Hatay Nur Seyahat Otobüs Bileti Al

Hatay Nur Seyahat Hakkında

Hatay Nur Seyahat

Hatay Nur Seyahat, 1995 yılından bu yana hizmet veren taşımacılık firmasıdır. Yönetim Kurulu’nda Ali Kör, Ferit Kör ve Yahya Yabancı yer alıyor. Hatay Nur Seyahat genel merkezi Antakya’da yer alıyor. Aynı zamanda Türkiye’de 7 il merkezinde şirketin şubeleri bulunuyor.

Hizmet ve Programları

Güvenli bir yolculuk için en nitelikli şekilde hizmet veriliyor. Otobüsün içinde, yolculuk sonrasında ve yolculuk öncesinde gereken taleplerinizin gerçekleşmesi titizlik ile sağlanıyor. Biletlerinizin online alınması ya da direkt olarak şubelerden teslim edilmesi mümkün. Resmi internet sitesi üzerinden Hatay Nur Seyahat otobüs bileti alabilirsiniz. Hizmet seçenekleri içinde ayrıca Van Gölü, Tuncelileri Özsivas firmalarının da bilet satışı yapılmakta.

Yolculuk Öncesinde;

Yolculuk öncesinde biletinizi aldıktan sonra otogardaki Hatay Nur Seyahat görevlileri tarafından peronun bildirilmesi sağlanacaktır. Otobüsünüz gelecek olduğu saat ya da buna benzer sorularınızın yanıtlanması sağlanacaktır. Yolculuk öncesinde ayrıca bavulunuzu bagaj kuponunu teslim alarak vereceksiniz. Yasal çerçevede bavulunuzun korunması sağlanacak. Biletlerinizin iptal edilmesi, sefer saatinin değişmesi gibi talepleriniz de gerçekleştirilir.

Yolculuk Sırasında;

Yolculuk sırasında size sunulan hizmetler arasında, ikramların dağıtılması – taleplerinizin alınması var. Herhangi bir şekilde yiyecek – içecek talep etmeniz halinde, görevliler yardımcı olacaktır. Yolculuk sırasında düzenli olarak koridorların kontrol edilmesi ve direkt olarak varsa taleplerinin karşılanması söz konusu olacak. Sıcak soğuk içecek ikramının beraberinde, tatlı ve tuzlu yiyecek almanız da mümkün.
 • USB ve Priz
 • İnternet – TV – MP3
 • Kulaklık

Yolculuk Sonrasında;

Yolculuk tamamlandıktan sonra eşyalarınız problemsiz şekilde teslim edilecek. Dilerseniz servis hizmetinden yararlanmak, varsa dilek – şikayetlerinizi bildirmek için bilgi alabilirsiniz. Mümkün olduğunca memnun kalacağınız bir yolculuk gerçekleştirmeniz için gereken özen gösterilir.

Hatay Nur Seyahat Üyelik;

Sizin aldığınız biletler ile daha sonrasında toplanan puanlar olacak. Bu puanlar size ücretsiz bilet hakkı tanıyabilir. Bunun için Hatay Nur Seyahat Üyelik işleminin tamamlanmasından sonra direkt olarak aldığınız biletler ile puan kazanmayı unutmayın. Sizden istenen isim – soyisim – kimlik numarası ve telefon numarası gibi bilgilerin ardından üyelik üzerinden puanlarınızı toplamaya başlayacaksınız.

