Öz Has Bingöl Otobüs Bileti Al

Öz Has Bingöl Hakkında

Öz Has Bingöl


Bingöl merkezli olarak 2005 yılında kurulan Öz Has Bingöl Turizm, şehirler arası yolcu taşma hizmeti veren bir otobüs firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana güvenilir bir hizmet vermeyi amaçlayan firma müşterilerin de ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Hem verilen hizmetler hem de sağladığı güven ve konfor ile sektörün ve bölgenin belirleyici firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Yolcularına sağladığı güvenli yolculuk, araç içi hizmetler, uygun bilet fiyatları ile Öz Has Bingöl Turizm yenilikçi ve gelişmeye açık bir firmadır. Yeni teknolojiler ve müşterilerin geri dönüşleri ile iyileşme, yenileşme ve gelişme çalışmaları yapmaktadır. Araçlarını yüksek teknolojilerle donatarak bütün beklentileri karşılamaktadır.


Seferleri

Türkiye’nin pek çok noktasına hizmet veren firma Doğu Anadolu başta olmak üzere birçok bölgeye ve ile seferler düzenlemektedir. Firmanın sefer düzenlediği iller Gaziantep, Malatya, Kahramanmaraş, Elâzığ, Diyarbakır, Şanlıurfa, Erzurum, İstanbul, Adana, Bingöl, Ankara, Mersin, Kayseri olarak sıralanabilir.


Otobüs Filosu

Firma yolcuların konforlu ve güvenli bir yolculuk geçirmesi için 35 adet Travego Mercedes ile hizmet vermektedir. Araçlarda bulunan hız sabitleyici, şerit takip sistemi gibi yüksek güvenlik önemleri hem çalışanların hem de yolcuların can ve mal güvenliğini sağlamak için özenle yapılmıştır.


İkram ve Hizmetler

  • Konforlu koltuklar: geriye doğru yatabilen, donanımlı ve rahat koltuklar sayesinde konforlu bir seyahat geçirebilirsiniz.
  • Araç içi okuma lambaları
  • Klima
  • İkramlar: Soğuk ve sıcak içecek, atıştırmalık ürünler yolculuk sırasında yetkili kişi tarafından sunulmaktadır. Bu ikramlardan ücretsiz yararlanabilirsiniz.
  • Günlük gazete: otobüslerde günlük olarak bulunan gazete ve dergi hizmetinden kolayca yararlanabilirsiniz.
  • Televizyon ekranı: Ulusal kanalların, film ve dizilerin olduğu televizyonlar her koltuğun arkasında bulunmaktadır. Bu sayede eğlenceli bir yolculuk geçirebilirsiniz.
  • Priz: 220 voltluk kişiye özel prizler sayesinde telefonunuzu şarja takabilirsiniz.
Bilet.com ile siz de Öz Has Bingöl Turizm firmasına otobüs bileti kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey gitmek istediğiniz yeri seçerek size uygun seferdeki koltuğunuzu seçmek. Güvenli ödeme ile kısa sürede biletinizi satın alabileceksiniz.

Öz Has Bingöl İletişim

Telefon: 904262131838
E-Posta: bilgi@ozhasbingol.com
Website:

Adres:
Şehirlerarası otobüs terminali Bingöl/TÜRKİYE

Öz Has Bingöl En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz Has Bingöl Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok