Güney Akdeniz Seyahat Online Otobüs Bileti

Güney Akdeniz Seyahat Hakkında

Güney Akdeniz Seyahat

Güney Akdeniz Seyahat 1974 yılında Antalya merkezli kurulan bir otobüs firmasıdır. 2002 yılına kadar Akdeniz Seyahat yoluna devam eden firma, 200 yılından sonra firmanın ismi Güney Akdeniz Seyahat olmuştur. Firmanın temel amacı Antalya insanına en iyi ve en doğru hizmeti vermektir. Antalya’nın ilk ve tek yerli firmasıdır.
 

Hizmet ve programları

Aile Kart

Firmanın sürekli yolculuk yapan müşterilerine özel sunduğu kartın adıdır. Bu kartın diğer firmaların kartından farkı tüm aile bireylerinin kartı kullanma hakkına sahip olabilmesidir. Bu da önemli bir farkındalık yaratmaktadır.
 
Yiyecek İçecek Servisleri

Yiyecek ve içecek servisleri hususunda müşteri memnuniyetini ciddeye alan bir firmadır Güney Akdeniz Seyahat. Kola, çay, meyve suyu, limonata, bisküvi, kraker ve kek başlıca ikram çeşitliliğini oluşturur.
 
Yolcum Nerede Hizmeti

Bu hizmeti uygulayan Türkiye’deki nadir firmalardan biri olmayı başarmıştır. İnternet sitesinie girilip “yolcum nerede” butonuna tıklandığında, çıkan forumda yolcunun ismi veya tc kimlik numarası girilerek merak edilen yolcunun o saatte nerede olduğunu öğrenebilmek mümkün.

Terminal hizmeti ve servisi: Güney Akdeniz Seyahat’in Türkiye’deki birçok şehrin terminalinde yazıhanesi bulunmaktadır. Bu durum ulaşılabilirlik açısından son derece önemlidir. Yine birçok şehirde eve kadar servis hizmeti verilmektedir.
 

Dinlenme Tesisleri

Afyon Kolaylı Dinlenme tesisleri: Bu tesis  Antalya – Ankara kara yolu üzerinde bulunur.

Pamukova Metin Tesisleri: İstanbul – Antalya kara yolu üzerinde bulunur.

Gazipaşa Bedir Dinlenme Tesisleri ve Yanlışlı Ağaçlı Dinlenme Tesisleri: Antalya – Hatay istikametinde bulunur. Bu tesislerin her birinde restoran, tuvalet, outlet center, market gibi olmazsa olmaz alanların hepsi mevcuttur.
 

Seferleri

Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Denizli, Burdur, Hatay, İstanbul, İzmir, İzmit, Kütahya ve Mersin şehirlerine düzenli olarak sefer gerçekleştirir. Her gün Ankara’ya 3 kez, İstanbul ve İzmir’e 2 kez otobüs kaldırılmaktadır.
 

Otobüs filosu

Filosunda 95 adet otobüs barındırır.  Araçlarının sayısını ve kalitesini gün geçtikçe arttırmakta olup, hizmette güler yüzlülüğü ve müşteri odağını ön planda tutmaktadır.

Güney Akdeniz Seyahat İletişim

Telefon: (0242)-444-44-07
Telefon: 08503330700
Telefon: 02423311100
Fax 2423311109
Website:

Adres:
Büyükşehir Otobüs Terminalı, DZ-27, Antalya

Güney Akdeniz Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Güney Akdeniz Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (20)
İyi (7)
Orta (4)
Kötü (7)
Çok Kötü (35)
Ortalama Puan

2.59

73 Değerlendirme

N****

Y****

08-09-2022

Böyle berbat bir yolculuk yapmamıştım, havalandırma doğru dürüst çalışıyordu, TV çalışıyordu, araç seyir halındeyken tuhaf sesler geliyordu, antalya'dan hareketinden sonra Denizliyi geçene kadar resmen minibüs yolculuğu yaptığımı zannettim, heryer de durdu, kabus gibi bir yolculuktu


N****

Y****

08-09-2022

Sefererinizde çay veya kahve ikram neden bulunmuyor, şoför ve host'un somurtkan oluşu cabası


N****

P****

02-09-2022

Otobüse binmeden gerginlik başladı. Muavin ikinci valizden ücret istedi. Otobüse binince şoföre bizi şikayet etti. Ben de sinirlendim. Hakkımı savundum. Şoför de beni susturmaya çalıştı . Kötü bir yolculuktu. Klima yüzünden hasta oldum. 35 yıldır bu firmayla yolculuk yaparım hiç böyle saygısız nezaketiniz bir şoför ve muavine rast gelmedim. Bir daha bu firmadan bilet almam .


A****

****

29-08-2022

Her şey için teşekkürler


M****

E****

27-08-2022

8 saatlik yol 14 saat oldu 3 defa otobüs değiştirdik valizim arabada kaldı kapı açılmadı


S****

B****

24-08-2022

Guzeldi


H****

S****

28-07-2022

Beni gitcem yere degil otobanin yolun ortasinda valizlerimle cikardilar. Extra Taxi cagirmam lazimdi günesde sicakda bu cok insan disi bir hareket


V****

G****

03-07-2022

Araç iyiydi sürücüler iyiydi saatinde kalktı ve vardı ikram limonata verildi ama berbattı çay kahve servisi yapılmadı


A****

K****

30-06-2022

Cok memnun kaldik.Seyahatlerimde firmanizi tercih ediyorum.Tesekkurler.


G****

T****

30-06-2022

Hiç memnun kalmadım. Seyahat günü öncesinde iki kere arayıp bineceğimiz yeri teyit etmemize rağmen, belirtilen saatten önce söylenilen yerde olduğumuz halde şoför biz orada yokmuşuz gibi durmadan yoluna devam etti.