Lüks Yalova Seyahat Online Otobüs Bileti

Lüks Yalova Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Lüks Yalova Seyahat Hakkında

Lüks Yalova Seyahat

Lüks Yalova seyahat 1979 yılında kurulan köklü bir firmadır. Lüks Yalova otobüsçüler ve motorlu taşıyıcılar kooperatifi olarak 7 kurucu üye tarafından kurulmuştur. Ancak zamanla üye sayısı 7’den yüzlerce üyeye yükselmiştir. Kurulduğu dönemde sayılı firmalardan olan işletme, müşteri memnuniyeti odaklı çalışması ile faaliyet alanını da genişletmiştir. Teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaktadır.
Şehirlerarası yolcu taşımacılığında güvenli ve kaliteli hizmet sunan firma, halen büyümeye devam etmektedir. ‘Sizi sevdiklerinizle buluşturmak için varız!’ sloganı ile faaliyetlerini yürütmektedir. Tanıtımlarında ise ‘tüm yollar sevdiklerinize çıksın!’ temennisi ile yer alır. Böylece aile değerleri ve sevdiklerinize kavuşmanın mutluluğu ile hizmet veren bir firma olduğu anlaşılmaktadır.

Hizmetleri

Lüks Yalova Seyahat ile ulaşım sağlamaya karar verdiyseniz online olarak firmanın internet sitesinden bilet alabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme seçeneği sunulduğu için, yazıhanelere gitmeye gerek kalmadan ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Dilerseniz pek çok terminaldeki yazıhaneden bilet alabileceğiniz gibi, çağrı merkezini arayarak bilet alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Eğer bu firmayı sıklıkla tercih ediyorsanız, firma web sitesi üzerinden üyelik oluşturarak daha kolay bilet almanız mümkündür. Yolculuğunuzun ertelenmesi durumunda bilet değiştirme ya da iptal olması halinde açığa alma işlemlerini üyelik sayfanızdan kendiniz gerçekleştirebilirsiniz.
Firmaya ait web sitesi üzerinden online olarak alınan biletlerde %10 indirim kampanyası sunulmaktadır.
Firma tarafından yolculuk boyunca ikramlarda bulunulmaktadır. 2-3 saat gibi kısa süreli yolculuklarda bir kez içecek ve kek ikramı yapılırken, yolculuk süresi uzadıkça birden fazla kez ikramda bulunulmaktadır. İçecek olarak çay, kahve, meyve suyu ve kola gibi içecekler tercih edilirken yanına tatlı ya da tuzlu seçeneği olan ambalajlı gıdalar sunulmaktadır.
Ayrıca wi-fi imkânının olması, priz, radyo, film, TV gibi eğlence araçlarının sunulması ile yolculuğunuz oldukça keyifli geçecektir. Sizi bekleyen sevdiklerinizle kesintisiz iletişim kurarak nerede olduğunuzu, ne zaman geleceğinizi bildirebilirsiniz.


Seferleri

Lüks Yalova seyahat Yalova merkezli olarak kurulan bir firma olduğu için sefer merkezi de Yalova’dır. Ancak il ve ilçe merkezleri karışık olmak üzere 87 merkeze otobüs seferi düzenlenmektedir. Bu 87 merkez arasında belirli periyotlarla yolcu ulaşımı sağlanmaktadır. En sık sefer düzenlenen merkezler ise Afyon, Ankara, Antalya, Balıkesir, İzmir, Bursa, Eskişehir, Isparta ve İstanbul’dur. Bu merkezlerden Yalova’ya ya da Yalova’dan buralara gitmek istiyorsanız kısa sürede aradığınız seferi bulabilirsiniz. Çünkü buralara sefer sıklığı oldukça fazladır. Diğer merkezlerin pek çoğu da güzergah üzerinde yer aldığından sefer sıklığı yoğundur diyebiliriz.
Lüks Yalova seyahat otobüs filosu da yeni ve teknolojiktir. Travego otobüsler ile seferler gerçekleştirilir. Uzun süren yolculuklar ya da uyumak istediğiniz gece yolculuklarında rahat edebilmeniz için araçlar son derece konforludur. Hatta firma tarafından araçları ‘yürüyen köşk’ olarak nitelendirilmektedir. 

Lüks Yalova Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Yalova Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok