Uşak - İzmir Otobüs Bileti

Uşak - İzmir Otobüs Seferleri

 • Anadolu Ulaşım
  UŞAK
  02:00
  İZMIR
  04:35
  45 TL
 • Ben Turizm
  UŞAK
  02:45
  İZMIR
  05:35
  37 TL
 • Anadolu Ulaşım
  UŞAK
  03:30
  İZMIR
  06:05
  45 TL
 • Anadolu Ulaşım
  UŞAK
  04:00
  İZMIR
  06:35
  45 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  UŞAK
  04:00
  İZMIR
  15:50
  30 TL
 • Alaşehir Sarıkız Turizm
  UŞAK
  04:00
  İZMIR
  70 TL
 • Pamukkale Turizm
  UŞAK
  05:00
  İZMIR
  07:30
  45 TL
 • Güney Lüks Adana Seyahat
  UŞAK
  06:30
  İZMIR
  09:20
  39 TL
 • Anadolu Ulaşım
  UŞAK
  07:00
  İZMIR
  09:35
  45 TL
 • Seç Turizm
  UŞAK
  07:00
  İZMIR
  10:20
  35 TL
 • Metro Turizm
  UŞAK
  07:30
  İZMIR
  10:50
  35 TL
 • Metro Turizm
  UŞAK
  09:00
  İZMIR
  12:20
  35 TL
Tümünü Göster

Uşak - İzmir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Alaşehir Sarıkız Turizm
As Adana Seyahat
Astor Seyahat
Elazığ Hazar Turizm
Kontur Turizm
Lüks Afşınlılar Seyahat
Lüks Batman
Metro Turizm
Öz Has Bingöl
Özkaymak
Pamukkale

Uşak Hakkında

“Aşıklar Diyarı” anlamına gelen Uşak, birçok saz ve söz ustasının yaşadığı kenttir. Kurtuluş Savaşı mücadelesini en derinden yaşayan Uşak, Cumhuriyet dönemi yatırımlarında da öncü bir il olmuştur.

Şeker fabrikası kurulmuş olan Uşak, gelişmiş bir sanayi kenti haline gelmiştir. Bilim insanları ve alimlerin çok olduğu Uşak’ta, birçok sinema filmi ve dizi de çekilmiştir.

Demiryolu belgesellerinin ilk noktası olan Uşak garının tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Tarihi kaplıcalar, medreseler, camiler, köprüler ve daha nice kalıntılarıyla Uşak, tarihin izlerinizi gururla taşıyan iller arasında yer almaktadır.

Uşak kaplıca turizminin önemli merkezlerinden biridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra kaplıcalarıyla da ünlü olan Uşak ilinde, her zaman kaplıca turizmi rotasının uğrak bir yeri vardır. Yerli ve yabancı turistler kültür ve termal turizm için mutlaka bu kente uğrar.

Doğal bir kent olan Uşakta, doğanın en güzel ve saf halini yakalayabilirsiniz ve  kuş gözlemciliği için ziyaret edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti kampanyalarında dikkatinizi çekerse, mutlaka gezip görmeniz gereken bir yer olduğunu unutmayın.

İzmir Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

İzmir

Ülkenin en çok sefer düzenlenen otogarlarından olan İZOTAŞ, her zaman yoğun bir ulaşım imkanına sahiptir. En uygun otobüs bileti için İzmir kent  kart kullanarak toplu taşıma yapılabilir.


Servis, otobüs, minibüs ve taksiler otogarda kolay bir şekilde bulunabilir. Belediye otobüsleriyle sabah 06:30’dan akşam 23:20’ye kadar ulaşım imkanı bulunmaktadır. Özellikle Konak merkeze ulaşım oldukça sık ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Minibüs, taksi ve servislerle de ulaşım yapılmaktadır ve ulaşım ücretleri de ekonomik bir şekilde belirlenmiştir. Her zaman kolay bir şekilde ulaşım araçlarına erişebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi (0232) 472 06 69 numaralı telefondan çağırılabilir. Servislerin bölümünde otobüs, taksi ya da minibüslere ulaşabilirsiniz. İzmir’de taksi ücretleri, İstanbul’dan pahalıdır. Bu nedenle uzun mesafeler için daha pratik çözümler aradığınızda toplu taşıma tercih
ederek ekonomik seyahat edebilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan her 15 dakikada bir Konak merkeze ulaşım sağlanmaktadır. Konak merkezden de istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir’in Urla, Çeşme, Mordoğan gibi uzak ilçelerine otobüslerle ulaşabilirsiniz ve kent kart ile ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.
Kent kartları otogardan ve büfelerden temin edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

İzmir’in hemen hemen tüm ilçelerine otobüs firmaların ücretsiz servisleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı firmalar sadece Konak, Alsancak ve Karşıyaka servisi verse de, çoğu birçok ilçeye ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlamaktadır.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs seyahat etmek isteyenler, Çay Mah, Buca, Gaziemir, Yeşilyurt, Cengizhan, Karşıyaka, Altındağ gibi ilçelere ulaşım sağlayabilirler. Gidilecek güzergahlara göre değişen dolmuş ücretleri çok pahalı değildir ve dolmuşlar da otobüsler gibi 23:00’e kadar çalışmaktadır. 

En Popüler Uşak - İzmir Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

İzmir Hava Durumu

 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  5°C
 • açık
  Per
  açık
  4°C
 • açık
  Cum
  açık
  6°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  12°C
 • açık
  Paz
  açık
  9°C

Haritada İzmir

İzmir Hakkında

Nüfus
4.168.415
Plaka
35
Telefon Kodu
232