Adiyaman Ünal Online Otobüs Bileti

Adiyaman Ünal Hakkında

Adiyaman Ünal

Ardahan’a ait ulaşım hizmeti veren otobüs firmamız Koç Ardahan Seyahat ulaşım sektöründe müşterilerimize Türkiye’nin her bölgesinden güvenli ve konforlu şekilde hizmet veren köklü turizm firmalarından biridir. Kuruluşundan itibaren müşteri memnuniyetine değer vermekte ve bu sayede ulaşım sektör piyasasında diğer firmalar karşısında güçlü olarak yıllardır hizmet vermektedir.
 

Hizmet ve Programları

Kalitesinden ve firmanın kurulduğu yıldan itibaren belirlediği ilkeleri ve yılların verdiği tecrübesinden  ödün vermeyen Koç Ardahan Seyahat her zaman çalışanlarıyla müşterilerine hizmet için hazırdır. Firmamıza ait otobüs filosuna ait araçlarda yolculuk eden müşterilerimizin rahat olarak seyahat etmeleri için koltuk aralıkları geniş olarak ayarlanmıştır. Otobüs içi internet, MP3 müzik, uydu yayını, sınırsız ikramlarımız bulunmaktadır. Ayrıca USB kablo girişi ile kendi teknolojik eşyalarınızı şarj edebilirsiniz. Yolcularımızın rahatı ve güvenliği için her şeyi düşündük. Ayrıca yolcularımız için şehir içi servisimiz de bulunmaktadır. Turizm şirketimiz Karayolları Genel Müdürlüğü’nün belirlediği hız sınırlamanın firmamız olarak hasas davranmakta ve şöförlerimiz bu kurallara uygun şekilde seçilip hizmet vermektedir. Ayrıca web sitemizde belgeler sekmesinde Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmiş yetki belgesini kontrol edebilirsiniz. Yolcularımızın güvenli ve konforlu olarak seyahat etmesi firmamız için asla taviz veremeyeceği ilkelerindendir.
 

Seferleri

Firmamız  Ardahan, İstanbul (Anadolu ve Avrupa), Bursa, İzmir, Kocaeli illerinde müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Biletlerimiz her bütçeye uygun olup, bazı dönemlerde kampanyalı fiyatlarımız bulunmaktadır. Biletlerinizi web sitemizden online olarak alabilirsiniz. Eğer isterseniz online olarak aldığınız biletinizi satış ofislerimizdeki görevlilerimizden talep edebilirsiniz. Bagaj prosedürümüzde de belirttiğimiz gibi limitin üstünde olan bagajlarınız alınmayabilir veya ek ücret talep edilebilmektedir. Her yolcu için bagaj hakkı 30 kilogram olup, bunu aşmamak koşulu ile iki bagaj hakkı bulunmaktadır, görevliden mutlaka bagaj fişinizi alınız. Eğer bagaj fişiniz olduğu halde eşyanız kaybolduğu takdirde bagaj fişinizi göstererek mağduriyetiniz giderilir. Firmamız tarafından kaybolan bagajınız için ödeme yapılır. Ayrıca bagajın içerisinde kırılabilen, akıcı, kokabilen ve bozulabilen eşyalar ile tehlikeli eşyaların taşınması söz konusu değildir. Böyle bir şey olduğu tespit edildiğinde ya da böyle eşyalarınız kaybolduğunda oluşacak maddi manevi zarardan firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.
 

Otobüs Filosu

Koç Ardahan Seyahat yolcularımızın konforlu ve güvenli seyahati konusunda gerekli titizliği göz önünde bulundurarak Mercedes Travego araçların üretilen en son modeli otobüs filomuz için tercih etmekteyiz. 

Adiyaman Ünal İletişim

Telefon: (0416)-216-11-12
Telefon: 04162161112
Fax 4162161112
E-Posta: info@adiyamanunalturizm.com.tr 
Website:

Adres:
Şehirler Arası Otobüs Garajı, No: 2, Merkez, Adıyaman

Adiyaman Ünal En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Adiyaman Ünal Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok