Aydın Mersin Otobüs Bileti

Aydın - Mersin Otobüs Seferleri

 • Adıyaman Anka Turizm
  AYDIN
  16:30
  MERSIN (İÇEL)
  07:30
  400,00 TL
 • Özkaymak
  AYDIN
  15:30
  MERSIN (İÇEL)
  07:00
  400,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  AYDIN
  18:30
  MERSIN (İÇEL)
  09:30
  355,00 TL
 • Fındıkkale Turizm
  AYDIN
  09:30
  ERDEMLI, MERSIN
  23:58
  400,00 TL
 • Öz Gülaras Turizm
  AYDIN
  16:30
  MERSIN (İÇEL)
  07:30
  380,00 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  AYDIN
  20:30
  MERSIN (İÇEL)
  11:35
  400,00 TL
 • Güney Akdeniz Seyahat
  AYDIN
  00:45
  MERSIN (İÇEL)
  16:45
  500,00 TL
 • Villa Turizm
  AYDIN
  17:00
  MERSIN (İÇEL)
  07:00
  400,00 TL
 • Mersin Nur Turizm
  KUŞADASI
  17:00
  MERSIN (İÇEL)
  08:00
  600,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Aydın - Mersin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Anka
Adıyaman Gülaras
Adıyaman Öz Gülaras Turizm
As Adana Seyahat
Isparta Petrol
Lider Adana Seyahat
Metro Turizm

Aydın - Mersin Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Aydın Mersin arası genellikle 15 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Aydın Mersin arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Anka, Adıyaman Gülaras, Adıyaman Öz Gülaras Turizm, As Adana Seyahat, Isparta Petrol, Lider Adana Seyahat, Metro Turizm firmalarıdır.
Aydın Mersin otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 400 TL kadardır.
En ucuz Aydın Mersin otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Aydın Hakkında

Ege Bölgesinin İzmir ve Manisa’dan sonraki üçüncü büyük ili olan Aydın, turizm ve sanayi bakımından gelişmiş bir ekonomiye sahip olan iller arasındadır.

İklimi ve doğası oldukça güzeldir. Ege denizine kıyısı olan bu kentin, Kuşadası ve Didim ilçeleri en önemli turizm beldeleri arasında yer almaktadır. Aydın, tarım ve hayvancılık konusunda en gelişmiş iller arasındadır. Büyükşehir belediyesi olarak çalışmaların başlamasının ardından, ulaşım konusunda gelişmiş uygulamalar başlamıştır.

Efeler ilçesi nüfus bakımından en yoğun bölgedir ve Didim, Söke ve Kuşadası Ege denizine kıyısı olan ilçelerdir. Söke un fabrikasıyla meşhur olan bir ildir ve bölgede deve güreşleri de popüler kültür ögeleri arasında yer almaktadır.

Aydın havayolu, karayolu ve demiryolu ile ulaşımın sağlanabildiği bir kenttir. büyükşehir belediyesi olarak hizmet vermektedir. Ve Türkiye’nin en büyük onuncu kentidir. 

Mersin Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Mersin

Mersin limanına yakın olan ve Akdeniz merkezde yer alan MEŞTİ, her yere kolay bir şekilde ulaşımın sağlandığı bir alandır.


Birçok şehirde olduğu gibi Mersin’de de toplu taşımada pratik bir çözüm olan kent kart kullanılır. Kent kartı her yerde bulmanız mümkündür. Otogar, kent kart satış noktaları ve durak gibi alanlarda kent kart satın alınabilir ve birçok otomattan da dolum yapılabilir.

En ekonomik koşullarda seyahat etmek için toplu ulaşımı tercih edebileceğiniz gibi, otobüs firmalarının servisleri, taksiler ve dolmuşlarla da istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi (0324) 232 15 77 numaralarından çağrılabilmektedir. Akdeniz merkeze yürüyerek ya da otogar durağından taksi çağırarak gitmek istediğiniz yere taksi ile ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri oldukça ekonomiktir ve gece tarifesi yoktur. Ancak uzak bir ilçe ya da
köye gidecekseniz şoförle görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

101 ve 102 numaralı otobüsler her 15 dakikada bir kalkmaktadır. Bu araçlarla kent kart kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otogardan da her 15 dakikada bir sefer düzenlenmektedir. En son otobüs 23:30 civarında kalkmaktadır ve kısa sürede gideceğiniz yere ulaşmanız ferah trafik sayesinde oldukça kolaydır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı firmalar Mersin ilçelerine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Bu nedenle seyahat ettiğiniz firmalardan servis hizmeti konusunda bilgi edinerek güzergah ve saatler hakkında detayları öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ve dolmuş hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi, otogardan çıktıktan sonra da kısa sürede bir dolmuş bulabilirsiniz. Kent kartınız yoksa dolmuşlarla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Minibüsler çeşitli güzergahlara yolcu taşıma hizmetleri vermektedir

En Popüler Aydın - Mersin Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Mersin Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  9°C
 • açık
  Per
  açık
  12°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  11°C
 • açık
  Cmt
  açık
  11°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  5°C

Haritada Mersin

Mersin Hakkında

Nüfus
1.745.221
Plaka
33
Telefon Kodu
324