Güney Akdeniz Seyahat Online Otobüs Bileti

Güney Akdeniz Seyahat Hakkında

Güney Akdeniz Seyahat

Güney Akdeniz Seyahat 1974 yılında Antalya merkezli kurulan bir otobüs firmasıdır. 2002 yılına kadar Akdeniz Seyahat yoluna devam eden firma, 200 yılından sonra firmanın ismi Güney Akdeniz Seyahat olmuştur. Firmanın temel amacı Antalya insanına en iyi ve en doğru hizmeti vermektir. Antalya’nın ilk ve tek yerli firmasıdır.
 

Hizmet ve programları

Aile Kart

Firmanın sürekli yolculuk yapan müşterilerine özel sunduğu kartın adıdır. Bu kartın diğer firmaların kartından farkı tüm aile bireylerinin kartı kullanma hakkına sahip olabilmesidir. Bu da önemli bir farkındalık yaratmaktadır.
 
Yiyecek İçecek Servisleri

Yiyecek ve içecek servisleri hususunda müşteri memnuniyetini ciddeye alan bir firmadır Güney Akdeniz Seyahat. Kola, çay, meyve suyu, limonata, bisküvi, kraker ve kek başlıca ikram çeşitliliğini oluşturur.
 
Yolcum Nerede Hizmeti

Bu hizmeti uygulayan Türkiye’deki nadir firmalardan biri olmayı başarmıştır. İnternet sitesinie girilip “yolcum nerede” butonuna tıklandığında, çıkan forumda yolcunun ismi veya tc kimlik numarası girilerek merak edilen yolcunun o saatte nerede olduğunu öğrenebilmek mümkün.

Terminal hizmeti ve servisi: Güney Akdeniz Seyahat’in Türkiye’deki birçok şehrin terminalinde yazıhanesi bulunmaktadır. Bu durum ulaşılabilirlik açısından son derece önemlidir. Yine birçok şehirde eve kadar servis hizmeti verilmektedir.
 

Dinlenme Tesisleri

Afyon Kolaylı Dinlenme tesisleri: Bu tesis  Antalya – Ankara kara yolu üzerinde bulunur.

Pamukova Metin Tesisleri: İstanbul – Antalya kara yolu üzerinde bulunur.

Gazipaşa Bedir Dinlenme Tesisleri ve Yanlışlı Ağaçlı Dinlenme Tesisleri: Antalya – Hatay istikametinde bulunur. Bu tesislerin her birinde restoran, tuvalet, outlet center, market gibi olmazsa olmaz alanların hepsi mevcuttur.
 

Seferleri

Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Denizli, Burdur, Hatay, İstanbul, İzmir, İzmit, Kütahya ve Mersin şehirlerine düzenli olarak sefer gerçekleştirir. Her gün Ankara’ya 3 kez, İstanbul ve İzmir’e 2 kez otobüs kaldırılmaktadır.
 

Otobüs filosu

Filosunda 95 adet otobüs barındırır.  Araçlarının sayısını ve kalitesini gün geçtikçe arttırmakta olup, hizmette güler yüzlülüğü ve müşteri odağını ön planda tutmaktadır.

Güney Akdeniz Seyahat İletişim

Telefon: (0242)-444-44-07
Telefon: 08503330700
Telefon: 02423311100
Fax 2423311109
Website:

Adres:
Büyükşehir Otobüs Terminalı, DZ-27, Antalya

Güney Akdeniz Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Güney Akdeniz Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (14)
İyi (5)
Orta (1)
Kötü (3)
Çok Kötü (18)
Ortalama Puan

2.85

41 Değerlendirme

Y****

a****

16-01-2022

Tek kelimeyle mükemmel . Alışılmış markalar; Yıldızlarda kayar birgün şarkısı size gelsin.( İstanbul Alanya değerindeki kaptan ve muavin çok güvenilir ve işini layıkıyla yaptılar.


A****

S****

21-12-2021

Alanya-Mersin yolculuğumda çok rahat. Çok teşekkür ederiz


M****

E****

13-12-2021

10.11.2021 tarihinde Burdur - Antalya arası 07:00 saatindeki seferden bilet aldım. Antalya'ya varış süresi 1 saat yani 08:00 da gösteriyordu. Otobüs otogara 07:56 da anca gelebildi. Oluşan bu gecikmeden dolayı Antalyadan bineceğim uçağı kaçırdım ve bu bana 675 TL ye mal oldu. Yazane de duran personelden aracın şöförü ve muavinine kadar herkes çok lakayit . Bundan sonra ne kendim bu firmayı kullanırım nede çevremdeki insanlara kullandırırım gerçekten çok yazık.


N****

D****

13-12-2021

Daha önce de Güney Akdeniz Seyahat ile yolculuk yapmıştım. Bu seferde gidiş ve geri gelişimde yine aynı firma ile yaptım Her seferinde davranışları absurt hostes ile karşılaştım. Ayrıca araçta hiç bir ikram yok ve istersen su veriyorlar.


M****

****

28-11-2021

Gayet güzel bi yolculuk geçirdim allah kaza bela vermesin


F****

M****

31-10-2021

Antalya adana yolculuğunda ilk kez bu kadar kirli , tozlu bi seyahatte bulundum. Camlarda el izleri aracın içi tozdan nefes alınamaz durumda olması. Gerçekten iğrenç bir yolculuktu maske ve hijyen kurallarıni saymiyorum bile .


O****

Y****

29-10-2021

Gayet memnun kaldım, her seyahatte Güney Akdeniz Firmasını tercih edeceğim.


L****

B****

21-10-2021

dezenfekte edilmemişti her yer pisti insan kılı vardı pandemi dönemindeyiz daha dikkatli olunmasını rica ediyorum.


R****

I****

18-10-2021

Hiç memnun kalmadım ne bir mola ne de bir ikram da bulundular 3 saatlik yolu 4 saatte geldiler ve ayriyetten peronlarin gerisinde indirdiler yaşlı bir adam rica etti ona çok sert bir şekilde" burda tek yolcu siz degilsiniz istersen evine bırakalım" gibi sözlerde bulundular açıkçası hiç memnun kalmadım ilk ve son oldu bu firma benim için.


C****

E****

15-10-2021

Yol boyunca gar harici durdu, yolcu aldı.