Antalya Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti

Antalya - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri

 • Antalya Toros Turizm
  ANTALYA
  17:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  00:45
  400,00 TL
 • Kütahyalılar
  ANTALYA
  19:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  03:45
  300,00 TL
 • Güney Akdeniz Seyahat
  ANTALYA
  21:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  05:30
  350,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  ANTALYA
  08:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  18:15
  250,00 TL
 • Alanyalılar Turizm
  ANTALYA
  01:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  08:15
  380,00 TL
 • Golden Turizm
  ANTALYA
  20:30
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  03:30
  329,00 TL
 • Varan Turizm
  ANTALYA
  22:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  06:30
  390,00 TL
 • Özkaymak
  ANTALYA
  19:00
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  03:55
  300,00 TL
 • Metro Turizm
  ANTALYA
  08:00
  ADAPAZARI
  18:00
  350,00 TL
 • Star Diyarbakır
  ANTALYA
  16:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  02:30
  320,00 TL
 • Pamukkale Turizm
  ANTALYA
  08:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  17:10
  390,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Antalya - Sakarya (Adapazarı) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Alanyalılar Turizm
Antalya Toros
Asya Tur
Efe Tur
Efetur
Es Es İsmail Ayaz
İsmail Ayaz
Isparta Petrol
İstanbul Kale Seyahat
İstanbul Kalesi
Metro Turizm
Pamukkale

Antalya - Sakarya (Adapazarı) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Antalya Sakarya (Adapazarı) arası genellikle 7 saat 45 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Antalya Sakarya (Adapazarı) arasında sefer yapan otobüs firmaları Alanyalılar Turizm, Antalya Toros, Asya Tur, Efe Tur, Efetur, Es Es İsmail Ayaz, İsmail Ayaz, Isparta Petrol, İstanbul Kale Seyahat, İstanbul Kalesi, Metro Turizm, Pamukkale firmalarıdır.
Antalya Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 400 TL kadardır.
En ucuz Antalya Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Antalya Hakkında

Türkiye’nin dünya çapındaki turizm kenti Antalya, tarihi ve turistik değerleri açısından en önemli kentler arasındadır.

Türkiye’nin en kalabalık kentlerinden olan ve yabancı nüfus da barındıran Antalya, Akdeniz bölgesinin batısında yer almaktadır. Antalya körfezi ve Batı Toroslar arasına kurulmuş olan bu şehir, birbirinden muhteşem doğal güzellikleri ile ünlüdür. Karain mağarasında, homo sapiens neandertalensislere ait kemik kalıntılarına rastlanmıştır. Yani bilinen en eski tarih öncesi kalıntılar bu kentte bulunmuştur.

Antik kentleriyle de dikkat çeken Antalya’nın sadece kıyı turizmi değil, kültürel ve sanatsal tarih turizmi de oldukça önemlidir. Bölgede yer alan ve yaygın olan tarım, tropik meyve ve sebzelerin üretimini kolaylaştırmıştır. Bu nedenle ekonomisinde turizm, tarım, sanayi ve taşımacılık da önemli yer edinmiştir. 

Sakarya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sakarya (Adapazarı) Yeni Sakarya terminali, Hanlıköy Mahallesi, Hürriyet caddesi üzerinde yer almaktadır. Terminalde kalkan belediye otobüsleri ile şehir merkezi, üniversite ve birçok farklı ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca servis, taksi ve dolmuşlarla da ulaşım sağlanabilmektedir. Eski otogarın kaldırılmasından sonra otobüslerin de güzergahlarının değiştiği ve bu kapsamda birçok yeni sefer oluştuğu dikkate alınmaktadır. Adaray adı verilen tramvay sistemiyle de ulaşabileceğiniz kent merkezine 10 dakikada varmanız mümkün olmaktadır.

Otogarla ilgili merak ettiklerinizi (0264) 281 22 18 numaralı hattan iletebilirsiniz ve ulaşım imkanları ve diğer bilgiler için santralden istediğiniz bölüme aktarılabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından hizmet alabilirsiniz. 0 264 2752868 ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur. Ancak uzun mesafeler için şoförle fiyat konusunu görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni terminalin kurulmasıyla değişen otobüs güzergahları otogara ulaşımı kolaylaştırmıştır. Yolcuların konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için otogardan 3, 7 ve 28, 29 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Sakarya toplu ulaşım araçlarında geçerli olan Kart 64 ile otobüslerde akıllı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Kart 64 almak için terminaldeki büfeye gidebilirsiniz ve istediğiniz kadar kontör yükleyerek seyahat edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti seçeneği, akıllı kartlardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının şehir içi servis hizmeti varsa, şehir içi servislerin bekleme alanından biletinizi göstererek ücretsiz servis imkanından yararlanarak şehir merkezine gidebilirsiniz.


Adaray ile Ulaşım

Sakarya yeni terminalden binilebilen Adaray ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yeni Terminal durağında inerek birçok güzergahta hizmet veren raylı taşıma sisteminden yararlanabilirsiniz. Kart 64 kullanılan Adaraylar, daha hızlı bir şekilde gideceğiniz güzergaha ulaşmanızı sağlamaktadır. 3 ve 7 numaralı Adaraya binerek kent merkezine ulaşabilirsiniz. 

En Popüler Antalya - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları