadır. Kısa mesafe yolculuklarda hızlı ulaşım amacıyla herhangi bir dinlenme tesisinde mola vermemektedir fakat firmanın, uzun süren şehirlerarası ulaşım yolculuğu esnasında, genel mola bölgelerinde, müşterilerin yeme-içme, ihtiyaç giderme amaçlı molalar vermektedir.
 

Otobüs Filosu

Müşterilerine uzun yıllardır, 100 adedi öz mal olmak üzere toplam 140 adet otobüsüyle hizmet veren Balıkesir Uludağ Turizm’in sahip olduğu araçlar şunlardır;

TRAVEGO

Mercedes yapımı olan bu araç, müşterilerine konforlu bir yolculuk sunmaktadır.

SETRA

Otobüsün ön ve orta bölümünde iki adet televizyon ekranı bulunmaktadır. Her koltuğun önünde LCD ekran ve kulaklıklı çok kanallı TV ve video yayını yapılabilmektedir.

SPRİNTER

Bu araç daha çok Balıkesir ve Balıkesir’in ilçelerine yolcu taşımak için tercih ediliyor.

TOURİSMO, NEOPLAN, SAFİR

Balıkesir Uludağ İletişim

Telefon: 444 22 22
E-Posta: sikayet@uludagturizm.com.tr
Website:

Adres:
Yeni Şehirler Arası Otobüs Terminali No:114 Merkez Balıkesir

Balıkesir Uludağ En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Balıkesir Uludağ Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (9)
İyi (4)
Orta (1)
Kötü (1)
Çok Kötü (17)
Ortalama Puan

2.59

32 Değerlendirme

f****

k****

21-05-2022

Rahat ve güvenli bir yolculuktu tesekkurler


N****

****

19-05-2022

Hayır memnun kalmadım.saat 17.45de gelmesi gereken otobüs saat 18.30da geldi.haliyle gidişde iki saat rotarlı oldu saat 21de varmam gerekirken 23de ulaşabildim gideceğim yere malesef..


M****

****

11-04-2022

Koltuğumda bir başkası vardı.Beni 43 numaralı koltuğa otutturdular.Araç Bucak ilçesine varmadan arzılandı.Ben orada aracı terk ettim.


H****

H****

10-04-2022

Yarim saat geç geldi kalkış noktasına.servis desen çok kötü bir su bile vermediler.sofor çok yavaş.fiyat olarak uygun diye seçtik ama bida zor alırım.zorda kalmadıkça


Z****

****

01-04-2022

Hizmet güzeldi ama otobüs koltukları çok sıkıcı idi birbirine çok yakın insanları rahatsız ediyordu


Y****

B****

29-03-2022

Asla bir bayanın yanınaa erkek birisinii otutturamazsınızz hem bilet satıyorsunuz hemde yanımıza erkek oturtturuyorsunuz şikayet edebileceğim ne kadar yer varsa hepsine edeceğim 2.5 saat boyunca bir beyefendiyle dip dibe gitmek zorunda kaldım yapılan saygısızlıkk aslaa tercihim olamaz bundan sonra


A****

K****

27-03-2022

Yolda otobus Ariza yapti izmirde arac degistirdik ve bekledik.Sonuc olaeak 2 saatlik yolu 4 saatte geldik cok kotuydu


A****

E****

13-03-2022

Araçta ısınma proplemi vardı üşüyerek geldik birde belediye arabası gibi 8 ayrı yerden yolcu almak için durdu haliyle yolculuk 2 saat uzadı


M****

****

10-03-2022

Zamanında bir yolculuktu


***

****

05-03-2022

Gıda servisi daha iyi olabilirdi, ayrıca çöpler poşete değil elle toplandı!..