Bolu Hatay (Antakya) Otobüs Bileti

Bolu - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri

 • Hatay Nur Seyahat
  BOLU
  19:00
  HATAY
  09:00
  450,00 TL
 • Metro Turizm
  BOLU
  15:45
  HATAY
  04:00
  450,00 TL
 • Has Karayolu
  BOLU
  04:00
  HATAY
  18:00
  450,00 TL
 • Gökbey Seyahat
  BOLU
  00:30
  HATAY
  16:42
  450,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Bolu - Hatay (Antakya) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Efe Tur
Gökbey Seyahat

Bolu Hakkında

Batı Karadeniz’de yer alan Bolu, bol orman ve yeşil alanıyla en güzel iç ve dış turizm açısından Abant, Yedigöller gibi görsel güzelliklerin ön plana çıktığı Bolu’da, bol miktarda akarsu ve göl bulunmaktadır.


Doğa fotoğrafçılarının makinelerine çok ayar yapmalarına gerek kalmadan birbirinden şık fotoğraflar yakalayacakları bu kentin doğal güzellikleri dünyaca ünlüdür. Mudurnu’daki tavuk fabrikası, Mengen aşçılarının dünya çapındaki ünleri, bu kenti bilindik bir şehir haline getiren detaylardır.

Kış aylarında Bolu çok soğuk olur ve ulaşım aksayabilir. Kış turizmi için Kartalkaya bölgesinde kayak yapılabilir ve birbirinden lezzetli Bolu yemekleri tadılabilir. Nisan ve Kasım ayları arasında Yedigöller ve Abant gölü ziyaret edilebilir ve her mevsim ayrı güzelliği olan doğa güzellikleri keşfedilebilir.

En Popüler Bolu - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bolu - Hatay (Antakya) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Bolu Hatay (Antakya) arası genellikle 14 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Bolu Hatay (Antakya) arasında sefer yapan otobüs firmaları Efe Tur, Gökbey Seyahat firmalarıdır.
Bolu Hatay (Antakya) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 450 TL kadardır.
En ucuz Bolu Hatay (Antakya) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.