Hatay Günsas Turizm Online Otobüs Bileti

Hatay Günsas Turizm Hakkında

Hatay Günsas Turizm

1995 yılında kurulmuş olan Hatay Günsas turizm, şehirlerarası ve uluslararası yolcu taşıma düzeyinde hizmet veriyor.
Hatay Günsas Turizm kurucusu Kasım Gündüz’dür. Firmanın genel merkezi Hatay’dır. Bunun yanında turizm acentesinin Adana, Antalya, Afyon, Bolu, Kırıkhan, Sakarya, İzmir, Alanya, Bursa, İskenderun, Salihli ve Kütahya gibi lokasyonlarda şubesi yer almaktadır.

Hizmet ve Programları

Otobüs yolculuğu sırasında, sunulan hizmet ve programlar yolcuların memnuniyetini sağlamak üzerine kurulmuştur. Bakıldığında, gerek yolculuk sırasında gerekse öncesinde taleplerinizin personeller tarafından gerçekleşecek olduğunu göreceksiniz.
  • Otobüs Teknolojik Yeterliliği: Otobüsün içinde olmasının istediğiniz teknolojik özelliklerin tamamı bulunuyor. İlk olarak kullanmak istediğinizde ücretsiz şekilde faydalanma şansınızın olduğu interneti değerlendirebilirsiniz. Ayrıca koltuk ekranı (uydu yayını da sizin için sunuluyor. İzlemek istemeniz halinde (genel TV) seçeneğinin de değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanında müzik yayını da yapılacaktır. Size tüm bu olanakları değerlendirmeniz için kulaklık da veriliyor. USB Giriş, 220 volt priz gibi seçenekler otobüsün teknolojik imkanları arasında yer alıyor. Dilerseniz telefonunuzu ya da bilgisayarınızı şarj etme imkanının tanınmış olduğunu göreceksiniz.
  • Otobüs Konforu: Konforlu bir yolculuk yapmanız için ilk olarak Hatay Günsas otobüs bileti ile ulaştığınız imkanın rahat koltuklar olacağını bilmelisiniz. Rahat koltuklar, geniş koridor aralıkları, geniş bagaj ve aradığınız bu gibi özelliklerin de size ulaştırılması sağlanıyor.
  • İkramlar: Yolculuğunuz sırasında size sunulan ikramlar; tatlı ve tuzlu yiyecek seçenekleri, soğuk ve sıcak içecek seçenekleri olmak üzere ulaştırılıyor. Muavinler tarafından yapılan kontroller sayesinde, direkt olarak otobüste yiyecek ve içecek taleplerinizin anında karşılanıyor olduğunu göreceksiniz.

Seferleri

Talep edilmesi halinde, Hatay Günsas turizm seferleri belirlenmiş olan gün ve saatte değerlendirilebilir. Çok sayıda sefer seçeneği olduğundan, online aramalar yaparak ya da acenteleri ziyaret ederek, direkt olarak seferleri değerlendirebilirsiniz.
Popüler olan seferler arasında; Hatay – Bursa, İzmir – Hatay, Adana – Kütahya, Kütahya – Adana, İzmir – İskenderun, Hatay – İzmir gibi seçenekler var. Çok sayıda şehir ve ilçeden yapılan kalkışlar ile ulaşımın güvenli ve konforlu şekilde tamamlanması sağlanıyor.

Şehirlerarası seferler;

Şehirlerarası oluşturulan seferler gün içinde değişiyor. Aynı seferlerin gün içinde farklı saatlerde gerçekleşiyor olduğunu görebilirsiniz. Değerlendirmenizi yaparak, ulaşımı sağlamanız mümkün.

Uluslararası seferler;

Aynı zamanda uluslar arası seferlerin gerçekleşmesi de sağlanıyor. Turizm şirketi tarafından oluşturulan sefer saatleri, sefer güzergahları ve çok daha fazlası direkt olarak tarafınıza sunuluyor. Değerlendirmenizi yaparak, seferler hakkında bilgi alabilir bilet temin edebilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Hangi dinlenme tesislerinin kullanıldığı da yolcular tarafından merak edilenler arasında. Hatay Günsas turizm direkt olarak dinlenme tesis olarak hizmet vermiyor. Ancak mola vermiş olduğu şehirlerin nitelikli ve güvenli olan dinlenme tesislerinde, ona ayrılmış olan yerde molasını yapıyor.

Gazipaşa Dinlenme Tesisleri

Tesis, Antalya’da yer alıyor. Hem kapalı hem de açık olan bölümü sayesinde, yaz  kış tercih edilebilecek dinlenme tesisleri arasında yerini almıştır. Dinlenme tesisinde tuvalet, mescit gibi seçenekler de sunuluyor. Yemek imkanı, market gibi fırsatları değerlendirerek, yolculuk arasındaki molayı değerlendirebilirsiniz.

Parkshop Dinlenme Tesisi

Tesis, Sakarya yolu üzerinde yer qalıyor. Geniş kapsamlı bir alışveriş merkezi gibi düşünebilirsiniz. Molalarda hemen hemen her ihtiyacınızı gidermek adına bu dinlenme tesisini değerlendirebilirsiniz. Turizm şirketi tarafından güzergaha göre bu tesisin tercih edilmesi söz konusu olacaktır.

Kolaylı Dinlenme Tesisleri

Afyon’da yer alan dinlenme tesisi, pek çok güzergahın geçiş noktası. Tesis son derece büyük ve ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yönelik seçenekleri içeriyor. 0272 252 55 55 numarası üzerinden tesise ulaşabilir, sorularınızı sorabilirsiniz.

Otobüs Filosu

Otobüs filosu için net bir sayı verilmemekle birlikte, filodaki otobüs sayısının artmasının hedeflendiği biliniyor. Otobüs sayısının artması sağlanarak, farklı güzergahların da eklenmesi ile geniş bir yelpazede kaliteli yolculuk hizmetinin sunulması söz konusudur. Bunları göz önünde bulundurarak en iyi şeklide hizmet verilmesi sağlanıyor. Hatay Günsas turizm otobüs filosu kapsamında olan araçların güvenliğinin de en iyi şekilde oluşturuluyor olması önemli. Yolculuk sırasında sorun yaşamadan, güvenliğinizin ve konforunuzun en yüksek seviyede olduğu bir yolculuk yapacaksınız. Otobüs filosunda ki tüm otobüslerin güvenlik ve konfor açısından yeterli olduğunu bilerek, gönül rahatlığı ile yolculuğunuzu yapabilirsiniz. Online bilet almanıza imkan tanınıyor.
 

Hatay Günsas Turizm İletişim

Telefon: 444 02 88
E-Posta: info@hataygunsas.com.tr
Website:

Adres:
Yeni Otogar Antakya - Hatay/TÜRKİYE

Hatay Günsas Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Hatay Günsas Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (4)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

4.2

5 Değerlendirme

F****

D****

19-06-2022

Bundan sonra favorim Günsas. Şöförler işinin ehli. En önde oturup yolu izledim. Hızlı gitmemize ragmen kendimi cok güvende hissettim.


M****

****

15-12-2021

çok memnum kaldım


A****

A****

13-11-2021

Hayatımda geldiğim en kötü uzun yolculuk hiç bu kadar uzun sürmemiştii


G****

T****

29-10-2021

hatayın en kaliteli firması


A****

B****

27-07-2020

Süper yolculuk