Seferleri

Seferler belirlenmiş olan konumlardan, belirlenmiş olan saatlerde düzenleniyor. Sizin için herhangi bir şekilde sorun yaşanmamasını sağlamak açısından, net şekilde bilgilendirme yapılıyor. Firma bünyesinde Yemen – Sudan otobüs işletmeciliği yapılıyor. Düzenli olarak seferlerin gerçekleşmesi sağlanıyor.
 • Halep – Şam: Düzenlenen seferler arasında en popüler olanı Halep ve Şam arasında ulaşımın sağlanıyor olması. Biletlerin temin edilmesi halinde, belirlenmiş olan yolculuk süresi içinde güvenli ve konforlu şekilde yolculuğun tamamlanması sağlanmış olacak.
 • Suudi Arabistan: Arabistan’ın bütün şehirlerine düzenli olarak seferlerin gerçekleştiğini bilmelisiniz. Seferler düzenli bir şekilde, belirlenmiş olan saat dilimleri içinde gerçekleşiyor. Bunları göz önünde bulundurarak, direkt olarak biletinizi alabilirsiniz.
 • Türkiye’nin 7 il Merkezi: Düzenli olarak Türkiye’nin 7 il merkezine yolculuk yapıldığını bilmelisiniz. Çay, Denizli, Dörtyol, Hatay, Harem, Gazipaşa, Gebze, Düzce, Uşak gibi pek çok şehir kalkış noktası olarak seçilebilir. İstanbul, Uşak, Çanakkale, Gebze, Harem, Ereğli, Tarsus, Serik, Söke ve buna benzer pek çok il ve ilçe merkezi de varış noktası olarak belirlenmiştir.
Hatay Nur Seyahat otobüs seferleri ile farklı yerlerde yolculuk hizmeti veriliyor. Biletlerinizin alınması ile belirlenmiş olan otogardan kalkış yapılarak, mümkün olduğunca güvenli ve sorunsuz şekilde yolculuğun gerçekleşmesi sağlanıyor.
Şehirlerarası Konaklama Tesisleri
Konaklama tesisi yürütme, işletme gibi bir hizmet seçeneği olmayan turizm şirketinde, yolculuk molaları yüksek kalitede olan güvenli şehirlerarası konaklama tesislerinde veriliyor. Hatay Nur Seyahat şehirlerarası konaklama tesisleri yolculuk sırasında memnun kalacağınız tesisler üzerinden seçiliyor.
 • Mescit
 • Lavabo
 • Market
 • Restoran
 • Yöresel yiyecek ve içecekler
 • İhtiyacınız olan eşya ve süs eşyaları
Gibi pek çok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz dinlenme tesisleri arasından seçiliyor.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunda 40’a yakın araç bulunuyor. Otobüslerin hemen hemen hepsinde aynı özellikler hakim. Mümkün olduğunca teknolojik yeterliliği olan otobüslerin tercih edilmesi ile yolcuların da memnun kalacağı bir seçimin gerçekleşmesi sağlanıyor. Araç tipleri verilmemiş olan Hatay Nur Seyahat otobüs filosu için ulaşabileceğiniz telefon numaralarının tek tek verilmiş olduğunu görebilirsiniz. Resmi internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz plaka ve telefon numaraları ile yolculuğunuzun güvenli bir şekilde tamamlanması garanti edilir.
 

Hatay Nur Seyahat İletişim

Telefon: (0326)-227-08-10
E-Posta: info@hataynurseyahat.com
Website:

Adres:
Belediye Otogarı No:13.14 Antakya/Hatay/TÜRKİYE

Hatay Nur Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Hatay Nur Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (6)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.71

7 Değerlendirme

O****

K****

31-12-2022

Yolculuk esnasinda hizmetlerinden memnun oldum teşekurler


T****

C****

17-05-2022

Meehabat, Hatay Nur Seyahat ile 16 Mayıs 2022 13.30 'de Çanakkale'de. Bursa'ya dönüş yaptığımız seferde bizlere Nescafe'li ve keyifli bir yolculuk sundukları için, ilgi ve alakalarından dolayı muavinlerimize çok teşekkür ederim. Hayırlı yolculukları olsun


D****

k****

12-04-2022

9 Nisan 2022 de 31AK595 plakalı araç ile Hatay Dörtyol'dan İstanbul'a dönüş yaptık çok keyifli bir yolculuktu,çok konforlu şoförler ve muavin çok ilgi ve alakadardi yıllar öncede bu firmayla seyahat ediyorduk bundan sonra sık sık nur seyatle yolculuga devam edeceğiz emeklerinize sağlık çok tesekur ederiz


O****

***

31-03-2022

güzel bi yolculuktu


A****

****

14-12-2021

İyiydi


M****

Z****

20-07-2021

Gayet konforlu ve rahat bir yolculuk yaptım siz Hatay nur firması olarak göstermiş olduğunuz ilgi,alaka ve iş severliliginizden dolayı teşekkür ediyorum hayırlı bayramlar ve iş hayatınızda başarılar diliyorum


a****

****

02-05-2021

Son model bir araçla keyifli bir yolculuk yaotık.6 saatlik yolculuk olmasına rağmen içindeki eğlence araçları ile çabucak geçti.Gayet iyi bir yolculuktu