Aydın - Konya Otobüs Bileti

Aydın - Konya Otobüs Seferleri

 • Has Turizm A.Ş.
  AYDIN
  19:00
  KONYA
  03:50
  100 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  AYDIN OTOGARI
  19:00
  KONYA OTOGARI
  04:00
  100 TL
 • Seç Turizm
  AYDIN
  19:00
  KONYA
  03:50
  90 TL
 • Adana Villa Turizm
  AYDIN
  19:30
  KONYA
  05:20
  100 TL
 • Jet Turizm
  AYDIN
  19:30
  KONYA
  05:20
  100 TL
 • Ben Turizm
  AYDIN OTOGARI
  20:00
  KONYA OTOGARI
  04:00
  120 TL
 • Ben Turizm
  AYDIN
  20:00
  KONYA
  03:50
  120 TL
 • Nevşehirliler Seyahat
  AYDIN OTOGARI
  20:45
  KONYA OTOGARI
  04:45
  90 TL
 • Metro Turizm
  AYDIN
  21:30
  KONYA
  04:50
  90 TL
 • Isparta Petrol
  AYDIN
  21:30
  KONYA
  05:50
  110 TL
 • Isparta Petrol
  AYDIN OTOGARI
  21:30
  KONYA OTOGARI
  06:00
  110 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  AYDIN
  21:30
  KONYA
  06:20
  100 TL
Tümünü Göster

Aydın - Konya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Gülaras
Best Van Turizm
Beydağı Turizm
Dadaş Turizm
Dilmenler Turizm
Hatay Nur Seyahat
Isparta Petrol
Kontur Turizm
Lider Doğu Anadolu Turizm
Lider Elbistan
Lüks Aksel Seyahat
Mardin Seyahat

Aydın Hakkında

Ege Bölgesinin İzmir ve Manisa’dan sonraki üçüncü büyük ili olan Aydın, turizm ve sanayi bakımından gelişmiş bir ekonomiye sahip olan iller arasındadır.

İklimi ve doğası oldukça güzeldir. Ege denizine kıyısı olan bu kentin, Kuşadası ve Didim ilçeleri en önemli turizm beldeleri arasında yer almaktadır. Aydın, tarım ve hayvancılık konusunda en gelişmiş iller arasındadır. Büyükşehir belediyesi olarak çalışmaların başlamasının ardından, ulaşım konusunda gelişmiş uygulamalar başlamıştır.

Efeler ilçesi nüfus bakımından en yoğun bölgedir ve Didim, Söke ve Kuşadası Ege denizine kıyısı olan ilçelerdir. Söke un fabrikasıyla meşhur olan bir ildir ve bölgede deve güreşleri de popüler kültür ögeleri arasında yer almaktadır.

Aydın havayolu, karayolu ve demiryolu ile ulaşımın sağlanabildiği bir kenttir. büyükşehir belediyesi olarak hizmet vermektedir. Ve Türkiye’nin en büyük onuncu kentidir. 

Konya Otogardan Şehir Merkezine Ulaşım

Konya

Konya otogarı geniş bir alana sahiptir ve yolcuların ihtiyacı olan her konuda donanımlı bir şekilde kurulmuştur.

Köylere giden otobüsler için 40 araçlık bir park yeri bulunan otogardan, şehir merkezine ve köylere ulaşım sağlanabilmektedir. Aynı zamanda 52 araçlık bir taksi peronu vardır ve taksiyle ulaşım için 24 saat araç bulabilme imkanı sağlanmıştır.

Konya’da şehir içi ulaşım otobüs, dolmuş, servis ve tramvayla sağlanmaktadır. Tramvay sadece adliye ve üniversiteye gittiği için otogar yakınında değildir.

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Konya’da taksi açılış ücreti 3 TL, km başına eklenen ücret ise 2.75 TL şeklinde hesaplanmaktadır. Yani otogardan Mevlana caddesine gitmek istediğinizde, 25 TL civarında bir ücret ödemeniz gerekir. Taksi ücretlerine ve ulaşım bilgilerine Konya Büyükşehir Belediyesinin sitesinden detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar kalkışlı merkez ve köy otobüsleri sayesinde Konya kentinde ulaşım oldukça kolay hale gelmiştir. 20 dakikada bir kalkan otobüsler, Elkart adı verilen elektronik biletle ücretlendirilmektedir. Öğrenci 1.30, tam ise 1.85 TL üzerinden hesaplanır.

Konya otobüsleri büyükşehir belediyesi tarafından farklı güzergahlara şehir merkezinden ve ilçelerinden de kalkmaktadır. Güzergah ve saat bilgilerini atus.konya.bel.tr adresinden tüm detaylarıyla öğrenebilirsiniz.

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz servis ya da otobüsleriyle çeşitli ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. Bunun için bilet aldığınız firmanın yazıhanesine ve peronuna giderek bilgi alabilir, hangi servisin kalkacağını öğrenebilirsiniz.

Minibüslerle Ulaşım

Otogardan dışarı çıktığınızda minibüslerden yararlanarak farklı güzergahlara gidebilirsiniz. Minibüsler genelde mahallelere ve ilçelere ulaşım sağlamaktadır. köylere ulaşım sağlamak için minibüsle şehir merkezine aktarma yapmanız gerekmektedir. Ya da otogardan direkt olarak köy otobüslerine binmeniz yeterlidir. Minibüs ücretleri 1.75 liradan başlamakta ve gidilecek mesafeye göre artış göstermektedir.

En Popüler Aydın - Konya Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Konya Hava Durumu

 • açık
  Cmt
  açık
  21°C
 • açık
  Paz
  açık
  19°C
 • parçalı az bulutlu
  Pzt
  parçalı az bulutlu
  18°C
 • açık
  Sal
  açık
  19°C
 • açık
  Çar
  açık
  18°C

Haritada Konya

Konya Hakkında

Nüfus
2.130.544
Plaka
42
Telefon Kodu
332