Hatay Nur Seyahat Otobüs Bileti

Hatay Nur Seyahat Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
86
Genel Merkezi
Hatay, Turkey
Kuruluş Tarihi
1995
Firma Puanı
4.77 / 5

En Popüler Hatay Nur Seyahat Otobüs Biletleri

hatay-nur-seyahat 02 Ekim 2023
Adana Hatay 250 TL
17:15 20:15 Satın Al
hatay-nur-seyahat 30 Eylül 2023
Afyonkarahisar Bursa 320 TL
01:45 05:15 Satın Al
hatay-nur-seyahat 02 Ekim 2023
Aksaray Adana 350 TL
13:45 17:45 Satın Al
hatay-nur-seyahat 01 Ekim 2023
Ankara Adana 389 TL
11:00 16:00 Satın Al
hatay-nur-seyahat 30 Eylül 2023
Balıkesir Afyonkarahisar 350 TL
16:15 22:15 Satın Al
hatay-nur-seyahat 13 Ekim 2023
Bolu Hatay 750 TL
21:30 11:00 Satın Al
hatay-nur-seyahat 02 Ekim 2023
Bursa Hatay 850 TL
18:00 11:00 Satın Al
hatay-nur-seyahat 01 Ekim 2023
Çanakkale Bursa 240 TL
15:00 19:00 Satın Al
hatay-nur-seyahat 30 Eylül 2023
Düzce Hatay 800 TL
18:00 10:00 Satın Al
hatay-nur-seyahat 30 Eylül 2023
Hatay İstanbul 850 TL
14:30 07:15 Satın Al
hatay-nur-seyahat 02 Ekim 2023
İstanbul Ankara 350 TL
14:00 21:30 Satın Al
hatay-nur-seyahat 01 Ekim 2023
İstanbul (Anadolu) Ankara 350 TL
14:30 22:00 Satın Al

Hatay Nur Seyahat Hakkında

Hatay Nur Seyahat

Hatay Nur Seyahat, 1995 yılından bu yana hizmet veren taşımacılık firmasıdır. Yönetim Kurulu’nda Ali Kör, Ferit Kör ve Yahya Yabancı yer alıyor. Hatay Nur Seyahat genel merkezi Antakya’da yer alıyor. Aynı zamanda Türkiye’de 7 il merkezinde şirketin şubeleri bulunuyor.

Hizmet ve Programları

Güvenli bir yolculuk için en nitelikli şekilde hizmet veriliyor. Otobüsün içinde, yolculuk sonrasında ve yolculuk öncesinde gereken taleplerinizin gerçekleşmesi titizlik ile sağlanıyor. Biletlerinizin online alınması ya da direkt olarak şubelerden teslim edilmesi mümkün. Resmi internet sitesi üzerinden Hatay Nur Seyahat otobüs bileti alabilirsiniz. Hizmet seçenekleri içinde ayrıca Van Gölü, Tuncelileri Özsivas firmalarının da bilet satışı yapılmakta.

Yolculuk Öncesinde;

Yolculuk öncesinde biletinizi aldıktan sonra otogardaki Hatay Nur Seyahat görevlileri tarafından peronun bildirilmesi sağlanacaktır. Otobüsünüz gelecek olduğu saat ya da buna benzer sorularınızın yanıtlanması sağlanacaktır. Yolculuk öncesinde ayrıca bavulunuzu bagaj kuponunu teslim alarak vereceksiniz. Yasal çerçevede bavulunuzun korunması sağlanacak. Biletlerinizin iptal edilmesi, sefer saatinin değişmesi gibi talepleriniz de gerçekleştirilir.

Yolculuk Sırasında;

Yolculuk sırasında size sunulan hizmetler arasında, ikramların dağıtılması – taleplerinizin alınması var. Herhangi bir şekilde yiyecek – içecek talep etmeniz halinde, görevliler yardımcı olacaktır. Yolculuk sırasında düzenli olarak koridorların kontrol edilmesi ve direkt olarak varsa taleplerinin karşılanması söz konusu olacak. Sıcak soğuk içecek ikramının beraberinde, tatlı ve tuzlu yiyecek almanız da mümkün.
 • USB ve Priz
 • İnternet – TV – MP3
 • Kulaklık

Yolculuk Sonrasında;

Yolculuk tamamlandıktan sonra eşyalarınız problemsiz şekilde teslim edilecek. Dilerseniz servis hizmetinden yararlanmak, varsa dilek – şikayetlerinizi bildirmek için bilgi alabilirsiniz. Mümkün olduğunca memnun kalacağınız bir yolculuk gerçekleştirmeniz için gereken özen gösterilir.

Hatay Nur Seyahat Üyelik;

Sizin aldığınız biletler ile daha sonrasında toplanan puanlar olacak. Bu puanlar size ücretsiz bilet hakkı tanıyabilir. Bunun için Hatay Nur Seyahat Üyelik işleminin tamamlanmasından sonra direkt olarak aldığınız biletler ile puan kazanmayı unutmayın. Sizden istenen isim – soyisim – kimlik numarası ve telefon numarası gibi bilgilerin ardından üyelik üzerinden puanlarınızı toplamaya başlayacaksınız.

Seferleri

Seferler belirlenmiş olan konumlardan, belirlenmiş olan saatlerde düzenleniyor. Sizin için herhangi bir şekilde sorun yaşanmamasını sağlamak açısından, net şekilde bilgilendirme yapılıyor. Firma bünyesinde Yemen – Sudan otobüs işletmeciliği yapılıyor. Düzenli olarak seferlerin gerçekleşmesi sağlanıyor.
 • Halep – Şam: Düzenlenen seferler arasında en popüler olanı Halep ve Şam arasında ulaşımın sağlanıyor olması. Biletlerin temin edilmesi halinde, belirlenmiş olan yolculuk süresi içinde güvenli ve konforlu şekilde yolculuğun tamamlanması sağlanmış olacak.
 • Suudi Arabistan: Arabistan’ın bütün şehirlerine düzenli olarak seferlerin gerçekleştiğini bilmelisiniz. Seferler düzenli bir şekilde, belirlenmiş olan saat dilimleri içinde gerçekleşiyor. Bunları göz önünde bulundurarak, direkt olarak biletinizi alabilirsiniz.
 • Türkiye’nin 7 il Merkezi: Düzenli olarak Türkiye’nin 7 il merkezine yolculuk yapıldığını bilmelisiniz. Çay, Denizli, Dörtyol, Hatay, Harem, Gazipaşa, Gebze, Düzce, Uşak gibi pek çok şehir kalkış noktası olarak seçilebilir. İstanbul, Uşak, Çanakkale, Gebze, Harem, Ereğli, Tarsus, Serik, Söke ve buna benzer pek çok il ve ilçe merkezi de varış noktası olarak belirlenmiştir.
Hatay Nur Seyahat otobüs seferleri ile farklı yerlerde yolculuk hizmeti veriliyor. Biletlerinizin alınması ile belirlenmiş olan otogardan kalkış yapılarak, mümkün olduğunca güvenli ve sorunsuz şekilde yolculuğun gerçekleşmesi sağlanıyor.
Şehirlerarası Konaklama Tesisleri
Konaklama tesisi yürütme, işletme gibi bir hizmet seçeneği olmayan turizm şirketinde, yolculuk molaları yüksek kalitede olan güvenli şehirlerarası konaklama tesislerinde veriliyor. Hatay Nur Seyahat şehirlerarası konaklama tesisleri yolculuk sırasında memnun kalacağınız tesisler üzerinden seçiliyor.
 • Mescit
 • Lavabo
 • Market
 • Restoran
 • Yöresel yiyecek ve içecekler
 • İhtiyacınız olan eşya ve süs eşyaları
Gibi pek çok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz dinlenme tesisleri arasından seçiliyor.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunda 40’a yakın araç bulunuyor. Otobüslerin hemen hemen hepsinde aynı özellikler hakim. Mümkün olduğunca teknolojik yeterliliği olan otobüslerin tercih edilmesi ile yolcuların da memnun kalacağı bir seçimin gerçekleşmesi sağlanıyor. Araç tipleri verilmemiş olan Hatay Nur Seyahat otobüs filosu için ulaşabileceğiniz telefon numaralarının tek tek verilmiş olduğunu görebilirsiniz. Resmi internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz plaka ve telefon numaraları ile yolculuğunuzun güvenli bir şekilde tamamlanması garanti edilir.
 

Hatay Nur Seyahat İletişim

Telefon: (0326)-227-08-10
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Belediye Otogarı No:13.14 Antakya/Hatay/TÜRKİYE

Hatay Nur Seyahat Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Hatay Nur Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Hatay Nur Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Hatay Nur Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Hatay Nur Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Hatay Nur Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Hatay Nur Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Hatay Nur Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Hatay Nur Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Hatay Nur Seyahat otobüs firması başlıca Afyonkarahisar, Ankara, Aydın, Bursa, Çanakkale şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 23 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Hatay Nur Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Hatay Nur Seyahat Hakkında Yorumlar

Çok İyi (11)
İyi (1)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.77

13 Değerlendirme

nazan

f****

18-09-2023

Evet tesekkur ederim ....


Uğur

A****

27-05-2023

Gayet iyi bir seyahat yaptım Hatay Nur seyahate bol kazançlar diliyorum


Oğuzhan

K****

31-12-2022

Yolculuk esnasinda hizmetlerinden memnun oldum teşekurler


Hanife

G****

12-11-2022

Şoför ve yardımcı personelin ilgi ve alakası dan çok memnun kaldım.Rahat ve huzurlu bir yolculuktu


Kaan

A****

01-10-2022

Rahat bir yolculuk idi


Kaan

A****

01-10-2022

Çok keyifli ve güvenli bir yolculuk idi.


bayram

g****

13-08-2022

Herşey için çok teşekkür ederim


TUGAY

C****

17-05-2022

Meehabat, Hatay Nur Seyahat ile 16 Mayıs 2022 13.30 'de Çanakkale'de. Bursa'ya dönüş yaptığımız seferde bizlere Nescafe'li ve keyifli bir yolculuk sundukları için, ilgi ve alakalarından dolayı muavinlerimize çok teşekkür ederim. Hayırlı yolculukları olsun


Demet

k****

12-04-2022

9 Nisan 2022 de 31AK595 plakalı araç ile Hatay Dörtyol'dan İstanbul'a dönüş yaptık çok keyifli bir yolculuktu,çok konforlu şoförler ve muavin çok ilgi ve alakadardi yıllar öncede bu firmayla seyahat ediyorduk bundan sonra sık sık nur seyatle yolculuga devam edeceğiz emeklerinize sağlık çok tesekur ederiz


ORÇUN

***

31-03-2022

güzel bi yolculuktu