Buzlu Turizm Online Otobüs Bileti

Buzlu Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Buzlu Turizm Hakkında

Buzlu Turizm

Eskişehir merkezli olan Buzlu turizm, özellikle Akdeniz, Ege, İç Anadolu ve Marmara bölgelerine seferler düzenleyen bir firmadır.
2009 yılında kurulmuştur. İlk olarak Eskişehir’de adını duyuran bir firma olan Buzlu turizm bugün Türkiye’nin birçok iline seferler düzenlemektedir.

Buzlu Turizm Hizmet ve Programları

Güvenli bir yolculuk isteyenlerin tercih edebilecekleri Buzlu turizmin kendine ait 40 tane aracı ve 300’ü aşkın bilet satış noktası bulunmaktadır. Bilet satış noktalarından veya internet adresi üzerinden biletlerinizi alabilirsiniz.
Aynı zamanda yolculuk boyunca konforlu bir yolculuk yaşayacağınız gibi her koltuğa özel olarak monte edilen mini televizyonlardan dilediğiniz kanalı açabilir, film izleyebilir, müzik dinleyebilir ve oyun oynayabilirsiniz. Buzlu turizm araçlarında sınırsız Wİ-Fİ bulunmaktadır. Telefonlarınızdan Wİ-Fi şifresini girerek internete bağlanabilirsiniz. Aynı zamanda Buzlu turizm araçlarından nereye giderseniz gidin yolculuğunuz kısa dahi sürse ücretsiz olarak ikramlar yapılmaktadır.
En az iki kere içecek ikramı ile birlikte en az bir kere yiyecek ikramı da yapılmaktadır. İkramlar arasında; çay, su, kahve, meyve suyu, kola, bisküvi ve kek gibi ikramlar bulunmaktadır.


Buzlu Turizm Seferleri

Buzlu turizm araçları genel olarak iç Anadolu, Marmara, Akdeniz ve Ege bölgesine otobüs seferleri düzenlemektedir. Genel hareket merkezi Eskişehir olan Buzlu turizm, İstanbul, Afyon, Eskişehir, Kütahya, Aydın, Antalya, Muğla, İzmir, Uşak, Kırklareli, Bilecik, Konya, İzmit, Edirne, Manisa, Burdur, Sakarya, Ankara, Denizli, Tekirdağ gibi şehirlere seferler düzenlemektedir.


Buzlu Turizm Şehirlerarası Dinlenme Tesisleri

Buzlu turizm araçlarının gittiği güzergâha göre kullandığı bazı dinlenme tesisleri bulunmaktadır.
Akabe Dinlenme Tesisi; Düzce Kaynaşlı’da bulunan Akabe dinlenme tesisi, benzin istasyonu da bulunan ve 7/24 açık olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir tesistir. Birçok yemek tercihi bulunan tesiste, lavabo, mescit ve market alışverişi gibi birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
Metin Dinlenme Tesisi; Sakarya Pamukova’da bulunan tesis, Sakarya’ya 36, Yalova’ya 113, Bilecik’e 71 km uzaklıktadır. Birçok Buzlu turizm aracının uğradığı tesis tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz bir tesistir.
Su Dinlenme Tesisler; Manisa’nın Kula ilçesinde hizmet veren tesis, yöresel yemekler sunan ve 72/4 hizmet veren bir tesistir. Bunun dışında da birçok Buzlu turizm dinlenme tesisleri bulunmaktadır.

Buzlu Turizm İletişim

Telefon: (0222)-217-45-02
E-Posta: bilgi@buzlu.com.tr
Website:

Adres:
Eskişehir Şehirler Arası Otobüs Terminali Eskişehir / Türkiye

Buzlu Turizm Seferleri

Buzlu Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Buzlu Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1

1 Değerlendirme

T****

****

01-08-2020

Buzlu turizmin 15 dakikadan daha az rötar yapan bir aracına henüz denk gelmedim. 31.07.2020 saat 20:45 Kütahya- Eskişehir seferi tam 40 Dakika rötarlı gerçekleşti. Bayramdır olur dersin ama her zamanda olmaz ki!