Es Turizm Online Otobüs Bileti

Es Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Es Turizm Hakkında

Es Turizm

Özellikle Kırıkkale-Ankara arasında seferi olan Es Turizm uzun yıllardır bu bölgede hizmet vermektedir. Çok kısa bir sürede bu güzergah üzerinde ulaşım sağlayan firma müşterilerine daima kaliteli hizmet sunmayı ilke ediniştir. Kırıkkale’den Ankara’ya ya da tersi güzergaha 1,5 saat gibi çok kısa bir sürede ulaşması özellikle günlük işleri olan müşterilerinden olumlu tepki almaktadır.

Es Turizmin bir diğer avantajı da neredeyse her yarım saatte bir sefer düzenlemesidir. Müşterilerinin otobüs saatini kaçırma gibi bir sorun yaşamamaları için firma günde çok sayıda sefer düzenlemektedir. Bu sayede müşteriler otobüs saatine yetişemese bile en fazla yarın saat kaybetmektedir. Fiyat olarak son derece uygun olan firma bu güzergahta 10 lira gibi çok düşük bir ücretle hizmet vermektedir. Ayrıca akşam geç saatlere kadar seferi bulunan firma müşterilerinin günü birlik seyahat etmelerine olanak sağlamaktadır.

Müşterilerinin verdikleri bilgi doğrultusunda çeşitli noktalardan müşterilerini almaktadır firmamız. Terminale yetişecek zamanı olmayan müşteriler için bu durum son derece kolaylık sağlamaktadır. Es Turizm bölge insanı tarafından gayet olumlu karşılanmaktadır. Yıllardır verilen kaliteli hizmet neticesinde insanlar rahatlıkla firmamızı tercih etmekte ve yeni yolculara da tavsiye etmektedirler. Amaçlarının para kazanmaktan önce müşteri memnuniyetini sağlamak olan firma bu sayede müşterilerinin kendilerine olan güvenini kazanmışlardır. Oluşan bu karşılıklı güven ve saygı çerçevesinde firmamız daha uzun yıllar hizmet vermeyi planlamaktadır.

Es Turizm İletişim

Telefon: 444 44 71
E-Posta: info@esturizm.com.tr
Website:

Adres:
Kurtuluş Mahallesi, Millet Caddesi, No: 5,  Kırıkkale

Es Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Es Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok