Tokat Yıldızı Seyahat Online Otobüs Bileti

Tokat Yıldızı Seyahat Hakkında

Tokat Yıldızı 2001 yılında kurulan bir şehirlerarası otobüs firmasıdır. Tokat merkezli olarak kurulan bu firma ilk başta sadece 6 otobüs ile hizmet vermekteydi. Otobüs ve sefer sayısı az olan firma 2014 yılında filosundaki otobüs sayısını 29'a çıkardı. Böylelikle firma daha fazla ile sefer yapmaya başlamıştır.

Hizmetleri

Tokat Yıldızı Türkiye'nin dört bir tarafına sefer düzenliyor. Sefer düzenlediği her ilde şubesi de bulunan firma aynı zamanda internet üzerinden de satış işlemi gerçekleştiriyor. İnternet sitesinden üye olarak ya da olmadan bilet alımı gerçekleştirilebilir. Bunun yanı sıra diğer ortak bilet alma sitelerinden de Tokat Yıldızı otobüs bileti satın alınabilir.
2014 yılında filosunu büyük oranda genişleten Tokat Yıldızı 2+1 otobüslerle yolcularını büyük bir konfor sunuyor. Otobüslerde televizyon, müzik yayını, okuma lambası, wi-fi, priz gibi konforu artıran donanımlar yer almaktadır.
Tokat Yıldızı seferleri sırasında yolculara ikramlar da gerçekleştirilmektedir. İkram kapsamında belirli periyotlarla soğuk ve sıcak içecek ile birlikte hazır gıda da verilmektedir. İçecekler kapsamında çay, kahve, fanta, kola, limonata, icetea gibi her yaşa hitap eden içecekler ikram ediliyor. Yiyecek olarak ise bisküvi, çubuk kraker, kek gibi dönemsel olarak değişebilen hazır gıdalar verilmektedir.


Seferleri

Tokat Yıldızı Tokat merkezli olarak faaliyet göstermektedir. Ancak günümüzde çok sayıda ilimize sefer düzenlendiğini ifade etmek gerekir. Bu iller arasında Ankara, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Konya, Isparta, Zonguldak, Sivas ve Trabzon gibi daha pek çok il ve ilçeye sefer düzenlenmektedir. Firma bazı illerde servis hizmeti de sunuyor. İstanbul servis hizmeti sunulan illerden birisidir.


Otobüs Filosu

Ticari hayatına 6 otobüs ile başlayan firma 2014 yılında 29 otobüs ile hizmet vermeye başlamıştır. Otobüsler son model araçlardan oluşmakta ve 2+1 araçlar bulunmaktadır. Araçların son model otobüslerden oluşması teknik donanımlarının da oldukça üst düzey olmasına olanak sunmaktadır. Tokat Yıldızı otobüs filosu modernliği sayesinde olası kaza risklerinden de korunuyor. Zira araçların donanımları meydana gelebilecek aksaklıkları önlediği gibi aynı zamanda herhangi bir deformasyon oluşması söz konusu olmamaktadır.

Tokat Yıldızı Seyahat İletişim

Telefon: 444 00 90
Fax 0356 214 07 64
E-Posta: bilgi@tokatyildizi.com.tr
Website:

Adres:
Cumhuriyet Meydanı Belediye Yanı No:7 Tokat/TÜRKİYE

Tokat Yıldızı Seyahat Seferleri

Tokat Yıldızı Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Tokat Yıldızı Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (5)
İyi (1)
Orta (3)
Kötü (1)
Çok Kötü (3)
Ortalama Puan

3.31

13 Değerlendirme

m****

***

10-09-2022

Gayet iyiydi. Teşekkür ederim.


K****

A****

09-09-2022

Personel ilgili kaptanlar tecrübeli otobüs konforlu ve rahattı tek sorun rota çok uzun ve her otogara uğraması normalde 9 saatte geleceğim mesafeyi 14 saatte geldim buda yorucu oldu tabiki.


T****

****

28-08-2022

Firma ve çalışmalarına teşekkür ediyorum.


E****

***

27-07-2022

Çok iyi sakin bir yolculuk geçirdim. Güzergahdan şaşmadı. Vaktinde memlekete vardım. Bir aksilik yoktu. En güzel tarafı mola vakitleri namaz vakitlerine denk gelmesi. Elhamdulillah.


O****

G****

05-07-2022

1 saat 20 dakika içinde ilk kalkış yerinden kalktık arıza yaptı Arac aracın değişecek parçası arabasa ama ne zaman bozulursa mantığı geçen sefer de tercih etmiştim yine arizalanmisti


T****

S****

27-06-2022

İyi


N****

****

06-05-2022

Her şey çok güzeldi


M****

****

16-04-2022

Ben jandarma uzman çavuşum biletimi. Kangal tahtalı karakolundan binmem gerekiyordu aradım bekliyordum otobüs beni almadan giti ben sabah başka araba şle seyahat etmem zorunda kaldım bileti peşin alınca böle oluyor haklarında soruşturma başlatacağım


S****

B****

12-03-2022

Çağrı merkezi ulaşım sorunu ile ilgili firmaya mail gönderdiğim halde cevap verilmedi. İlgisiz firma...


S****

****

01-03-2022

Yolculukta bir sorun yaşamadım ama su dahi ikram edilmedi...