BiletPuan Kampanyası

BiletPuan, Bilet.com’dan üye girişi yaparak bilet satın alan kullanıcılarımızın sonraki alışverişlerinde kullanmak üzere kazandığı hediye puanlardır. Kazanılan BiletPuanları kullanarak sonraki alışverişlerinizde tasarruf edebilirsiniz.


 

BiletPuan Sistemi Nasıl Çalışır?

Ziyaretçilerimiz, üye girişi yaparak tamamladıkları her alışveriş için Bilet.com tarafından belirlenmiş oranlarda BiletPuan kazanırlar.
Kazanılan BiletPuanları kullanarak sonraki alışverişlerinizde tasarruf edebilirsiniz.


BiletPuanlarımı Nasıl Görüntüleyebilirim?

BiletPuanlarınızı "Hesabım > BiletPuan > Puanlarım" sayfasında bulabilirsiniz.
Ayrıca "Hesabım > BiletPuan > Puan Tablosu" sayfasında o güne kadar kazandığınız tüm puanlar bir tablo halinde gösterilir. Bu tablonun üstünde ise o anda kullanılabilir durumda olan puan toplamınızı ve bu puanların TL karşılığı değerini görebilirsiniz.


Puan Sisteminde Dikkat Edilecek Noktalar:

  • Sadece Üye Girişi yaparak gerçekleştirilen işlemlerde BiletPuan kazanılabilir.
  • Bilet.com üzerinden üye girişi yaparak yaptığınız tüm alışverişlerde BiletPuan kazanırsınız fakat kazanılan BiletPuan miktarı satın alınan ürün veya hizmete göre değişkenlik gösterebilir.
  • Kampanyalı veya indirimli biletlerden puan kazanılamaz. Promosyonlu olarak nitelendirilen biletler indirimli bilet kapsamına girmez ve bu biletlerden BiletPuan kazanabilirsiniz.


Puanlarımı Ne Zaman Kullanabilirim

Puanlar sadece geçerlilik tarihleri arasında kullanılabilir. Bilet satışlarından kazandığınız puanlar ilgili hizmetin kullanılmasının ardından aktif olurlar. Puan kazanmanızı sağlayan biletin bu tarihten önce iptal edilmesi durumunda kazandığınız puanları kullanamazsınız.
 


BiletPuanlarımı Nasıl Kullanabilirim

  • BiletPuanlarınızı "Hesabım > BiletPuan > Puanlarım" sayfasında çeşitli indirim kuponlarına çevirebilirsiniz.
  • Otobüs bileti alırken BiletPuanlarınızı ödeme sayfasında bilet ücretinin bir kısmını veya tamamını ödemek için kullanabilirsiniz.