Es Turizm Otobüs Bileti

Es Turizm Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
150
Genel Merkezi
Istanbul, Turkey
Kuruluş Tarihi
1987
Firma Puanı
0 / 5

Es Turizm Hakkında

Es Turizm

Özellikle Kırıkkale-Ankara arasında seferi olan Es Turizm uzun yıllardır bu bölgede hizmet vermektedir. Çok kısa bir sürede bu güzergah üzerinde ulaşım sağlayan firma müşterilerine daima kaliteli hizmet sunmayı ilke ediniştir. Kırıkkale’den Ankara’ya ya da tersi güzergaha 1,5 saat gibi çok kısa bir sürede ulaşması özellikle günlük işleri olan müşterilerinden olumlu tepki almaktadır.

Es Turizmin bir diğer avantajı da neredeyse her yarım saatte bir sefer düzenlemesidir. Müşterilerinin otobüs saatini kaçırma gibi bir sorun yaşamamaları için firma günde çok sayıda sefer düzenlemektedir. Bu sayede müşteriler otobüs saatine yetişemese bile en fazla yarın saat kaybetmektedir. Fiyat olarak son derece uygun olan firma bu güzergahta 10 lira gibi çok düşük bir ücretle hizmet vermektedir. Ayrıca akşam geç saatlere kadar seferi bulunan firma müşterilerinin günü birlik seyahat etmelerine olanak sağlamaktadır.

Müşterilerinin verdikleri bilgi doğrultusunda çeşitli noktalardan müşterilerini almaktadır firmamız. Terminale yetişecek zamanı olmayan müşteriler için bu durum son derece kolaylık sağlamaktadır. Es Turizm bölge insanı tarafından gayet olumlu karşılanmaktadır. Yıllardır verilen kaliteli hizmet neticesinde insanlar rahatlıkla firmamızı tercih etmekte ve yeni yolculara da tavsiye etmektedirler. Amaçlarının para kazanmaktan önce müşteri memnuniyetini sağlamak olan firma bu sayede müşterilerinin kendilerine olan güvenini kazanmışlardır. Oluşan bu karşılıklı güven ve saygı çerçevesinde firmamız daha uzun yıllar hizmet vermeyi planlamaktadır.

Es Turizm İletişim

Telefon: 444 44 71
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Kurtuluş Mahallesi, Millet Caddesi, No: 5,  Kırıkkale

Es Turizm Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Es Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Es Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Es Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Es Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Es Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Es Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Es Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Es Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Es Turizm otobüs firması başlıca Afyonkarahisar, Bolu, İstanbul, İzmir, Kocaeli şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 8 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Es Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Es Turizm Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok