İstanbul Hatay (Antakya) Otobüs Bileti

İstanbul - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri

 • Jet Turizm
  ESENLER OTOGARI
  18:30
  HATAY
  11:30
  600,00 TL
 • Hatay Sas Turizm
  ESENLER OTOGARI
  18:30
  HATAY
  10:45
  450,00 TL
 • Fındıkkale Turizm
  BAYRAMPAŞA, İSTANBUL
  21:00
  HATAY (ANTAKYA)
  18:10
  550,00 TL
 • Lüks Nur Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  19:30
  İSKENDERUN
  14:00
  500,00 TL
 • Metro Turizm
  BAYRAMPASA
  10:00
  HATAY
  03:30
  500,00 TL
 • Gökbey Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  15:30
  HATAY
  07:42
  600,00 TL
 • Güney Lüks Adana Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  19:29
  HATAY
  12:29
  498,00 TL
 • Hatay Nur Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  14:00
  HATAY
  06:15
  500,00 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  ESENLER OTOGARI
  17:30
  HATAY
  09:50
  500,00 TL
 • Sen Turizm
  ESENLER OTOGARI
  18:30
  HATAY
  09:45
  500,00 TL
 • Hatay Günsas Turizm
  ESENLER OTOGARI
  19:00
  HATAY
  11:00
  600,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

İstanbul - Hatay (Antakya) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

CSR Seyahat
Efe Tur
Gökbey Seyahat
Lüks Adana
Has Turizm A.Ş.
Has Turizm Ltd.
Hatay CSR Turizm
Hatay Güney Turizm
Hatay Günsas Turizm
Hatay Nur Seyahat
Hatay Öztur Turizm
Sas Seyahat

İstanbul - Hatay (Antakya) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

İstanbul Hatay (Antakya) arası genellikle 17 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
İstanbul Hatay (Antakya) arasında sefer yapan otobüs firmaları CSR Seyahat, Efe Tur, Gökbey Seyahat, Lüks Adana, Has Turizm A.Ş., Has Turizm Ltd., Hatay CSR Turizm, Hatay Güney Turizm, Hatay Günsas Turizm, Hatay Nur Seyahat, Hatay Öztur Turizm, Sas Seyahat firmalarıdır.
İstanbul Hatay (Antakya) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 600 TL kadardır.
En ucuz İstanbul Hatay (Antakya) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

İstanbul Hakkında

Yedi tepeli şehir olan İstanbul, muhteşem boğaz manzarasıyla Türkiye’nin en kalabalık ve en güzel şehirlerinden biridir. Avrupa ve Anadolu yakasının boğaz kenarı olan İstanbul, her mevsim yaşayan bir şehirdir.

İstanbul’un 15 milyonluk nüfusu ve birbirinden farklı dokuları bir arada taşıyan tarihi yapısı yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Her yıl milyonlarca ziyaretçisi olan ve kıyı turizmine gelen turistlerin uğramadan gitmedikleri bu kent, gece hayatı, vapurda çay ve simit keyfi, alışverişleriyle dünyanın en popüler şehirleri arasındadır.

Bir metropol olan İstanbul’da, her zaman her şeyi bulabilirsiniz ve ulaşım konusunda da birçok alternatifiniz vardır. Bu alternatiflerle şehrin yoğun trafiğinden de sıyrılma imkanınız bulunur. İstanbul’a her şehirden direkt olarak otobüsle ulaşım imkanı vardır ve iki adet otogarı bulunmaktadır.
 

Hatay Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Hatay (Antakya)

Hatay otogarından yakın illere dolmuşlar ya da yerel otobüslerle en uygun otobüs bileti bulup gitmek mümkündür. Bu nedenle otogar oldukça hareketlidir. Çünkü Adana’ya çok yoğun bir ulaşım vardır.


Büyükşehir belediyesi olan Hatay’da ulaşım, taksi, servis, dolmuş ve halk otobüsleriyle sağlanmaktadır. Her yere farklı ücret tarifeleri ile giden belediye araçları sayesinde pratik bir ulaşım sağlanabilmektedir. Her yerden Hatay kentine otobüs vardır ve yollar da kişisel
kullanım için oldukça uygundur.

Hatay otogarından şehir merkezine ulaşmak için, birçok farklı ulaşım seçeneğini tercih edebileceğiniz gibi, kiralık araç talep ederek sizi otogardan karşılamalarını da isteyebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi 0326 227 22 23 numarasıyla hizmet vermektedir. 23 taksinin bulunduğu otogarda otobüsünüzden indiğinizde birçok taksi bulabilirsiniz ve ekonomik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.  


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bir büyükşehir belediyesi olan Hatay’da ulaşımı sağlamak için halk otobüsleri de görev yapmaktadır. Halk otobüslerinin yer aldığı kentte, ulaşım gidilecek olan bölgelere göre değişen fiyat tarifeleriyle sağlanmaktadır. Birçok bölgeye halk otobüsü ile ulaşım mümkünken, dolmuşlar da çok sık kullanılmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının servisleriyle de çeşitli köy ve ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu servisler genelde servislerin bulunduğu bekleme alanında yer almaktadır ve otobüs firmanızdan servisin olup olmadığını öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda dolmuşlar sayesinde birçok bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Topbağzı, İskenderun, Adana, Sabancı, Tayfur Sökmen Kampüsü, MKÜ Hastanesi, Kahramanmaraş, İslahiye gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Her zaman ekonomik biletler bulma imkanı bulunmaktadır.

En Popüler İstanbul - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları