Eskişehir Bursa Otobüs Bileti

Eskişehir - Bursa Otobüs Seferleri

 • Siirt Petrol
  ESKIŞEHIR
  04:30
  BURSA
  06:30
  100,00 TL
 • Lüks Ereğli Turizm
  ESKIŞEHIR
  05:30
  BURSA
  07:30
  110,00 TL
 • Metro Turizm
  ESKISEHIR
  09:00
  BURSA
  12:00
  100,00 TL
 • Pamukkale Turizm
  ESKIŞEHIR
  01:00
  BURSA
  03:20
  130,00 TL
 • İstanbul Konfor
  ESKIŞEHIR
  05:00
  BURSA
  07:00
  70,00 TL
 • Özlem Diyarbakır
  ESKIŞEHIR
  07:30
  BURSA
  09:50
  60,00 TL
 • Lüks Erova Turizm
  ESKIŞEHIR
  20:30
  BURSA
  22:15
  88,00 TL
 • As Adana Seyahat
  ESKIŞEHIR
  04:00
  BURSA
  07:00
  100,00 TL
 • Tokat Seyahat
  ESKIŞEHIR
  04:00
  BURSA
  06:00
  100,00 TL
 • Adıyaman Gülaras Turizm
  ESKIŞEHIR
  07:00
  BURSA
  09:30
  80,00 TL
 • Ses Turizm
  ESKIŞEHIR
  03:00
  BURSA
  06:00
  70,00 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  ESKIŞEHIR
  05:00
  BURSA
  07:00
  80,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Eskişehir - Bursa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adana Villa Turizm
Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Ak Turizm
As Adana Seyahat
Balıkesir Uludağ Turizm
Beydağı Turizm
Çanakkale Truva
Çanakkale Truva Turizm
Dilek Seyahat
Ede Turizm
Ercis Sema
Erzincan Başak Turizm

Eskişehir - Bursa Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Eskişehir Bursa arası genellikle 2 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Eskişehir Bursa arasında sefer yapan otobüs firmaları Adana Villa Turizm, Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Ak Turizm, As Adana Seyahat, Balıkesir Uludağ Turizm, Beydağı Turizm, Çanakkale Truva, Çanakkale Truva Turizm, Dilek Seyahat, Ede Turizm, Ercis Sema, Erzincan Başak Turizm firmalarıdır.
Eskişehir Bursa otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 100 TL kadardır.
En ucuz Eskişehir Bursa otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Eskişehir Hakkında

Eskişehir, Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi ile tam bir öğrenci şehridir. Son 20 yılda toplumun refahının yükseldiği Eskişehir, en eski yerleşim yerlerinden biridir.

Eskişehir, tarihte birçok ilkin yaşandığı bir kenttir. Mesela ilk Köy Enstitüsü bu kentte kurulmuştur. Sanayi açısından da gelişmiş bir kent olan Eskişehir, sosyal aktiviteler açısından da oldukça önemli bir kenttir.

Birbirinden şık evleri, barlar sokağı, geleneksel el sanatları ve daha birçok gezilecek alanı ile Eskişehir, önemli büyükşehirlerimiz arasında yer almaktadır. Ulaşım imkanları oldukça gelişmiş olan Eskişehir’de, kara yolu, hava yolu ve tren yoluyla ulaşım sağlanmaktadır.

Her mevsim gezilecek olan Eskişehir’de, öğrenci nüfusu çok sık seyahat etmektedir ve bu nedenle karayolu, demiryolu ve havayolu firmaları oldukça aktif bir şekilde çalışmaktadır.

Bursa Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa Şehir içi taşımacılıkta en önemli taşımacılık hizmetinin alınacağı Bukart ile en uygun otobüs bileti kullanılarak toplu taşımada seyahat edilir.

Otogardan birçok araçla farklı merkezlere ulaşım yapılması mümkün olmaktadır. Otobüs, taksi ve servis gibi ulaşım araçlarının kullanılabileceği otogarda, birçok farklı bölgeye otobüsle ulaşım mümkün olmaktadır.

BURULAŞ bünyesinde yer alan taşıma sistemleri, özellikle İstanbul Bursa arasında yer almaktadır. Helitaksi uygulaması ile İstanbul’a 25 dakikada ulaşmak mümkün olmaktadır. Bursa terminalinde, her zaman ulaşım için en iyi çözümleri yaratan belediye, taşıma hizmetleri konusunda başarılı uygulamalar yapmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için 0224 261 52 66 numaralı telefonlardan ulaşım sağlayabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksi ile istediğiniz yere konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Taksiler açılış ücreti ve km başına ücretlendirilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bukart ile binebileceğiniz otobüsler için, terminaldeki büfelerden tek kullanımlık kartınızı alarak Ovaakça, BTSO Yeniceabat Kampı, Siteler, Atatürk Caddesi, Yıldırım, Nilüfer, Uludağ Ünv., Kestel, Gürsü, Beşevler, Teleferik, Çekirge, Emek, Bademli kavşağı gibi bölgelere ulaşım sağlanabilmektedir.

Otogardan 24 saat otobüs seferleri düzenlenmektedir. Gece saatlerinde aralıklarla düzenlenen toplu taşıma seçenekleri ile istediğiniz yere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir düzenlenen seferlerle şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Bursa’da trafik sorunu olmadığı için her yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursaray, Burtram, deniz uçağı, budo, otobüs gibi birçok farklı ulaşım seçeneği bulunmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Bursa’nın çeşitli illerine ücretsiz yolcu taşıma servisleri vardır. Bu servislerle ilgili bilgi edinmek için seyahat ettiğiniz otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

En Popüler Eskişehir - Bursa Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bursa Hava Durumu

 • kapalı
  Cum
  kapalı
  -1°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  4°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  1°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  1°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -0°C

Haritada Bursa

Bursa Hakkında

Nüfus
2.842.547
Plaka
16
Telefon Kodu
224