Hatay (Antakya) - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti

Hatay (Antakya) - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri

 • Hatay CSR Turizm
  HATAY OTOGARI
  11:00
  ADAPAZARI OTOGARI
  01:30
  120 TL
 • Hatay Nur Seyahat
  HATAY
  14:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  06:20
  120 TL
 • Jet Turizm
  HATAY
  15:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  04:50
  135 TL
 • Hatay CSR Turizm
  HATAY OTOGARI
  15:30
  ADAPAZARI OTOGARI
  06:00
  140 TL
 • Güney Lüks Adana Seyahat
  HATAY
  16:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  04:20
  120 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  HATAY
  16:45
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  08:35
  120 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  HATAY OTOGARI
  16:45
  SAKARYA OTOGARI
  08:45
  120 TL
 • Hatay CSR Turizm
  HATAY OTOGARI
  18:00
  ADAPAZARI OTOGARI
  04:15
  140 TL
 • Efe Tur
  HATAY OTOGARI
  18:00
  ADAPAZARI OTOGARI
  08:30
  130 TL
 • Güney Lüks Adana Seyahat
  HATAY
  18:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  06:20
  119 TL
 • Metro Turizm
  HATAY
  18:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  07:50
  140 TL
 • Sen Turizm
  HATAY
  19:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  09:50
  150 TL
Tümünü Göster

Hatay (Antakya) - Sakarya (Adapazarı) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

CSR Seyahat
Efe Tur
Gökbey Seyahat
Lüks Adana
Has Turizm Ltd.
Hatay CSR Turizm
Hatay Güney Turizm
Hatay Günsas Turizm
Hatay Nur Seyahat
Sas Seyahat
Jet Turizm
Metro Turizm

Hatay Hakkında

Özgürlüğün kenti neresidir diye soranlara Hatay diye cevap vermek mümkün olmaktadır. Çünkü bu kentte, Müslüman, Hristiyan, Ortodoks ya da herhangi bir mezhebe dahil olan insanlar uzun yıllar yaşamıştır ve hala da farklı kültürlere ev sahipliği yapılmaktadır.


Türkiye’nin en güney bölgelerinden olan Hatay, Daphne’nin hikayesinin geçtiği Harbiye’nin merkezidir. Birbirinden etkileyici tarihi unsurların beşiği olan Hatay, kültür turizmi, kıyı turizmi ve geleneksel Hatay Mutfağı ürünleri için ziyaret edebileceğiniz bir kenttir.

Özellikle yüzyıllar öncesinde kalan kalıntılar ve tarihi binalar sanat tarihçileri ve tarih meraklılarının ilgisini çekmektedir. Birbirinden Darb-ı Sak Kalesi, Koz Castle, Sokullu Kervansarayı oldukça önemli yerler arasındadır.

Ayrıca dalış meraklıları için Sütunlu Liman oldukça sakin deniziyle ilgi çekicidir. Medeniyet başkenti olan Hatay, İskenderun ve Antakya müzeleri ile de dikkat çekmektedir.

Sakarya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sakarya (Adapazarı) Yeni Sakarya terminali, Hanlıköy Mahallesi, Hürriyet caddesi üzerinde yer almaktadır. Terminalde kalkan belediye otobüsleri ile şehir merkezi, üniversite ve birçok farklı ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca servis, taksi ve dolmuşlarla da ulaşım sağlanabilmektedir. Eski otogarın kaldırılmasından sonra otobüslerin de güzergahlarının değiştiği ve bu kapsamda birçok yeni sefer oluştuğu dikkate alınmaktadır. Adaray adı verilen tramvay sistemiyle de ulaşabileceğiniz kent merkezine 10 dakikada varmanız mümkün olmaktadır.

Otogarla ilgili merak ettiklerinizi (0264) 281 22 18 numaralı hattan iletebilirsiniz ve ulaşım imkanları ve diğer bilgiler için santralden istediğiniz bölüme aktarılabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından hizmet alabilirsiniz. 0 264 2752868 ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur. Ancak uzun mesafeler için şoförle fiyat konusunu görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni terminalin kurulmasıyla değişen otobüs güzergahları otogara ulaşımı kolaylaştırmıştır. Yolcuların konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için otogardan 3, 7 ve 28, 29 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Sakarya toplu ulaşım araçlarında geçerli olan Kart 64 ile otobüslerde akıllı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Kart 64 almak için terminaldeki büfeye gidebilirsiniz ve istediğiniz kadar kontör yükleyerek seyahat edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti seçeneği, akıllı kartlardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının şehir içi servis hizmeti varsa, şehir içi servislerin bekleme alanından biletinizi göstererek ücretsiz servis imkanından yararlanarak şehir merkezine gidebilirsiniz.


Adaray ile Ulaşım

Sakarya yeni terminalden binilebilen Adaray ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yeni Terminal durağında inerek birçok güzergahta hizmet veren raylı taşıma sisteminden yararlanabilirsiniz. Kart 64 kullanılan Adaraylar, daha hızlı bir şekilde gideceğiniz güzergaha ulaşmanızı sağlamaktadır. 3 ve 7 numaralı Adaraya binerek kent merkezine ulaşabilirsiniz. 

En Popüler Hatay (Antakya) - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları