Hatay (Antakya) - Denizli Otobüs Bileti

Hatay (Antakya) - Denizli Otobüs Seferleri

 • Has Turizm A.Ş.
  HATAY
  14:00
  DENIZLI
  04:35
  150 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  HATAY
  15:15
  DENIZLI
  06:35
  150 TL
 • Hatay Nur Seyahat
  HATAY
  16:30
  DENIZLI
  07:50
  140 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  HATAY
  17:15
  DENIZLI
  08:35
  150 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  HATAY
  17:40
  DENIZLI
  09:00
  150 TL
 • Isparta Petrol
  HATAY
  19:00
  DENIZLI
  11:50
  102 TL

Hatay (Antakya) - Denizli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Isparta Petrol
Metro Turizm
Hatay Nur Seyahat
Has Turizm Ltd.

Hatay Hakkında

Özgürlüğün kenti neresidir diye soranlara Hatay diye cevap vermek mümkün olmaktadır. Çünkü bu kentte, Müslüman, Hristiyan, Ortodoks ya da herhangi bir mezhebe dahil olan insanlar uzun yıllar yaşamıştır ve hala da farklı kültürlere ev sahipliği yapılmaktadır.


Türkiye’nin en güney bölgelerinden olan Hatay, Daphne’nin hikayesinin geçtiği Harbiye’nin merkezidir. Birbirinden etkileyici tarihi unsurların beşiği olan Hatay, kültür turizmi, kıyı turizmi ve geleneksel Hatay Mutfağı ürünleri için ziyaret edebileceğiniz bir kenttir.

Özellikle yüzyıllar öncesinde kalan kalıntılar ve tarihi binalar sanat tarihçileri ve tarih meraklılarının ilgisini çekmektedir. Birbirinden Darb-ı Sak Kalesi, Koz Castle, Sokullu Kervansarayı oldukça önemli yerler arasındadır.

Ayrıca dalış meraklıları için Sütunlu Liman oldukça sakin deniziyle ilgi çekicidir. Medeniyet başkenti olan Hatay, İskenderun ve Antakya müzeleri ile de dikkat çekmektedir.

Denizli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli Denizli otogarından yakın illere sürekli gidip gelen bir yolcu trafiği ve öğrenciler vardır. Bu nedenle yerel firmalardan en uygun otobüs bileti bulabilmek mümkündür.

Otogara ulaşım oldukça kolaydır ve sürekli gidip gelen toplu taşıma araçları ve taksiler istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilmenizi sağlamaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi hizmeti almak için 0542 425 21 29 numaralı taksi durağına ulaşabilirsiniz. Özellikle kısa mesafelerde konforlu bir şekilde ulaşım tercih ettiğinizde taksi seçeneği uygun olabilir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli otogarından Bayramyeri, Sevindik, Çınar, Karşıyaka, Sümer, Eskihisar, Bahçelievler, Bereketli, Lise ve Tugay gibi bölgelere özel halk otobüsleri ile gidilebilmektedir. Denizli Devlet hastanesine ulaşım için 1 ve 9 numaralı otobüs, Pamukkale Üniversitesine ise 5, 7, 8, 11 numaralı otobüslerle ulaşabilirsiniz.

Şehir içi otobüs hizmetlerinde akıllı kart ya da para geçerli olduğu için kart almanız zorunlu değildir. Ancak ekonomik bir seyahat için kartlarla daha uygun fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz servisleriyle birçok yere ve şehir merkezine kısa sürede ulaşabilirsiniz ve yolcu sayısına göre dolacak olan servisler farklı güzergahlara gidebilir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan minibüsle de birçok yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsler otogarın hemen karşısından kalkış yapmakta ve farklı güzergahlara gitmektedir.

Denizli kentinde minibüsler oldukça fazla tercih edilmektedir. Her yere minibüslerle ulaşmanın mümkün olduğu Denizli, ekonomik ulaşım ücretleriyle gezilerinizi de cazip kılmaktadır. 

En Popüler Hatay (Antakya) - Denizli Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Denizli Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  11°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  15°C
 • açık
  Cum
  açık
  9°C
 • açık
  Cmt
  açık
  11°C
 • açık
  Paz
  açık
  11°C

Haritada Denizli

Denizli Hakkında

Nüfus
0
Plaka
20
Telefon Kodu
258