Güney Akdeniz Seyahat Otobüs Bileti Al

Güney Akdeniz Seyahat Hakkında

Güney Akdeniz Seyahat

Güney Akdeniz Seyahat 1974 yılında Antalya merkezli kurulan bir otobüs firmasıdır. 2002 yılına kadar Akdeniz Seyahat yoluna devam eden firma, 200 yılından sonra firmanın ismi Güney Akdeniz Seyahat olmuştur. Firmanın temel amacı Antalya insanına en iyi ve en doğru hizmeti vermektir. Antalya’nın ilk ve tek yerli firmasıdır.
 

Hizmet ve programları

Aile Kart

Firmanın sürekli yolculuk yapan müşterilerine özel sunduğu kartın adıdır. Bu kartın diğer firmaların kartından farkı tüm aile bireylerinin kartı kullanma hakkına sahip olabilmesidir. Bu da önemli bir farkındalık yaratmaktadır.
 
Yiyecek İçecek Servisleri

Yiyecek ve içecek servisleri hususunda müşteri memnuniyetini ciddeye alan bir firmadır Güney Akdeniz Seyahat. Kola, çay, meyve suyu, limonata, bisküvi, kraker ve kek başlıca ikram çeşitliliğini oluşturur.
 
Yolcum Nerede Hizmeti

Bu hizmeti uygulayan Türkiye’deki nadir firmalardan biri olmayı başarmıştır. İnternet sitesinie girilip “yolcum nerede” butonuna tıklandığında, çıkan forumda yolcunun ismi veya tc kimlik numarası girilerek merak edilen yolcunun o saatte nerede olduğunu öğrenebilmek mümkün.

Terminal hizmeti ve servisi: Güney Akdeniz Seyahat’in Türkiye’deki birçok şehrin terminalinde yazıhanesi bulunmaktadır. Bu durum ulaşılabilirlik açısından son derece önemlidir. Yine birçok şehirde eve kadar servis hizmeti verilmektedir.
 

Dinlenme Tesisleri

Afyon Kolaylı Dinlenme tesisleri: Bu tesis  Antalya – Ankara kara yolu üzerinde bulunur.

Pamukova Metin Tesisleri: İstanbul – Antalya kara yolu üzerinde bulunur.

Gazipaşa Bedir Dinlenme Tesisleri ve Yanlışlı Ağaçlı Dinlenme Tesisleri: Antalya – Hatay istikametinde bulunur. Bu tesislerin her birinde restoran, tuvalet, outlet center, market gibi olmazsa olmaz alanların hepsi mevcuttur.
 

Seferleri

Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Denizli, Burdur, Hatay, İstanbul, İzmir, İzmit, Kütahya ve Mersin şehirlerine düzenli olarak sefer gerçekleştirir. Her gün Ankara’ya 3 kez, İstanbul ve İzmir’e 2 kez otobüs kaldırılmaktadır.
 

Otobüs filosu

Filosunda 95 adet otobüs barındırır.  Araçlarının sayısını ve kalitesini gün geçtikçe arttırmakta olup, hizmette güler yüzlülüğü ve müşteri odağını ön planda tutmaktadır.

Güney Akdeniz Seyahat İletişim

Telefon: (0242)-444-44-07
Telefon: 08503330700
Telefon: 02423311100
Fax 2423311109

Adres:
Büyükşehir Otobüs Terminalı, DZ-27, Antalya

Güney Akdeniz Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Güney Akdeniz Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Güney Akdeniz Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Güney Akdeniz Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Güney Akdeniz Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Güney Akdeniz Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Güney Akdeniz Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Güney Akdeniz Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Güney Akdeniz Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Güney Akdeniz Seyahat otobüs firması başlıca Antalya, Hatay, Ankara, Burdur, İstanbul şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 13 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Güney Akdeniz Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Güney Akdeniz Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (35)
İyi (12)
Orta (6)
Kötü (7)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.25

60 Değerlendirme

E****

***

03-02-2023

otobüsün geç kalmasını pek sıkıntı etmediğimden dolayı bu konuda şikayetçi değilim, otobüsten memnun kaldım rahatlık ve konfor açısından görüşüm olumlu. muavincinin tavrından hoşnut değilim. valizlerimi otobüse yüklerken yardım etmeme rağmen valizlerimin ağır olmasından dolayı tersleyici tavırlar sergiledi. konu hakkında gülümseyerek yorum yaptığımda ise tersleyici tavrına devam etti.


R****

G****

30-01-2023

Uzun yıllardır ilk defa otobüsü kullandım.On-len bilet aldım sabaha karşı 06.15 saati olduğu halde , saatinden 20 Dk geç geldi,normaldir ama bilet aldığımızda otobüsün telefon numarası bilete otomatik yazmış olsa 20 dk merak etmez telefon ederdim. Yolculuk ve hizmetten memnun kaldım.Teşekkür ederim.


A****

Y****

29-01-2023

Gayet güzeldi,teşekkürler.


A****

G****

06-01-2023

otobüs 20 dakika gecikti Bunu önceden bilmek istiyorum


A****

***

03-01-2023

Ben çok fazla seyahat eden bir insanım. Genelde yanımda kedilerim ile birlikte seyahat ediyorum. Güney akdenize bu konuda gerçekten çok teşekkür ederim başka firmalarda birkaç kez zorun yaşadım. Fakat Güney Akdeniz ile hiçbir zaman sorun yaşamadım. Evcil hayvanlara karşı şöförler muavinler çok ilgili. Bu konuda gerçekten minnettarım. Hayvan dostu bir firma olduğunuz için çok teşekkür ederim.


V****

P****

28-12-2022

Her şey çok güzel geçti. Teşekkürler


T****

K****

24-12-2022

On numarayla muavin Mehmet abi ve şoförler çok iyiydi özellikle belirtmek istiyorum ki muavin Mehmet abi çok çok iyiydi


E****

C****

11-12-2022

Kaptan ve mavin kardeşlerime teşekkür ederim güzel ve rahat bir yolculuktu her zaman tercihim günayakdeniz seyahat


M****

***

27-11-2022

Çok rahat bir yolculuk yaptım. Çok memnun kaldım.


A****

Y****

23-11-2022

İyiydi