Hatay Sas Turizm Online Otobüs Bileti

Hatay Sas Turizm Hakkında

Hatay Sas Turizm

Hatay (Antakya) merkezli olarak kurulmuş olan Hatay Sas turizm, şehirlerarası yolcu taşımada hizmetine devam ediyor.
Farklı şehirlerde açılan acenteler sayesinde, biletleri temin etmeniz sağlanıyor. Merkez üzerinden müşteri memnuniyetini sağlamak adına talepler de alınıyor. Turizm şirketi güvenli ve konforlu yolculuğu ilke edinerek, hizmetini sürdürüyor.

Hizmet ve Programları

Turizm şirketi tarafından sunulan hizmet, Hatay Sas turizm şehirlerarası yolculuğu şeklinde. Şehirlerarası ulaşımın güvenli ve konforlu şekilde geçmesi açısından turizm şirketi tarafından gereken özen gösteriliyor. Gerek otobüs içinde gerekse yolculuk öncesi ve sonrasında, taleplerinizin yerine getirilmesi, memnun kalacağınız bir hizmetin sunulması söz konusu.
  • İnternet: Otobüs içinde size sunulan imkanlar arasında internet var. Yolculuğunuz sırasında internete bağlanmak istediğinizi talep etmeniz halinde, hostes tarafından bilgi verilecektir. Giriş yaparak, yolculuk boyunca ücretsiz internet kullanabilirsiniz.
  • TV: Koltukların arka bölümlerinde yer alan TV ekranlarından televizyon izleyebilirsiniz. Her yolcu için ayrıca belirlenmiş olan TV ekranları bulunuyor. Ayrıca kulaklık talep etmeniz de mümkün oluyor. Yolculuk boyunca kullanabilirsiniz.
  • 220 Volt Priz: Otobüs yolculuğunuz sırasında gerek telefonunuzu gerekse bilgisayarınızı şarj etmek isteyebilirsiniz. Bu durumda direkt olarak şarj etmeniz için 2 koltuk için bir adet olmak üzere prizlerin yapılmış olduğunu göreceksiniz.
  • Otobüs Konforu: Her şeyden önce yapılacak olan yolculuğun konforlu şekilde geçmesine özen gösteriliyor. Bunun için rahat koltuk imkanının tanınmış olduğunu bilmelisiniz. Hem geniş aralıkların olduğu hem de koridorun da geniş olduğu bir otobüste seyahatinizi edeceksiniz. Hatay Sas otobüs bileti aldıktan sonra, yolculuk sırasında her koltuk için bireysel yer alan kemerleri takmanız konusunda da öneri alacaksınız. Güvenliğiniz için otobüste gereken koşullar oluşturulmuştur.
  • İkramlar: Otobüste dilerseniz soğuk ve sıcak içecek talebinde bulunabilirsiniz. Sizin için düzenli olarak yapılacak olan servislerde, varsa hemen talebinizi sunabilirsiniz. Tatlı ve tuzlu ikram seçenekleri de tarafınıza sunulacaktır.

Seferleri

Çok sayıda farklı şehir kalkışlı ve varışlı olmak üzere otobüs seferleri yapılıyor. Hatay Sas otobüs seferleri arasından popüler olanlarına yer verilmiştir. İstanbul – Hatay, Hatay – Ankara, Hatay – Gebze, Hatay – Harem, Esenler – Hatay gibi otobüs seferleri gerçekleşiyor. Ayrıca Adana – Esenler, Esenler – İskenderun otobüs seferleri de gerçekleşiyor.

Şehirlerarası Ulaşım;

Hemen hemen her lokasyon için şehirlerarası ulaşımın gerçekleşmesi sağlanıyor. Farklı iller için acenteler ile iletişime geçmek ya da online bilet aramanız durumunda direkt olarak şehirlerarası yolculuğun gerçekleşmesi için bileti temin edebileceğinizi göreceksiniz.

Servis Seçeneği;

Dilerseniz bilet alırken servis seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Acente yetkilisi, otogara ulaşım ya da vardığınız şehirde merkeze ulaşım konusunda, güzergahları da kontrol ederek, servis konusunda yardımcı olacaktır. Genel olarak servisler, ulaşımın çok daha hızlı ve güvenli şekilde tamamlanmasını sağlar. Güvenlikten ödün vermeyen bu ulaşımda ayrıca bir ücret ödenmesi de istenmez. Bu sayede yolculuğunuzu ekonomik şekilde tamamlamış olursunuz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesislerine bakıldığında, Hatay Sas Turizm konaklama tesisleri özel olarak oluşturulmamış. Ancak bunun dışında, otobüs firmasını tercih etmeniz durumunda, hangi dinlenme tesislerinin tercih edildiği yönünde bilgi veriliyor. Yolculuk sırasında mola verilen tesislerin hem güvenli hem de konforlu şekilde hizmet verdiğini göreceksiniz.

Akün Dinlenme Tesisleri

Adana’da yer alan dinlenme tesisine ulaşmak için 0322 581 30 15 numarasını arayabilirsiniz. Dinlenme tesisi, çevre yolu üzerinde yer alıyor ve hem yemek yiyebileceğiniz hem de ihtiyacınız olan Adana’ya özgü eşyaları temin edebileceğiniz bir yer.

Bozbey Dinlenme Tesisleri

Düzce’de bulunan bu dinlenme tesisi de turizm şirketi tarafından tercih edilen dinlenme tesisleri arasında. Ayrılan peronda yerini alarak, yolcuların temel ihtiyaçlarını gidermesi bekleniyor. Tuvalet, mescit, yemek yeme gibi ihtiyaçlarınızı karşılama imkanı bulacaksınız.

Şereflikoçhisar Başkent Mola Tesisleri

Durak noktalarından bir diğeri ise Şereflşikoçhisar Başkent mola tesisleri. Bu tesiste direkt olarak restoran, tuvalet, mescit gibi ihtiyaçlarınızı karşılama imkanı bulacaksınız. Tuz Gölü manzaralı olan bu tesiste, 20 dakika mola verilmesi  yolculuğa göre mümkün olabilir.

Otobüs Filosu

Hatay Sas Turizm otobüs filosu için net bir sayı verilmiyor. Ancak filoda yer alan araçların güven ve konfor açısından hemen hemen aynı yüksek kaliteyi taşımasına özen gösteriliyor. Buna dikkat edildiğinden, tüm araçlarda yapılan yolculukta hizmet kalitesinden ödün verilmemiş oluyor. Otobüs filosunun her geçen gün genişletilmesi hedeflenerek, daha geniş lokasyonlarda şehirlerarası yolculuk hizmetinin yüksek kaliteden sunulması sağlanacak. Geniş bagajı olan otobüsler sayesinde, yolculuğunuzda taşıdığınız eşyalarınız sorun olmayacak. Kurumsal şekilde taşıma kurallarına uygun olarak, bagajların teslim alınması ve yolculuk sonunda teslim edilmesi sağlanacak. Hatay Sas turizm hizmetini değerlendirebilirsiniz.
 

Hatay Sas Turizm İletişim

Telefon: (0212)-658-10-65
Telefon: 03262270221
Telefon: 03488140027
E-Posta: bilgi@hataysas.com
Website:

Adres:
Cebrail Mahallesi, Atatürk Caddesi, Aşiyan Apartmanı, No 9-4-8, Antakya, Hatay

Hatay Sas Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Hatay Sas Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (3)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

3 Değerlendirme

O****

T****

13-03-2022

Teşekürler


S****

****

06-08-2020

VALLAHİ İLK DEFA BİNDİM HEM PERSONELLERİ HEM ARAÇLARI YİLLARIN HAS INDAN KALİTELİYDİ BENCE BU KALİTEYİ BOZMAZLAR İSE HATAYIN İLK İKİ FİRMASINDAN BİRİ OLURLAR MEMNUN KALDIM


****

****

14-05-2020

Süper.Herkese tavsiyemdir.