Lüks Kahramanmaraş Turizm Online Otobüs Bileti

Lüks Kahramanmaraş Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Lüks Kahramanmaraş Turizm Hakkında

Lüks Kahramanmaraş Turizm

Lüks Kahramanmaraş Turizm 1971 yılından bu yana yaptığı seyahat hizmeti ile büyüyerek yoluna devam etmektedir. Yolcularımızın ihtiyaç ve beklentilerini çok iyi tespit ederek karşılamak, güvenli ve rahat yolculuk yapmalarını sağlamak bizim işimizdir. Lüks Kahramanmaraş turizm, çalışanları ile birlikte yaratmış olduğu enerji ile takım ruhunu hizmetlerine en verimli şekilde yansıtarak sizlere hizmet etmek için çalışmaktadır.

Lüks Kahramanmaraş Turizm olarak verdiğimiz ulaşım hizmetleri müşterilerimizi en iyi şekilde rahat ettirmek üzerine kurulmuştur. Türkiye’nin birçok yerine sizleri ulaştıracak seferler düzenlemeye devam ediyoruz. Sizlere 10 filo ile hizmet ederek yurdun birçok yerine müşterilerimizi ulaştırmaya çalışıyoruz. Seferlerimiz Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Kahramanmaraş olmak üzeredir. Aynı zamanda bu şehirlerde ve Sakarya, Kırşehir,  Manisa,  Eskişehir, Adana,  Afyon, Kayseri, Uşak, İzmit gibi illerimizde de bulunan şubelerimiz ile size her türlü seyahat öncesi veya sonrası yardımcı olmaktayız. Siz değerli yolcularımızın en iyi hizmeti hak ettiğini bilerek çalışmaktayız. Bu yüzden yoğun iş çalışma programı ile müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

Lüks Kahramanmaraş Turizm olarak daima yenilikçi, dinamik ve gelişime açık bir yapıya sahip olmaktayız. Hizmetlerimizi kusursuz ve tam olarak sunmaya çalışmak bizim için elimizden geleni yaparak müşterilerimize mutlu bir yolculuk sunmaya çalışıyoruz. Yenilikçi ve yaratıcı hizmetler yaparak kurulduğu günden bu yana ilkleri uygulamaya devam eden firmamız en kaliteli seyahati sizlere sunmaktadır.

Lüks Kahramanmaraş Turizm İletişim

Telefon: 0344 235 10 10
E-Posta: info@lukskahramanmaras.com.tr
Website:

Adres:
Adana Yolu 3. Km, Şehirlerarası Otobüs Terminali, No: 82, Kahramanmaraş

Lüks Kahramanmaraş Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Kahramanmaraş Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (4)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (4)
Ortalama Puan

3.11

9 Değerlendirme

B****

****

30-08-2021

Çok rahat bi şekilde geldim hızlı ve güvenli firma


Y****

K****

28-08-2021

Herşey iyi güzelde birde mola verebilecek yer bulunsa çok iyi olacak.


***

K****

18-07-2021

3 defa su istedim onu bile vermediler firma rezil servisi bile yok çok mecbur kalmadıkça asla Önermem.


E****

N****

09-07-2021

Antalya dan K.Maraş a yolculuk yaptım, bir kaç ufak sıkıntılar dışında yolculuk güzeldi, firma ve otobüs yetkilerine teşekkür ediyorum :))


O****

D****

05-07-2021

AFYON otagarına 21.30'da gelmesi gereken araç 21.46 da geldi 21.50 de hareket etti 22.00 de tuvaleti hijyenik olmayan bir şekerlemecide mola verdi. 70-80 km hızla sınırlı bir araç gibi yavaş yavaş geldi. Saat 23.59'da Konya'dan hareket etmesi gerekirken 01.00 e kadar Konya'ya ancak ulaştı. Akşehir'de yol kenarında durup kiraz kargosu alındı. Pozantıda 45-50 dk mola verip diğer Kahramanmaraş araçlarıyla yolcu aktarımı-değişimi yaptılar. 06.30'da Osmaniye'de olması gereken araç Ceyhan'a da yolcu bırakarak 07.07'de girebildi Osmaniye otogarına. Aynı güzergâhtaki diğer köklü ve dakik firmalardan daha erken (9 saatte) ulaşmak ümidiyle bilet aldığım firma ile son yolculuğum olduğunu söyleyebilirim.


S****

****

22-06-2021

Çok konforlu bir arac. Interneti iyi cekiyor priz var ikram var. Fiyatina gore super


F****

B****

23-12-2020

46 LK 212 plakalı araçla Kayseri Bursa seyahat yaptım hizmetleri ikramları, temizlik ilgi ve alaka çok güzel teşekkürler,46 LK 212


K****

K****

14-08-2020

Online olaeak bilet aldım. Bilet saatimden yarım saat önce otogarda hazır olmama rağmen otobüs gelmedi. Otobüs şoförüne ulaştığımda ise beni almadan yola devam ettiklerini öğrendim. Yolculaeını almadan devam eden bir firma bu firma tavsiye etmiyorum. Başka kimse mağdur olsun istemem.


N****

G****

08-06-2020

Maske takılmıyor doğru düzgün ayakkabılarını çıkartıyor bazı gorgusuzler