Lüks Nur Seyahat Online Otobüs Bileti

Lüks Nur Seyahat Hakkında

Lüks Nur Seyahat


Lüks Nur Seyahat 1995 yılında Hatay temelli olarak kurulan bir otobüs firmasıdır. 29 durakta çalışan firma kurulduğu yıldan itibaren adını ulaşım sektöründe hızlı bir şekilde duyurmuştur. Lüks Nur Seyahat Firması’nın kurucu üyeleri Yahya Yabancı, Ali Kör ve Ferit Kör’ den oluşmaktadır. Kuruluş ismi Hatay Nur Seyahat iken 2020 yılında Lüks Nur Seyahat adını almıştır. Bu seyahat firması ekonomik fiyatlar eşliğinde yolcularına en konforlu ve hızlı yolculuk imkanlarını sunmaktadır.


Seferleri

Lüks Nur Seyahat firması seferlerini edindikleri deneyim ve tecrübeler ışığında hizmetlerle donatarak müşteri ihtiyaç ve isteklerine yönelik düzenlemektedirler. Titiz personeller eşliğinde verilen sefer hizmetleri pek çok müşteri tarafından da takdir görmektedir. Lüks Nur Seyahat Adana, İskenderun, İstanbul, Ankara, Aydın, İzmir gibi şehirlere ulaşım imkanı sağlamaktadır.


Otobüs Filosu

Lüks Nur Seyahat otobüs filosunda Travego tipi araçlara yer vermektedir. Filoda yer alan tüm araçlar düzenli bakımları yaptırılan ve konforu ön planda tutan araçlardan oluşmaktadır. Bu araçlar tüm donanımlarının kontrolü yapıldıktan sonra müşteri kullanımına sunulmaktadır.


İkram ve Hizmetleri

Lüks Nur Seyahat sektöre atıldığından itibaren yolcuyu ön planda tutan bir anlayışla çalışmasından dolayı pek çok müşteri tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Firmanın temel hizmet amacı, güvenilir, deneyimli, profesyonel ve iyi iletişim kurabilen personellerle mutlu ve memnuniyet düzeyi yüksek müşteri potansiyeli sürdürmektir. Bu amaç uğruna titiz ve güler yüzlü personel ve tecrübeli şoförleri ile kaliteli bir yolculuk hizmeti sunmaktadırlar.

Lüks Nur Seyahat yolculuk süresince yolcularına, araç içi bazı yiyecek ve içecek ikramları sunmaktadır. Bunun haricinde kesintisiz internet bağlantısı, müzik dinleme imkanı, USB girişli TV’ler, uydu bağlantıları sayesinde yolcuların keyifli bir ulaşım süreci geçirmelerine imkan tanımaktadırlar.

Lüks Nur Seyahat firmasına ait seferler hakkında bilgi alabilmek ve seferlere ait biletleri satın alabilmek için bilet.com sitesine girerek işlem gerçekleştirebilmektedir. Aynı sefere ait bilet iptal ve iade işlemleri de aynı site aracılığıyla gerçekleştirebilir.
 
 

Lüks Nur Seyahat İletişim

Telefon: 0 (326) 227 08 10
Telefon: 0546 516 83 57
Telefon: 0543 269 55 22
E-Posta: info@hataynurseyahat.com
Website:

Adres:
Belediye Otogarı No:13.14 Antakya/Hatay/TÜRKİYE

Lüks Nur Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Nur Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

2.75

4 Değerlendirme

Y****

D****

22-02-2022

Evet memnun kaldım cok hızlıidi


M****

a****

08-09-2020

Gayet güzel yolculuk yaptım bundan sonraki yolculuklarimda ilk sırada olacak


***

D****

03-09-2020

Çok kötü hizmet beni aptal yerine koymaları utanç verici beni yalnış yerde indirdi


F****

K****

13-08-2020

Çok kötü otobüs bozuldu 5 saat gecikmeli ulaştım İstanbul a