Bayburt - Trabzon Otobüs Bileti

Bayburt - Trabzon Otobüs Seferleri

 • Cesur Bingöl Seyahat
  BAYBURT
  00:30
  TRABZON
  02:50
  40 TL
 • Öz Has Bingöl
  BAYBURT OTOGARI
  00:45
  TRABZON OTOGARI
  03:30
  50 TL
 • Vangölü Turizm
  BAYBURT
  01:15
  TRABZON
  40 TL
 • Star Diyarbakır
  BAYBURT
  03:00
  TRABZON
  70 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  BAYBURT
  03:00
  TRABZON
  05:20
  40 TL
 • Öz Has Bingöl
  BAYBURT OTOGARI
  03:00
  TRABZON OTOGARI
  05:15
  50 TL
 • Bayburt Turizm
  BAYBURT
  07:00
  TRABZON
  09:20
  40 TL
 • Bayburt Turizm
  BAYBURT
  08:30
  TRABZON
  10:50
  40 TL
 • Bayburt Turizm
  BAYBURT
  09:30
  TRABZON
  11:50
  40 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  BAYBURT OTOGARI
  10:00
  TRABZON OTOGARI
  13:15
  40 TL
 • Metro Turizm
  BAYBURT
  10:30
  TRABZON
  13:35
  35 TL
 • Bayburt Turizm
  BAYBURT
  11:00
  TRABZON
  13:20
  40 TL
Tümünü Göster

Bayburt - Trabzon Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Aras Seyahat
Bayburt Turizm
Has Bingöl
Iğdırlı Turizm
Metro Turizm
Öz Has Bingöl
Patnos İtimat
Ulusoy Seyahat

Bayburt Hakkında

Türkmen ve Çepnilerden oluşan Bayburt, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Tarım ve hayvancılıkla ekonomisini geliştiren bir kent olan Bayburt, özellikle hayvancılık açısından çok uygun doğal koşullara sahiptir.

Bayburt Kalesi başta olmak üzere, Dede Korkut Türbesi, Sünür Kutlu Bey Camii, Ayrıntepe Yeraltı Şehri oldukça önemlidir. Sarıkayalar şelaleleri de turistlerin ilgisini çeken alanların başındadır.  Mağaralarının da ilgi çektiği bu kent, her zaman seyahat edilebilecek ve en uygun otobüs bileti bulunabilecek bir kenttir.

Büyük sorunlarından birinin tarihi mekanlardaki yolların bozukluğu ve rehber olmaması sorunu olan bölgede, Bayburt Saat Kulesi de dikkat çeken görülesi yerler arasındadır.
Ulaşım konusunda yeni sayılabilecek otogarı sorunsuz bir kara taşımacılığı hizmeti vermekte, üniversiteye giden civar illerden gelen öğrenciler otogarı sık sık kullanmaktadır.
 
 

Trabzon Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Trabzon Trabzon otogarından şehir merkezine ulaşım için genelde minibüsler ve servis araçları kullanılır. Servisler otogarda sürekli bekleme alanlarında harekete hazır bir şekilde bulunmaktadır.

Trabzon otogarından kolay bir şekilde ulaşım gerçekleştirmek istediğinizde, kısa sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden her ilçe ve köye ulaşım sağlayabileceğiniz otobüs ve dolmuşlar bulunmaktadır. Bu dolmuşlar birçok farklı noktaya ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda bulunan taksiden şehir merkezine ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Taksi için otogardan (0462) 325 47 81 numarası ile taksi çağırabilirsiniz.
Şehir merkezinden otogara, otogardan da şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşmak için sürekli hazır bekleyen taksilerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi ücretleri açılış ücreti ve km başına eklenen ücretlerle hesaplanmaktadır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Trabzon’da belediyeye ait belediye otobüsleri ve özelleştirilen halk otobüsleri ile ulaşım mümkündür. Halk otobüsleri, Yomra, Sürmene, Rize, Çimenli, Kireçhane, Akçaabat, KTÜ, Çukurçayır güzergahlarına gitmektedir.

Belediye otobüsleri ise; Beşirli Mahallesi, Akçaabat, Sürmene, Yomra, KTÜ Maçka, Of, Yeşiltepe gibi güzergahlara otobüsle ulaşım sağlanır. Otobüslerde Trabzon Kart kullanılmaktadır. 5 TL karşılığında satın alabileceğiniz Trabzon Kart ile ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Trabzon’da zaman zaman şehir hava durumu nedeniyle ulaşımda aksamalar olabilmektedir. Bu nedenle saatlerde değişiklik olabilir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda sürekli hazır bekleyen servislerle merkeze ulaşım yapabilirsiniz. Bazı otobüs firmaları, Maçka, Beşikdüzü gibi kentlere de ulaşım sağlayan servislerini yolcuları için tahsis etmektedir. 


Minibüslerle Ulaşım

Trabzon’da çok geniş bir dolmuş güzergahı vardır. Dolmuşlar ; Erdoğdu Çatak, Kuruçeşme, Çamlık, Yenimahalle, Yeşiltepe, Aydınlıkevler, Beşirli, Site Karşıyaka, Fatih, Ayasofya, Kurankursu, Bahçecik Yomra bölgelerine ulaşım sağlanmaktadır.

En Popüler Bayburt - Trabzon Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Trabzon Hava Durumu

 • açık
  Pzt
  açık
  22°C
 • açık
  Sal
  açık
  21°C
 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  21°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  19°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  19°C

Haritada Trabzon

Trabzon Hakkında

Nüfus
768.417
Plaka
61
Telefon Kodu
462