Sakarya (Adapazarı) Hatay (Antakya) Otobüs Bileti

Sakarya (Adapazarı) - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri

 • Gökbey Seyahat
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  14:30
  HATAY
  06:42
  600,00 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  19:00
  HATAY
  10:00
  500,00 TL
 • Jet Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  22:00
  HATAY
  12:45
  500,00 TL
 • Metro Turizm
  ADAPAZARI
  01:30
  HATAY
  14:30
  500,00 TL
 • Hatay Nur Seyahat
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  17:00
  HATAY
  09:00
  500,00 TL
 • Hatay Sas Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  22:00
  HATAY
  12:45
  450,00 TL
 • Güney Lüks Adana Seyahat
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  22:59
  HATAY
  15:59
  498,00 TL
 • Hatay Günsas Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  22:15
  İSKENDERUN
  13:00
  600,00 TL
 • Fındıkkale Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  00:30
  HATAY (ANTAKYA)
  18:10
  480,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Sakarya (Adapazarı) - Hatay (Antakya) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

CSR Seyahat
Efe Tur
Gökbey Seyahat
Lüks Adana
Has Turizm Ltd.
Hatay CSR Turizm
Hatay Güney Turizm
Hatay Günsas Turizm
Hatay Nur Seyahat
Jet Turizm
Metro Turizm

Sakarya (Adapazarı) - Hatay (Antakya) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sakarya (Adapazarı) Hatay (Antakya) arası genellikle 16 saat 12 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Sakarya (Adapazarı) Hatay (Antakya) arasında sefer yapan otobüs firmaları CSR Seyahat, Efe Tur, Gökbey Seyahat, Lüks Adana, Has Turizm Ltd., Hatay CSR Turizm, Hatay Güney Turizm, Hatay Günsas Turizm, Hatay Nur Seyahat, Jet Turizm, Metro Turizm firmalarıdır.
Sakarya (Adapazarı) Hatay (Antakya) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 600 TL kadardır.
En ucuz Sakarya (Adapazarı) Hatay (Antakya) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Sakarya Hakkında

Sakarya kenti, Marmara ve Karadeniz’in kesişimi olan bir bölgededir ve nüfusun çoğu tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlar. Birbirinden farklı kültürlerin buluşma noktası olan Sakarya, 1999 depreminden büyük hasar almış, sanayi alanında yeni yeni canlanmaya başlamıştır.

Hizmet sektöründe çalışan nüfus, çoğunlukla Karadenizlilerden oluşmaktadır. Birçok bilindik markanın bu kentte fabrikası vardır ve insanlara istihdam sağlanmaktadır. Ayrıca elektrik enerjisine katkıda bulunan santrallere de de sahip olan bir ilimizdir.

Tarih öncesi dönemler ve Roma, Bizans kültürüne ait eserlerin sergilendiği Sakarya müzesinde görülmeye değer ürünler sergilenmektedir. Meşhur ıslama köftesi, yöresel ürünlerin en popülerleri arasındadır.

Ayrıca çerkez tavuğu da oldukça sevilen lezzetler arasındadır. Karasu ve Kocaali ilçelerinde deniz turizmi gelişmiş ve yazlık evlerin bulunduğu alanlar yapılmıştır. Birçok mesire yeri ve Sapanca gölü yakınlarındaki piknik alanları dikkat çeken özellikleri arasındadır. 

Hatay Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Hatay (Antakya)

Hatay otogarından yakın illere dolmuşlar ya da yerel otobüslerle en uygun otobüs bileti bulup gitmek mümkündür. Bu nedenle otogar oldukça hareketlidir. Çünkü Adana’ya çok yoğun bir ulaşım vardır.


Büyükşehir belediyesi olan Hatay’da ulaşım, taksi, servis, dolmuş ve halk otobüsleriyle sağlanmaktadır. Her yere farklı ücret tarifeleri ile giden belediye araçları sayesinde pratik bir ulaşım sağlanabilmektedir. Her yerden Hatay kentine otobüs vardır ve yollar da kişisel
kullanım için oldukça uygundur.

Hatay otogarından şehir merkezine ulaşmak için, birçok farklı ulaşım seçeneğini tercih edebileceğiniz gibi, kiralık araç talep ederek sizi otogardan karşılamalarını da isteyebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi 0326 227 22 23 numarasıyla hizmet vermektedir. 23 taksinin bulunduğu otogarda otobüsünüzden indiğinizde birçok taksi bulabilirsiniz ve ekonomik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.  


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bir büyükşehir belediyesi olan Hatay’da ulaşımı sağlamak için halk otobüsleri de görev yapmaktadır. Halk otobüslerinin yer aldığı kentte, ulaşım gidilecek olan bölgelere göre değişen fiyat tarifeleriyle sağlanmaktadır. Birçok bölgeye halk otobüsü ile ulaşım mümkünken, dolmuşlar da çok sık kullanılmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının servisleriyle de çeşitli köy ve ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu servisler genelde servislerin bulunduğu bekleme alanında yer almaktadır ve otobüs firmanızdan servisin olup olmadığını öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda dolmuşlar sayesinde birçok bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Topbağzı, İskenderun, Adana, Sabancı, Tayfur Sökmen Kampüsü, MKÜ Hastanesi, Kahramanmaraş, İslahiye gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Her zaman ekonomik biletler bulma imkanı bulunmaktadır.

En Popüler Sakarya (Adapazarı) - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları