Mersin Aydın Otobüs Bileti

Mersin - Aydın Otobüs Seferleri

 • Adıyaman Anka Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  18:25
  AYDIN
  09:25
  300,00 TL
 • Fındıkkale Turizm
  MERSIN
  01:30
  AYDIN
  18:00
  400,00 TL
 • Ak Aksu Turizm
  TARSUS
  18:15
  AYDIN
  09:30
  450,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  23:30
  AYDIN
  15:00
  355,00 TL
 • Özkaymak
  MERSIN (İÇEL)
  14:30
  AYDIN
  06:30
  400,00 TL
 • Mersin Nur Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  19:00
  SÖKE
  09:30
  600,00 TL
 • Villa Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  19:00
  AYDIN
  11:00
  550,00 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  MERSIN (İÇEL)
  22:45
  AYDIN
  14:15
  400,00 TL
 • Adiyaman Ünal
  MERSIN (İÇEL)
  16:01
  AYDIN
  07:31
  360,00 TL
 • Öz Gülaras Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  18:30
  AYDIN
  09:25
  380,00 TL
 • Güney Akdeniz Seyahat
  MERSIN (İÇEL)
  01:00
  AYDIN
  17:00
  500,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Mersin - Aydın Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Anka
Adıyaman Gülaras
Adıyaman Öz Gülaras Turizm
As Adana Seyahat
Has Turizm Ltd.
Isparta Petrol
Kontur Turizm
Lider Adana Seyahat
Metro Turizm

Mersin - Aydın Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Mersin Aydın arası genellikle 15 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Mersin Aydın arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Anka, Adıyaman Gülaras, Adıyaman Öz Gülaras Turizm, As Adana Seyahat, Has Turizm Ltd., Isparta Petrol, Kontur Turizm, Lider Adana Seyahat, Metro Turizm firmalarıdır.
Mersin Aydın otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 300 TL kadardır.
En ucuz Mersin Aydın otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Mersin Hakkında

108 km uzunluğunda bir doğal plaj potansiyeline sahip olan Mersin, Antalya’dan çok önceleri oldukça gözde bir tatil beldesiydi.


Farklı medeniyetlerin buluştuğu, çok sayıda tarihi ve kültürel varlığıyla mütevazı bir şehir olan Mersin, Cennet – Cehennem çökükleri, Astım mağarası, ilk tarımın yapıldığı verimli topraklar olan Yumuktepe Höyüğü ve daha birçok önemli eserin bulunduğu Mersin müzesiyle görülmeye değer bir kenttir.

Mersine en ucuz otobüs bileti bulunduğunda mutlaka alınıp gezmek için fırsat yaratılmalıdır. Marinası da oldukça şık olan Mersin, Tarsus müzesi, Tarsus Şelalesi, Saint Paul Kilisesi, Şahmeran Mağarası, Yedi Uyurlar Mağarası ve daha nice tarihi mekanıyla görülesi yerlerden biridir.

Cambazlı Kilisesi de oldukça dikkat çekici mekanlar arasındadır. Akdeniz’in en güzel renklerini içinde barındıran bu tarihi kentte asırlar öncesine yolculuk yapabilir, içinizi dinlendiren havası ve doğasıyla huzurlu ve ekonomik bir tatil yapabilirsiniz.

Aydın Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Aydın Aydın otogarı şehir merkezine biraz uzak olduğu için otobüs firmalarının ücretsiz servisleriyle ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti temin etmek için otogardaki yerel ulaşım araçları tercih edilmektedir.

Otogarın yeni yerine ulaşım için güzergah değiştiren sarı belediye otobüsleri, taksi ve dolmuşlarla otogardan diğer ilçelere, diğer ilçelerden de otogara ulaşım sağlanabilmektedir. Otogarın yeni yeri geniş olduğu için, tüm şehir içi araçlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sarı otobüsler için Aykart kullanılmaktadır. Aykart satın almak istediğinizde terminaldeki büfelerden satın alabilirsiniz ve duraklardaki otomatlardan kontörünüz bittikçe yükleme yaptırabilirsiniz. Öğrenci ve yaşılar için de Aykart ile indirimli ulaşım imkanı vardır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi 0256 518 73 21 numarasından çağrılabilir ve otogar çıkışında bulunan taksilerle istenilen yere gidilebilmektedir. Taksi ücretlerinde gece tarifesi uygulanmamaktadır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan Söke ve Nazilli ilçelerine otobüs vardır. Söke için 601, Nazilli için 602 numaralı otobüse binilmesi gerekmektedir. Otogara giden otobüslerin numaraları 1, 2, 3, 8, 9, 12, 16, 17 ve 20 numaralı otobüsler yeni otogardan geçmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Söke, Didim, Kuşadası, Nazilli ve diğer bölgelere ücretsiz servis hizmetleri bulunmaktadır. Bu servisler için otobüs şirketinizden bilgi alabilirsiniz.  


Minibüslerle Ulaşım

Minibüslerle de tüm ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. Otogarın içerisinde bulunan dolmuş durağından, gideceğiniz ilçenin güzergahını izleyen minibüslere binebilirsiniz. Bu minibüsler otobüs saatlerine göre hizmet vermektedir ve ücretleri de oldukça uygundur. 

En Popüler Mersin - Aydın Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Aydın Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  5°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  7°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  4°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  3°C
 • açık
  Sal
  açık
  6°C

Haritada Aydın

Aydın Hakkında

Nüfus
1.053.506
Plaka
9
Telefon Kodu
256