Eskişehir - Bursa Otobüs Bileti

Eskişehir - Bursa Otobüs Seferleri

 • Balıkesir Uludağ
  ESKIŞEHIR OTOGARI
  21:30
  BURSA OTOGARI
  23:45
  50 TL
 • Balıkesir Uludağ
  ESKIŞEHIR
  21:30
  BURSA
  23:35
  50 TL
 • Pamukkale
  ESKIŞEHIR
  22:00
  BURSA
  00:05
  50 TL
 • Pamukkale
  ESKIŞEHIR
  22:15
  BURSA
  23:45
  50 TL
 • Çanakkale Truva
  ESKIŞEHIR OTOGARI
  23:00
  BURSA OTOGARI
  02:00
  50 TL
 • Pamukkale
  ESKIŞEHIR
  23:00
  BURSA
  01:05
  50 TL
 • Pamukkale
  ESKIŞEHIR
  23:59
  BURSA
  01:50
  50 TL
 • Metro Turizm
  ESKIŞEHIR
  00:05
  BURSA
  02:20
  40 TL
 • Nilüfer Turizm
  ESKIŞEHIR OTOGARI
  01:00
  BURSA OTOGARI
  03:30
  45 TL
 • Pamukkale
  ESKIŞEHIR
  01:00
  BURSA
  03:20
  50 TL
 • Balıkesir Uludağ
  ESKIŞEHIR OTOGARI
  01:30
  BURSA OTOGARI
  04:15
  50 TL
 • Balıkesir Uludağ
  ESKIŞEHIR
  01:30
  BURSA
  04:05
  50 TL
Tümünü Göster

Eskişehir - Bursa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adana Villa Turizm
Ak Turizm
Balıkesir Uludağ Turizm
Beydağı Turizm
Çanakkale Truva Turizm
Dilek Seyahat
Ercis Sema
Erzincan Başak Turizm
Isparta Petrol
Lüks Aksel Seyahat
Malatya Zafer Turizm
Mersin Villa Turizm

Eskişehir Hakkında

Eskişehir, Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi ile tam bir öğrenci şehridir. Son 20 yılda toplumun refahının yükseldiği Eskişehir, en eski yerleşim yerlerinden biridir.

Eskişehir, tarihte birçok ilkin yaşandığı bir kenttir. Mesela ilk Köy Enstitüsü bu kentte kurulmuştur. Sanayi açısından da gelişmiş bir kent olan Eskişehir, sosyal aktiviteler açısından da oldukça önemli bir kenttir.

Birbirinden şık evleri, barlar sokağı, geleneksel el sanatları ve daha birçok gezilecek alanı ile Eskişehir, önemli büyükşehirlerimiz arasında yer almaktadır. Ulaşım imkanları oldukça gelişmiş olan Eskişehir’de, kara yolu, hava yolu ve tren yoluyla ulaşım sağlanmaktadır.

Her mevsim gezilecek olan Eskişehir’de, öğrenci nüfusu çok sık seyahat etmektedir ve bu nedenle karayolu, demiryolu ve havayolu firmaları oldukça aktif bir şekilde çalışmaktadır.

Bursa Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa Şehir içi taşımacılıkta en önemli taşımacılık hizmetinin alınacağı Bukart ile en uygun otobüs bileti kullanılarak toplu taşımada seyahat edilir.

Otogardan birçok araçla farklı merkezlere ulaşım yapılması mümkün olmaktadır. Otobüs, taksi ve servis gibi ulaşım araçlarının kullanılabileceği otogarda, birçok farklı bölgeye otobüsle ulaşım mümkün olmaktadır.

BURULAŞ bünyesinde yer alan taşıma sistemleri, özellikle İstanbul Bursa arasında yer almaktadır. Helitaksi uygulaması ile İstanbul’a 25 dakikada ulaşmak mümkün olmaktadır. Bursa terminalinde, her zaman ulaşım için en iyi çözümleri yaratan belediye, taşıma hizmetleri konusunda başarılı uygulamalar yapmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için 0224 261 52 66 numaralı telefonlardan ulaşım sağlayabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksi ile istediğiniz yere konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Taksiler açılış ücreti ve km başına ücretlendirilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bukart ile binebileceğiniz otobüsler için, terminaldeki büfelerden tek kullanımlık kartınızı alarak Ovaakça, BTSO Yeniceabat Kampı, Siteler, Atatürk Caddesi, Yıldırım, Nilüfer, Uludağ Ünv., Kestel, Gürsü, Beşevler, Teleferik, Çekirge, Emek, Bademli kavşağı gibi bölgelere ulaşım sağlanabilmektedir.

Otogardan 24 saat otobüs seferleri düzenlenmektedir. Gece saatlerinde aralıklarla düzenlenen toplu taşıma seçenekleri ile istediğiniz yere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir düzenlenen seferlerle şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Bursa’da trafik sorunu olmadığı için her yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursaray, Burtram, deniz uçağı, budo, otobüs gibi birçok farklı ulaşım seçeneği bulunmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Bursa’nın çeşitli illerine ücretsiz yolcu taşıma servisleri vardır. Bu servislerle ilgili bilgi edinmek için seyahat ettiğiniz otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

En Popüler Eskişehir - Bursa Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bursa Hava Durumu

 • açık
  Pzt
  açık
  20°C
 • açık
  Sal
  açık
  20°C
 • açık
  Çar
  açık
  20°C
 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  19°C
 • açık
  Cum
  açık
  18°C

Haritada Bursa

Bursa Hakkında

Nüfus
2.842.547
Plaka
16
Telefon Kodu
224