Güney Akdeniz Seyahat Online Otobüs Bileti

Güney Akdeniz Seyahat Hakkında

Güney Akdeniz Seyahat

Güney Akdeniz Seyahat 1974 yılında Antalya merkezli kurulan bir otobüs firmasıdır. 2002 yılına kadar Akdeniz Seyahat yoluna devam eden firma, 200 yılından sonra firmanın ismi Güney Akdeniz Seyahat olmuştur. Firmanın temel amacı Antalya insanına en iyi ve en doğru hizmeti vermektir. Antalya’nın ilk ve tek yerli firmasıdır.
 

Hizmet ve programları

Aile Kart

Firmanın sürekli yolculuk yapan müşterilerine özel sunduğu kartın adıdır. Bu kartın diğer firmaların kartından farkı tüm aile bireylerinin kartı kullanma hakkına sahip olabilmesidir. Bu da önemli bir farkındalık yaratmaktadır.
 
Yiyecek İçecek Servisleri

Yiyecek ve içecek servisleri hususunda müşteri memnuniyetini ciddeye alan bir firmadır Güney Akdeniz Seyahat. Kola, çay, meyve suyu, limonata, bisküvi, kraker ve kek başlıca ikram çeşitliliğini oluşturur.
 
Yolcum Nerede Hizmeti

Bu hizmeti uygulayan Türkiye’deki nadir firmalardan biri olmayı başarmıştır. İnternet sitesinie girilip “yolcum nerede” butonuna tıklandığında, çıkan forumda yolcunun ismi veya tc kimlik numarası girilerek merak edilen yolcunun o saatte nerede olduğunu öğrenebilmek mümkün.

Terminal hizmeti ve servisi: Güney Akdeniz Seyahat’in Türkiye’deki birçok şehrin terminalinde yazıhanesi bulunmaktadır. Bu durum ulaşılabilirlik açısından son derece önemlidir. Yine birçok şehirde eve kadar servis hizmeti verilmektedir.
 

Dinlenme Tesisleri

Afyon Kolaylı Dinlenme tesisleri: Bu tesis  Antalya – Ankara kara yolu üzerinde bulunur.

Pamukova Metin Tesisleri: İstanbul – Antalya kara yolu üzerinde bulunur.

Gazipaşa Bedir Dinlenme Tesisleri ve Yanlışlı Ağaçlı Dinlenme Tesisleri: Antalya – Hatay istikametinde bulunur. Bu tesislerin her birinde restoran, tuvalet, outlet center, market gibi olmazsa olmaz alanların hepsi mevcuttur.
 

Seferleri

Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Denizli, Burdur, Hatay, İstanbul, İzmir, İzmit, Kütahya ve Mersin şehirlerine düzenli olarak sefer gerçekleştirir. Her gün Ankara’ya 3 kez, İstanbul ve İzmir’e 2 kez otobüs kaldırılmaktadır.
 

Otobüs filosu

Filosunda 95 adet otobüs barındırır.  Araçlarının sayısını ve kalitesini gün geçtikçe arttırmakta olup, hizmette güler yüzlülüğü ve müşteri odağını ön planda tutmaktadır.

Güney Akdeniz Seyahat İletişim

Telefon: (0242)-444-44-07
Telefon: 08503330700
Telefon: 02423311100
Fax 2423311109
Website:

Adres:
Büyükşehir Otobüs Terminalı, DZ-27, Antalya

Güney Akdeniz Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Güney Akdeniz Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (9)
İyi (5)
Orta (1)
Kötü (3)
Çok Kötü (12)
Ortalama Puan

2.87

30 Değerlendirme

M****

C****

11-08-2021

Güler yüzlü cana yakın insanlardı konforlu güzel bir yolculuk yaptık


F****

D****

06-08-2021

Muavin kaba saba cevaplar verdi. Kolonyayi hortumla sıkar gibi altina mendil tutmadan fışkırttı ve hızlıca işini bitirdi. Su bile ikram edilmedi. Çok basit ama onemli eksiklikler. Düzeltilmeli.


***

****

04-08-2021

Çok kötü. Yetkililer bile maskeyi doğru takmadıdar. Her zaman burun adında. Klima doğru çalışmiyordu.


M****

****

04-08-2021

Ulaşamadım yanlış kestim bileti ulaşamadım


G****

A****

30-07-2021

Adanadan Alanyaya gidiş ve dönüş biletini bu firmadan aldık. Gidiş seyahatimiz çok çok iyiydi personel güler yüzlü ve araç konforu çok iyiydi. Ancak 29 temmuz 14.15 arabası ile Adana dönüşünde arac içi sallanmasindan dolayi parçalara ayrılacak gibiydi. Meyve suyu kek gibi hiçbir ikram olmadı. Koltuk arkalarında çöp atacak yerleri bile yoktu. Dijital tv de hiç bir şey izlenip dinlenmiyor 50 yıl öncesi tv ler kalmış üzerinde. Yolculuk dönüş için vasatti. Firmaya önerim eskilerden kurtulun.


Z****

****

29-07-2021

Rezillik çekmekten başka bisey degildi bodrumdan antalyaya gelene kadar döndük yaz gününde çocuğum hala titriyor


S****

G****

20-07-2021

Otobüs 1 saat 20 dk geç geldi yollar sıkışıkmıs tamam eyvallah olabilir ama otogarda 10 dk ya geldi 5 dk ya geldi diye insanları oyalamaları kötü onun haricinde covid önlemleri yok yolcuların yatısı maskesizde söyledi uyarıyoruz uyarma bende olsam cek kenarı indir kimse yüzün kimse sıkıntı çekmek zorunda değil


A****

D****

19-07-2021

Gidişte de aynı firmayı kullanmıştık dönüşte de fakat dönüşteki hizmet sıfırdı. Muavin ilgili değildi 10 saatlik yolda (ki normalde 7 saat olması gereken) sadece bir kere servis yapıldı onun dışında suyu bile zor aldık.


F****

****

10-07-2021

Kalkış varış saatleri gayet iyi fakat bana mı denk geldi sert kullanım ve virajlara aşırı hızla girişler yüzünden kimse korkudan uyuyamadı


E****

D****

14-06-2021

Burdur - Ankara yolculuğumda 1 saat rötar yapması sonucu otobüsümü kaçırdım.Host arkadaşa 2 kez söylememe maskesini çıkaran değil hiç takmayan yolcuları uyarmadı inşallah kimse covide yakalanmamıştır. Tam anlamıyla rezalet diyebilirim.