Giresun Trabzon Otobüs Bileti

Giresun - Trabzon Otobüs Seferleri

 • Ali Osman Ulusoy
  GIRESUN
  00:30
  TRABZON
  02:30
  120,00 TL
 • Prenskale Seyahat
  GIRESUN
  05:30
  TRABZON
  07:30
  90,00 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  GIRESUN
  13:15
  TRABZON
  16:00
  100,00 TL
 • Tuncelililer
  GIRESUN
  16:00
  TRABZON
  18:00
  80,00 TL
 • Van Kalesi Turizm
  GIRESUN
  18:00
  TRABZON
  20:30
  100,00 TL
 • Aras Seyahat
  GIRESUN
  19:10
  TRABZON
  21:30
  120,00 TL
 • Özlem Ardahan
  GIRESUN
  22:00
  TRABZON
  03:30
  150,00 TL
 • Yeniden As Bafra Seyahat
  GIRESUN
  02:45
  TRABZON
  05:25
  130,00 TL
 • Ulusoy Derya
  GIRESUN
  06:00
  TRABZON
  08:00
  90,00 TL
 • Aydoğan Turizm
  GIRESUN
  13:35
  TRABZON
  16:00
  120,00 TL
 • Golden Turizm
  GIRESUN
  16:30
  TRABZON
  19:00
  100,00 TL
 • Vangölü Turizm
  GIRESUN
  18:30
  TRABZON
  20:30
  110,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Giresun - Trabzon Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Aras Seyahat
Golden Turizm
Görele Seyahat
Has Bingöl
Iğdırlı Turizm
Karadeniz Golden Turizm
Lüks Karadeniz Seyahat
Metro Turizm
Nilüfer Turizm
Prenskale Seyahat
Rize Ses Seyahat

Giresun - Trabzon Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Giresun Trabzon arası genellikle 2 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Giresun Trabzon arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, Aras Seyahat, Golden Turizm, Görele Seyahat, Has Bingöl, Iğdırlı Turizm, Karadeniz Golden Turizm, Lüks Karadeniz Seyahat, Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Prenskale Seyahat, Rize Ses Seyahat firmalarıdır.
Giresun Trabzon otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 120 TL kadardır.
En ucuz Giresun Trabzon otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Giresun Hakkında

Doğu Karadeniz bölgesinin en güzel kentlerinden olan Giresun, köklü tarihi ve liman kenti olması nedeniyle her zaman önemliydi.

Fındık üretiminde önemli bir potansiyele sahip olan bu kentte, bir yarımada görünümü hakimdir. Şehir merkezi Aksu ve Batlama arasına kurulmuştur ve Giresun Adası bu merkezde yer alır.

Ayrıca kiraz meyvesinin dünyaya bu kentten yayıldığı kabul edilmektedir. 1923 yılında il olan ve merkezi Tirebolu ilçesi olan bu kent, engebeli yer şekillerine sahiptir. Ordu ve Trabzon’a her yarım saatte bir dolmuş bulunmaktadır ve bu şehirlere ekonomik bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Giresun ilinde 16 ilçe, 17 belde, 534 köy vardır. Ayrıca Giresun Üniversitesi de kentin ekonomisini canlandırmıştır. Tirebolu plajları, turistik merkezleri oldukça önemlidir.

Trabzon Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Trabzon Trabzon otogarından şehir merkezine ulaşım için genelde minibüsler ve servis araçları kullanılır. Servisler otogarda sürekli bekleme alanlarında harekete hazır bir şekilde bulunmaktadır.

Trabzon otogarından kolay bir şekilde ulaşım gerçekleştirmek istediğinizde, kısa sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden her ilçe ve köye ulaşım sağlayabileceğiniz otobüs ve dolmuşlar bulunmaktadır. Bu dolmuşlar birçok farklı noktaya ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda bulunan taksiden şehir merkezine ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Taksi için otogardan (0462) 325 47 81 numarası ile taksi çağırabilirsiniz.
Şehir merkezinden otogara, otogardan da şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşmak için sürekli hazır bekleyen taksilerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi ücretleri açılış ücreti ve km başına eklenen ücretlerle hesaplanmaktadır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Trabzon’da belediyeye ait belediye otobüsleri ve özelleştirilen halk otobüsleri ile ulaşım mümkündür. Halk otobüsleri, Yomra, Sürmene, Rize, Çimenli, Kireçhane, Akçaabat, KTÜ, Çukurçayır güzergahlarına gitmektedir.

Belediye otobüsleri ise; Beşirli Mahallesi, Akçaabat, Sürmene, Yomra, KTÜ Maçka, Of, Yeşiltepe gibi güzergahlara otobüsle ulaşım sağlanır. Otobüslerde Trabzon Kart kullanılmaktadır. 5 TL karşılığında satın alabileceğiniz Trabzon Kart ile ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Trabzon’da zaman zaman şehir hava durumu nedeniyle ulaşımda aksamalar olabilmektedir. Bu nedenle saatlerde değişiklik olabilir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda sürekli hazır bekleyen servislerle merkeze ulaşım yapabilirsiniz. Bazı otobüs firmaları, Maçka, Beşikdüzü gibi kentlere de ulaşım sağlayan servislerini yolcuları için tahsis etmektedir. 


Minibüslerle Ulaşım

Trabzon’da çok geniş bir dolmuş güzergahı vardır. Dolmuşlar ; Erdoğdu Çatak, Kuruçeşme, Çamlık, Yenimahalle, Yeşiltepe, Aydınlıkevler, Beşirli, Site Karşıyaka, Fatih, Ayasofya, Kurankursu, Bahçecik Yomra bölgelerine ulaşım sağlanmaktadır.

En Popüler Giresun - Trabzon Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Trabzon Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  5°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  2°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  4°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  4°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  2°C

Haritada Trabzon

Trabzon Hakkında

Nüfus
768.417
Plaka
61
Telefon Kodu
462