Jet Turizm Online Otobüs Bileti

Jet Turizm Hakkında

Jet Turizm

Jet turizm 1983 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıl yalnızca 5 otobüsü şirkete aittir. Fakat 15 otobüs ile faaliyete başlamıştır. Kısa bir sürede Hatay ‘dan dan İstanbul – Ankara
– Bursa – İzmir seferlerine başlamıştır. Daha sonra Suudi Arabistan – Suriye güzergâhına seferler düzenlemiştir.

Hizmet ve Programları

https://eticket.ipektr.com/firms_08/UyeGiris.aspx  adlı adresinden üye girişi yapıp bilet alma, bileti açığa çevirme, açık bileti kullanma, bileti iptal etme gibi işlemler rahatlık ile gerçekleştirilebilir.

Otobüs yolculuğunda host tarafından iki saatte bir servise çıkılmaktadır. Kola, kahve, meyve suyu, tatlı ve tuzlu kurabiyeler yer almaktadır. Servis alanı dışında bir istek olduğunda host her daim hizmete hazırdır.

Bazı araçlarında lavabo bulunmaktadır. Bulunmayan araçlarda ise bir mağduriyet olmasın diye sık sık mola vermektedir.

LCD ekranda film, müzik dinleme şansı ve her koltuk şahsına özel kulaklık bulunur. Usb özelliği ile yanınızda getirdiğiniz şahsınıza ait filmleri ve müzikleri dinleyebilirsiniz. İnternet olanağı ile her daim işlerinizi takip etme şansı tanır. Yine her bireye özel okuma lambası bulunur. Kişisel radyo programları vardır. Her koltuğa özel 220 voltluk priz bulunur. Şarjı biten elektronik eşyaların dolumu kolayca yapılır.

Genel hareket merkezi Hatay ‘dadır.

Hatay merkezli olarak Suriye ve Suudi Arabistan seferleri mevcuttur. Gidiş – geliş yoğunluğuna göre bu sefer aralıklarının sıklığı arttırılmaktadır.
 

Seferleri

Hatay
Ankara
İstanbul
İskenderun
Adana
Bursa
Aksaray
Eskişehir

Başlıca sefer merkezlerindendir. Merkezlere Ankara hariç servis olanağı bulunmaktadır.

Konaklama Dinlenme Tesisleri

Aksaray Ağaçlı Dinlenme Merkezi

Lavabo, yeme – içme, dinlenme, hediyelik eşya alternatifleri ile otuz dakikalık bir mola verilir. Mola yerinin hemen sonrası Aksaray merkezdir. Aksaray ‘da indirilen yolcular için yine servis olanağı vardır.

AŞTİ – Ankara Otogarı

Yeme – içme, emanete bırakma, dinlenme, lavabo ihtiyaçlarını karşılamak için ideal dinlenme merkezlerindendir.

Otobüs Filosu

53 araba ile karayolu taşımacılığı yapmaktadırlar. Her otobüsün gideceği yol mesafesine göre yedekli şoförü bulunmaktadır.
 

Jet Turizm İletişim

Telefon: (0326)-444-02-77
Telefon: 03124257887
Fax 3124184573
E-Posta: jet@jetturizm.com.tr
Website:

Adres:
Aşti, No: 55, Söğütözü, Ankara

Jet Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları