Ben Turizm Online Otobüs Bileti

Ben Turizm Hakkında

Ben Turizm

Ben Turizm 1940 yılında Gaziantep’ te yaşayan Özkeleş ailesi tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren vizyon ve misyon ilkelerinden ödün vermeden ulaşım sektöründe 76 yıldır faaliyet veren köklü turizm firmasıdır.
 

Hizmet ve Programları

Kurulduğu yıldan beri yapmış olduğu hizmetleri ödün vermeyen Ben Turizm hızlı ve güvenli hizmetleriyle yolcularına hizmet vermektedir. Ben Turizm’e ait otobüsler yolcuların rahat edebilmel için seyahat etmeleri için her şeyi düşmüştür. Otobüslerdeki koltuk aralıkları yolcularımızın rahat olarak seyahati geniş olarak ayarlanmıştır. Otobüs içi internet, MP3 müzik, uydu yayını, sınırsız sıcak soğuk ikramımız, yiyecek ikramımız bulunmaktadır. Ayrıca yolcularımız için şehir içi servisimiz de bulunmaktadır. Turizm şirketimiz Karayolları Genel Müdürlüğü’nün belirlediği hız sınırlamanın firmamız olarak hasas davranmakta ve şoförlerimiz bu kurallara uygun şekilde seçilip hizmet vermektedir. Firmamıza ait Keyif Kart satın alarak indirim kazanabilir ve biriktirdiğiniz puanlarla ücretsiz bilet kazanabilirsiniz.
 

Seferleri

Firmamız Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir. Biletlerinizi web sitemizden online olarak alabilirsiniz. E- bilet hizmetimiz ipektr.com üzerinden güvenli alt yapısı ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Ayrıca aldığınız e-biletlerinizi seferin düzenleneceği bir günden önce kurye ile tarafınıza ulaşmasını talep edebilirsiniz. Eğer isterseniz online olarak aldığınız biletinizi satış ofislerimizdeki görevlilerimizden talep edebilirsiniz. Her yolcumuz için 30 kilogramı aşmamak koşulu ile iki bagaj hakkı bulunmaktadır. Bagaj prosedürümüzde de belirttiğimiz gibi limitin üstünde olan bagajlarınız alınmayabilir veya ek ücret talep edilebilmektedir. Bagajlarınızın güvenliği açısından bavul veya eşyalarınızı kendiniz görevliye teslim ediniz ve görevliden mutlaka bagaj fişinizi alınız. Eğer bagaj fişiniz olduğu halde eşyanız kaybolduğu takdirde bagaj fişinizi göstererek mağduriyetiniz giderilir. Firmamız tarafından kaybolan bagajınız için ödeme yapılır. Ayrıca bagajın içerisinde kırılabilen, akıcı, kokabilen ve bozulabilen eşyalar ile tehlikeli eşyaların taşınması söz konusu değildir. Böyle bir şey olduğu tespit edildiğinde ya da böyle eşyalarınız kaybolduğunda firmamız sorumlu değildir. Tesislerimiz: Aksaray-Hanifi Yılmaz, Akşehir – Özkan, Afyon- Kolaylı,  Bolu- Türkan, Dazkırı-Kaptan Tesisleri, Ereğli- Vatan, Gazipaşa- Gazipaşa Tesisleri, Kumkuyu- Zirve Tesisleri, Seydişehir- Günaydın, Sivrihisar-Başkent’dir.
 

Otobüs Filosu

Ben Turizm yolcularımızın konforlu ve güvenli seyahati konusunda gerekli titizliği göz önünde bulundurarak Mercedes Benz Türk’ün  son model Travego otobüslerinden 25 adet filosu için tercih etmektedir. Günlük 23 adet sefer düzenlemektedir. 

Ben Turizm İletişim

Telefon: (0342)-444-11-27
Telefon: 03423289999
Telefon: 03423289696
Fax 3423289327
E-Posta: info@benturizm.com.tr  
Website:

Adres:
Yeni Otogar, No: 16-17,  Şehitkamil, Gaziantep

Ben Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ben Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (4)
İyi (3)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (5)
Ortalama Puan

3.08

13 Değerlendirme

N****

****

19-09-2021

Hizmetiniz ve personelinizden memnunum ancak Wi-Fi kullanamamış olmam vizyonunuza gölge düşürdü.


M****

***

11-09-2021

Oturduğumuz koltuk bozuk hijyen yok maske takmıyorlar uyaran yok ayakkabı çıkarıyor adam söylediğimiz halde bunları kimsenin umrunda değildi.


A****

****

02-09-2021

En çok güvendim firma . Ben Ben


C****

***

08-08-2021

Saat 12:00 da gelmesi gereken otobüs 12:50 de geldi herkes bulduğu koltuğa oturmuştu. Kimse maske takmamış rakip firmalardan daha pahalıya bilet satılıyor ikramı geçtim su bile vermiyorlar.


m****

b****

13-03-2021

Saat 14.35 de varmam gereken yere daha 76 km uzaklıktayim artık siz anlayın ikram olarak bişey yok çalışanlar gözümüzün önünde kek meyvesuyu yerken biz agizlarina bakiyoruz


M****

****

16-02-2021

Güler yüz yok. Yine yanlış bilet kesimleri 2 artı 1 diyorsunuz 2 artı 2 çıkıyor otobüs. Bu firmada tek koltuk alıp yanınız boş diye düşünebilirsiniz ama düşünmeyin her an yoldan birini alıp oturtabilirler.


A****

S****

30-11-2020

BENCE BEN TURİZM TEMİZ HİJYENİK TEŞEKKÜR EDERİM VERMİŞ OLDUKLARI HİZMETTEN DOLAYI


***

****

15-10-2020

1 yıldız vermek istiyorum. Çünkü sistemden bilet alırken 2+1di ama otobüs 2+2 ydi sağ salim geldim ama açıklama yapılamadığı için hoş olmuyor rahatsız edici şekilde gelmek zorunda kaldım. Ayrıca başka firmalar pandemi sürecinde de ikram yaparken sizin firma yapmadı.


***

O****

20-09-2020

Memnum kaldım ama Antalya dan Antep’e kadar ikram yok


E****

K****

04-09-2020

Memnun kaldım ama ikram yoktu :-(