Hatay (Antakya) - Bolu Otobüs Bileti

Hatay (Antakya) - Bolu Otobüs Seferleri

 • Has Turizm A.Ş.
  HATAY
  13:00
  BOLU
  02:05
  150 TL
 • Gökbey Seyahat
  HATAY
  14:00
  BOLU
  02:35
  140 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  HATAY
  15:00
  BOLU
  04:05
  150 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  HATAY
  16:45
  BOLU
  06:35
  150 TL
 • Hatay Sas Turizm
  HATAY
  19:02
  BOLU
  07:22
  170 TL
 • Hatay Günsas Turizm
  HATAY
  19:15
  BOLU
  07:35
  150 TL
 • Gökbey Seyahat
  HATAY
  19:15
  BOLU
  07:50
  150 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  HATAY
  13:00
  BOLU
  02:05
  150 TL
 • Gökbey Seyahat
  HATAY
  14:00
  BOLU
  02:35
  140 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  HATAY
  15:00
  BOLU
  04:05
  150 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  HATAY
  16:45
  BOLU
  06:35
  150 TL
 • Hatay Sas Turizm
  HATAY
  19:02
  BOLU
  07:22
  170 TL
Tümünü Göster

Hatay (Antakya) - Bolu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Efe Tur
Gökbey Seyahat
Lüks Adana
Has Turizm Ltd.
Hatay Güney Turizm
Hatay Günsas Turizm
Sas Seyahat
Lüks Nur Seyahat
Metro Turizm
Sen Turizm

Hatay Hakkında

Özgürlüğün kenti neresidir diye soranlara Hatay diye cevap vermek mümkün olmaktadır. Çünkü bu kentte, Müslüman, Hristiyan, Ortodoks ya da herhangi bir mezhebe dahil olan insanlar uzun yıllar yaşamıştır ve hala da farklı kültürlere ev sahipliği yapılmaktadır.


Türkiye’nin en güney bölgelerinden olan Hatay, Daphne’nin hikayesinin geçtiği Harbiye’nin merkezidir. Birbirinden etkileyici tarihi unsurların beşiği olan Hatay, kültür turizmi, kıyı turizmi ve geleneksel Hatay Mutfağı ürünleri için ziyaret edebileceğiniz bir kenttir.

Özellikle yüzyıllar öncesinde kalan kalıntılar ve tarihi binalar sanat tarihçileri ve tarih meraklılarının ilgisini çekmektedir. Birbirinden Darb-ı Sak Kalesi, Koz Castle, Sokullu Kervansarayı oldukça önemli yerler arasındadır.

Ayrıca dalış meraklıları için Sütunlu Liman oldukça sakin deniziyle ilgi çekicidir. Medeniyet başkenti olan Hatay, İskenderun ve Antakya müzeleri ile de dikkat çekmektedir.

Bolu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu Bolu otogarından merkeze servisler ve belediye otobüsleriyle ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti Bolukart ile hizmet veren belediye otobüslerinde geçerli olan elektronik biletle elde edilmektedir.

Bolukart şehir içi ulaşım için 1, 3 ve 5 kullanımlık Kullan At bir elektronik bilettir. Bolu kartları doldurmak için de, smart banko ve mini bankoları kullanabilirsiniz. Otogardan da smart kartlarınızı satın alarak ekonomik ve pratik bir toplu ulaşım sağlayabilirsiniz. Bolu’da araç kiralamak isterseniz, kiralık araç fiyatlarının oldukça yüksek olduklarını görürsünüz. Bu nedenle genelde toplu ulaşım tercih edilmektedir.

Hava şartlarının olumsuz olduğu zamanlarda ulaşımda aksamalar olabilmektedir. Bu nedenle seyahatlerinizde seferlerin gecikme ve iptal durumlarını göz önünde bulundurarak hareket etmeniz gerekmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu terminalinin karşı tarafında bulunan Bolu Terminal Taksi durağından    0535 016 16 90 numarasını kullanarak taksi çağırabilirsiniz. Uzun mesafelerde taksilerde pazarlık payı vardır ve fiyat önceden belirlenebilmektedir. Kısa mesafelerde ise taksimetreler kullanılır. 24 saat taksi bulma imkanınız vardır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan kalkan belediye otobüsleri ile Bolu merkeze ulaşım mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir kalkan otobüsler, kısa sürede Bolu merkeze ulaşmanızı sağlayacaktır. Kartalkaya’ya gitmek isterseniz, Bolu merkezden herhangi bir ulaşım yoktur.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının bazıları, ilçelere direkt olarak ya da otogardan servis ile ücretsiz yolcu taşımaktadır. Bunun için otobüs firmanıza servis hizmeti olup olmadığını sormanız gerekmektedir. Abant ve Yedigöller gibi bölgelere günde üç sefer servis hizmeti verilmektedir ve detaylı bilgiyi Bolu otogarından alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda birkaç dolmuş minibüsü vardır ve çeşitli ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. Minibüsle ulaşım için gerekli olan bilgiyi 0374 274 14 50 numaralı telefondan otogarı arayarak öğrenebilirsiniz.

En Popüler Hatay (Antakya) - Bolu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bolu Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  -1°C
 • açık
  Cum
  açık
  2°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  4°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  3°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  2°C

Haritada Bolu

Bolu Hakkında

Nüfus
291.095
Plaka
14
Telefon Kodu
374