Hatay (Antakya) Bolu Otobüs Bileti

Hatay (Antakya) - Bolu Otobüs Seferleri

 • Has Turizm A.Ş.
  HATAY
  15:00
  BOLU
  05:00
  500,00 TL
 • Gökbey Seyahat
  HATAY
  14:00
  BOLU
  03:30
  600,00 TL
 • Lüks Nur Seyahat
  HATAY
  19:30
  BOLU
  08:45
  550,00 TL
 • Metro Turizm
  HATAY
  10:30
  BOLU
  23:59
  600,00 TL
 • Hatay Nur Seyahat
  HATAY
  14:30
  BOLU
  02:30
  500,00 TL
 • Hatay Günsas Turizm
  HATAY
  19:15
  BOLU
  08:30
  550,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Hatay (Antakya) - Bolu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Efe Tur
Gökbey Seyahat
Lüks Adana
Has Turizm Ltd.
Hatay Güney Turizm
Hatay Günsas Turizm
Sas Seyahat
Lüks Nur Seyahat
Metro Turizm
Sen Turizm

Hatay (Antakya) - Bolu Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Hatay (Antakya) Bolu arası genellikle 14 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Hatay (Antakya) Bolu arasında sefer yapan otobüs firmaları Efe Tur, Gökbey Seyahat, Lüks Adana, Has Turizm Ltd., Hatay Güney Turizm, Hatay Günsas Turizm, Sas Seyahat, Lüks Nur Seyahat, Metro Turizm, Sen Turizm firmalarıdır.
Hatay (Antakya) Bolu otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 500 TL kadardır.
En ucuz Hatay (Antakya) Bolu otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Hatay Hakkında

Özgürlüğün kenti neresidir diye soranlara Hatay diye cevap vermek mümkün olmaktadır. Çünkü bu kentte, Müslüman, Hristiyan, Ortodoks ya da herhangi bir mezhebe dahil olan insanlar uzun yıllar yaşamıştır ve hala da farklı kültürlere ev sahipliği yapılmaktadır.


Türkiye’nin en güney bölgelerinden olan Hatay, Daphne’nin hikayesinin geçtiği Harbiye’nin merkezidir. Birbirinden etkileyici tarihi unsurların beşiği olan Hatay, kültür turizmi, kıyı turizmi ve geleneksel Hatay Mutfağı ürünleri için ziyaret edebileceğiniz bir kenttir.

Özellikle yüzyıllar öncesinde kalan kalıntılar ve tarihi binalar sanat tarihçileri ve tarih meraklılarının ilgisini çekmektedir. Birbirinden Darb-ı Sak Kalesi, Koz Castle, Sokullu Kervansarayı oldukça önemli yerler arasındadır.

Ayrıca dalış meraklıları için Sütunlu Liman oldukça sakin deniziyle ilgi çekicidir. Medeniyet başkenti olan Hatay, İskenderun ve Antakya müzeleri ile de dikkat çekmektedir.

Bolu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu Bolu otogarından merkeze servisler ve belediye otobüsleriyle ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti Bolukart ile hizmet veren belediye otobüslerinde geçerli olan elektronik biletle elde edilmektedir.

Bolukart şehir içi ulaşım için 1, 3 ve 5 kullanımlık Kullan At bir elektronik bilettir. Bolu kartları doldurmak için de, smart banko ve mini bankoları kullanabilirsiniz. Otogardan da smart kartlarınızı satın alarak ekonomik ve pratik bir toplu ulaşım sağlayabilirsiniz. Bolu’da araç kiralamak isterseniz, kiralık araç fiyatlarının oldukça yüksek olduklarını görürsünüz. Bu nedenle genelde toplu ulaşım tercih edilmektedir.

Hava şartlarının olumsuz olduğu zamanlarda ulaşımda aksamalar olabilmektedir. Bu nedenle seyahatlerinizde seferlerin gecikme ve iptal durumlarını göz önünde bulundurarak hareket etmeniz gerekmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu terminalinin karşı tarafında bulunan Bolu Terminal Taksi durağından    0535 016 16 90 numarasını kullanarak taksi çağırabilirsiniz. Uzun mesafelerde taksilerde pazarlık payı vardır ve fiyat önceden belirlenebilmektedir. Kısa mesafelerde ise taksimetreler kullanılır. 24 saat taksi bulma imkanınız vardır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan kalkan belediye otobüsleri ile Bolu merkeze ulaşım mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir kalkan otobüsler, kısa sürede Bolu merkeze ulaşmanızı sağlayacaktır. Kartalkaya’ya gitmek isterseniz, Bolu merkezden herhangi bir ulaşım yoktur.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının bazıları, ilçelere direkt olarak ya da otogardan servis ile ücretsiz yolcu taşımaktadır. Bunun için otobüs firmanıza servis hizmeti olup olmadığını sormanız gerekmektedir. Abant ve Yedigöller gibi bölgelere günde üç sefer servis hizmeti verilmektedir ve detaylı bilgiyi Bolu otogarından alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda birkaç dolmuş minibüsü vardır ve çeşitli ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. Minibüsle ulaşım için gerekli olan bilgiyi 0374 274 14 50 numaralı telefondan otogarı arayarak öğrenebilirsiniz.

En Popüler Hatay (Antakya) - Bolu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bolu Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Çar
  hafif kar yağışlı
  -2°C
 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  1°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  1°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -1°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  -2°C

Haritada Bolu

Bolu Hakkında

Nüfus
291.095
Plaka
14
Telefon Kodu
374