Ankara - Bolu Otobüs Bileti

Ankara - Bolu Otobüs Seferleri

 • Has Turizm A.Ş.
  ANKARA (AŞTI)
  00:15
  BOLU
  01:50
  60 TL
 • Hatay Nur Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  00:30
  BOLU
  03:20
  120 TL
 • Seç Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  01:15
  BOLU
  03:35
  60 TL
 • Ben Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  01:30
  BOLU
  03:50
  70 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  ANKARA (AŞTI)
  02:00
  BOLU
  04:35
  60 TL
 • Ben Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  03:00
  BOLU
  05:50
  70 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  ANKARA (AŞTI)
  03:00
  BOLU
  05:50
  60 TL
 • Metro Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  03:30
  BOLU
  05:50
  70 TL
 • Villa Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  05:00
  BOLU
  07:20
  80 TL
 • Ben Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  05:00
  BOLU
  07:50
  70 TL
 • ANKARA (AŞTI)
  05:00
  BOLU
  07:20
  90 TL
 • Ben Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  06:15
  BOLU
  09:05
  70 TL
Tümünü Göster

Ankara - Bolu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ankara As Turizm
Best Van Turizm
Çorum Kargı Turizm
Divriği Nazar Turizm
Ede Turizm
Efe Tur
Elazığ Hazar Turizm
Es Turizm
Gülen Turizm
Jet Turizm
Kent Turizm
Köksallar Seyahat

Ankara Hakkında

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin merkezinde bulunan bir kenttir. En kalabalık ikinci şehir olan Ankara, 5 milyon 270 bin kişilik nüfusuyla, devlet erkanının, üniversitelilerinin ve memurların kenti olmuştur.

Başkent olmasından itibaren sürekli gelişen ve sanayi anlamında yatırım kendi olan Ankara, coğrafi olarak büyük bir yüzölçümüne sahiptir. Nüfusun üçte ikisi, hizmet sektöründe çalışmaktadır. Türkiye’de en önemli üniversiteler Ankara’da bulunmaktadır ve dünya çapında başarıya sahip olan ODTÜ de bu şehirde yer almaktadır.

Ankara tavası, Kızılcahamam ve Beypazarı maden suyu, Kavaklıdere ve Kalecik Karası dünya çağında tanınmaktadır. Ayrıca Ankara kedisi ve Ankara tavşanı da oldukça ünlüdür. Ülkenin merkezi olan başkent Ankara’da Beypazarı evleri, festivaller ve müzeler oldukça önemlidir. Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya ulaşım sağlanmaktadır.

Bolu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu Bolu otogarından merkeze servisler ve belediye otobüsleriyle ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti Bolukart ile hizmet veren belediye otobüslerinde geçerli olan elektronik biletle elde edilmektedir.

Bolukart şehir içi ulaşım için 1, 3 ve 5 kullanımlık Kullan At bir elektronik bilettir. Bolu kartları doldurmak için de, smart banko ve mini bankoları kullanabilirsiniz. Otogardan da smart kartlarınızı satın alarak ekonomik ve pratik bir toplu ulaşım sağlayabilirsiniz. Bolu’da araç kiralamak isterseniz, kiralık araç fiyatlarının oldukça yüksek olduklarını görürsünüz. Bu nedenle genelde toplu ulaşım tercih edilmektedir.

Hava şartlarının olumsuz olduğu zamanlarda ulaşımda aksamalar olabilmektedir. Bu nedenle seyahatlerinizde seferlerin gecikme ve iptal durumlarını göz önünde bulundurarak hareket etmeniz gerekmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu terminalinin karşı tarafında bulunan Bolu Terminal Taksi durağından    0535 016 16 90 numarasını kullanarak taksi çağırabilirsiniz. Uzun mesafelerde taksilerde pazarlık payı vardır ve fiyat önceden belirlenebilmektedir. Kısa mesafelerde ise taksimetreler kullanılır. 24 saat taksi bulma imkanınız vardır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan kalkan belediye otobüsleri ile Bolu merkeze ulaşım mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir kalkan otobüsler, kısa sürede Bolu merkeze ulaşmanızı sağlayacaktır. Kartalkaya’ya gitmek isterseniz, Bolu merkezden herhangi bir ulaşım yoktur.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının bazıları, ilçelere direkt olarak ya da otogardan servis ile ücretsiz yolcu taşımaktadır. Bunun için otobüs firmanıza servis hizmeti olup olmadığını sormanız gerekmektedir. Abant ve Yedigöller gibi bölgelere günde üç sefer servis hizmeti verilmektedir ve detaylı bilgiyi Bolu otogarından alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda birkaç dolmuş minibüsü vardır ve çeşitli ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. Minibüsle ulaşım için gerekli olan bilgiyi 0374 274 14 50 numaralı telefondan otogarı arayarak öğrenebilirsiniz.

En Popüler Ankara - Bolu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bolu Hava Durumu

 • açık
  Paz
  açık
  10°C
 • açık
  Pzt
  açık
  12°C
 • açık
  Sal
  açık
  10°C
 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  11°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  10°C

Haritada Bolu

Bolu Hakkında

Nüfus
291.095
Plaka
14
Telefon Kodu
374