Jet Turizm Online Otobüs Bileti

Jet Turizm Hakkında

Jet Turizm

Jet turizm 1983 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıl yalnızca 5 otobüsü şirkete aittir. Fakat 15 otobüs ile faaliyete başlamıştır. Kısa bir sürede Hatay ‘dan dan İstanbul – Ankara
– Bursa – İzmir seferlerine başlamıştır. Daha sonra Suudi Arabistan – Suriye güzergâhına seferler düzenlemiştir.

Hizmet ve Programları

https://eticket.ipektr.com/firms_08/UyeGiris.aspx  adlı adresinden üye girişi yapıp bilet alma, bileti açığa çevirme, açık bileti kullanma, bileti iptal etme gibi işlemler rahatlık ile gerçekleştirilebilir.

Otobüs yolculuğunda host tarafından iki saatte bir servise çıkılmaktadır. Kola, kahve, meyve suyu, tatlı ve tuzlu kurabiyeler yer almaktadır. Servis alanı dışında bir istek olduğunda host her daim hizmete hazırdır.

Bazı araçlarında lavabo bulunmaktadır. Bulunmayan araçlarda ise bir mağduriyet olmasın diye sık sık mola vermektedir.

LCD ekranda film, müzik dinleme şansı ve her koltuk şahsına özel kulaklık bulunur. Usb özelliği ile yanınızda getirdiğiniz şahsınıza ait filmleri ve müzikleri dinleyebilirsiniz. İnternet olanağı ile her daim işlerinizi takip etme şansı tanır. Yine her bireye özel okuma lambası bulunur. Kişisel radyo programları vardır. Her koltuğa özel 220 voltluk priz bulunur. Şarjı biten elektronik eşyaların dolumu kolayca yapılır.

Genel hareket merkezi Hatay ‘dadır.

Hatay merkezli olarak Suriye ve Suudi Arabistan seferleri mevcuttur. Gidiş – geliş yoğunluğuna göre bu sefer aralıklarının sıklığı arttırılmaktadır.
 

Seferleri

Hatay
Ankara
İstanbul
İskenderun
Adana
Bursa
Aksaray
Eskişehir

Başlıca sefer merkezlerindendir. Merkezlere Ankara hariç servis olanağı bulunmaktadır.

Konaklama Dinlenme Tesisleri

Aksaray Ağaçlı Dinlenme Merkezi

Lavabo, yeme – içme, dinlenme, hediyelik eşya alternatifleri ile otuz dakikalık bir mola verilir. Mola yerinin hemen sonrası Aksaray merkezdir. Aksaray ‘da indirilen yolcular için yine servis olanağı vardır.

AŞTİ – Ankara Otogarı

Yeme – içme, emanete bırakma, dinlenme, lavabo ihtiyaçlarını karşılamak için ideal dinlenme merkezlerindendir.

Otobüs Filosu

53 araba ile karayolu taşımacılığı yapmaktadırlar. Her otobüsün gideceği yol mesafesine göre yedekli şoförü bulunmaktadır.
 

Jet Turizm İletişim

Telefon: (0326)-444-02-77
Telefon: 03124257887
Fax 3124184573
E-Posta: jet@jetturizm.com.tr
Website:

Adres:
Aşti, No: 55, Söğütözü, Ankara

Jet Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Jet Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (5)
Ortalama Puan

1.5

6 Değerlendirme

A****

F****

07-08-2021

Uzun süredir Jet ile seyahat etmiyordum. Ama bu kez çok beğendim. Sanırım el değiştirmiş. Şoförler ve muavin iyiydi. İkramlar yerindeydi. Sorunsuz bir yolculuk yaptım diyebilirim.


N****

E****

19-06-2021

Sefer sırasında sigara içme var küfürlü konuşma oldukça var şoförler arası dedikodu var.. var da var


O****

f****

21-10-2020

15 saat yolculuk sürdü otogardan servis Bizi Aldı 1 kilometre evimize kalan bizi cadde üstünde yağmur yağarken Yolun kenarına bıraktılar gittiler Bence İnsanlık bu kadar ucuz bir değerde olmamalı


L****

T****

05-10-2020

Yolculuğum sırasnda yaşadığım hangi sıkıntıdan bahsetsem bilemedim klimayi açmışlar soğuktan hasta değilsenz bile o gün net hasta olursunuz diyorum bunun ayarı yokmu biraz kapatn yada düşürün aldığım cevap pandemi sürecinde hep bu şekilde açık ateşi olan varsa diye dedi


F****

A****

09-07-2020

08.07.2020 tarihinde Aşti den Hatay'a olan 03:15 seferine bilet kestim varış saati 11:30 olarak yazıyordu fakat aşti de 04:40 kadar bekledim otobüs 1 saat 25 dakika gecikti ve Hataya 11:30 da yetişek otobüs 14:30 da yetişti yolculuk berbattı çalışanlar çok asabi!


C****

A****

21-05-2020

Esenler otogarında rezil olduk gişedeki beyefendi bayanlarla konuşmayı bile bilmiyor eşyalarla bizi 1,5 km yürütüp bana bağırdılar perona araç girmiyor eşyalar peki diyorum ya kaybolursa İstanbul gibi bi yerde dedim bana bağırıp siz kimsiniz sus dediler.ve 6 yı 10 geçiyordu benim sayemde gittik yoksa daha beklerdik eminim.elindeki izin belgesini diğer adama tutup hadi götür dedi üslubu çok ayıptı gercekten o götüren adam da bana sen terssin dedi otobüs tamdı ona rağmen 2 bayan 1 adama faiş fiyatla otobüs saati geçtiği halde bilet sattı araba dolulugunu yasağı hiçe saydı onun yüzünden arabanız 3,5 milyar ceza yedi.2 saat İstanbul çıkışı Ankara yolunda polisler durdurup bekletip 3 kişiyi taksi çağırıp yolladılar. 2 bayan isteği üzerine 2 kere mola verdik ve hayatımda yaptığım en kötü yolculuktu bidaha asla jetle bir yere gitmem!