Ankara Kahramanmaraş Otobüs Bileti

Ankara - Kahramanmaraş Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  ANKARA
  02:15
  KAHRAMANMARAS
  10:30
  400,00 TL
 • Mardin Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  09:45
  KAHRAMANMARAŞ
  19:15
  400,00 TL
 • Lider Elbistan
  ANKARA (AŞTI)
  03:00
  ELBISTAN
  12:00
  350,00 TL
 • Ede Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  12:30
  KAHRAMANMARAŞ
  20:30
  400,00 TL
 • Ak Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  01:00
  KAHRAMANMARAŞ
  09:00
  400,00 TL
 • Siirt Kurtalan Ekspres
  ANKARA (AŞTI)
  14:00
  KAHRAMANMARAŞ
  23:00
  400,00 TL
 • Süha Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  02:30
  KAHRAMANMARAŞ
  12:30
  400,00 TL
 • Lüks Afşınlılar Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  02:00
  AFŞIN
  11:00
  350,00 TL
 • Adıyaman Anka Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  19:00
  KAHRAMANMARAŞ
  04:00
  400,00 TL
 • Öz Gülaras Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  19:30
  KAHRAMANMARAŞ
  04:30
  400,00 TL
 • Adiyaman Ünal
  ANKARA (AŞTI)
  18:59
  KAHRAMANMARAŞ
  03:59
  400,00 TL
 • Kahta Petrol
  ANKARA (AŞTI)
  19:30
  KAHRAMANMARAŞ
  04:20
  400,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Ankara - Kahramanmaraş Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Anka
Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Ak Turizm
Aksu Turizm
Ede Turizm
Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm
Kahta Petrol
Lüks Kahramanmaraş
Lüks Kahramanmaraş Turizm
Metro Turizm

Ankara - Kahramanmaraş Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ankara Kahramanmaraş arası genellikle 8 saat 15 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Ankara Kahramanmaraş arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Anka, Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Ak Turizm, Aksu Turizm, Ede Turizm, Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, Kahta Petrol, Lüks Kahramanmaraş, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Metro Turizm firmalarıdır.
Ankara Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 400 TL kadardır.
En ucuz Ankara Kahramanmaraş otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Ankara Hakkında

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin merkezinde bulunan bir kenttir. En kalabalık ikinci şehir olan Ankara, 5 milyon 270 bin kişilik nüfusuyla, devlet erkanının, üniversitelilerinin ve memurların kenti olmuştur.

Başkent olmasından itibaren sürekli gelişen ve sanayi anlamında yatırım kendi olan Ankara, coğrafi olarak büyük bir yüzölçümüne sahiptir. Nüfusun üçte ikisi, hizmet sektöründe çalışmaktadır. Türkiye’de en önemli üniversiteler Ankara’da bulunmaktadır ve dünya çapında başarıya sahip olan ODTÜ de bu şehirde yer almaktadır.

Ankara tavası, Kızılcahamam ve Beypazarı maden suyu, Kavaklıdere ve Kalecik Karası dünya çağında tanınmaktadır. Ayrıca Ankara kedisi ve Ankara tavşanı da oldukça ünlüdür. Ülkenin merkezi olan başkent Ankara’da Beypazarı evleri, festivaller ve müzeler oldukça önemlidir. Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya ulaşım sağlanmaktadır.

Kahramanmaraş Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kahramanmaraş Hem şehir içi hem de şehir dışı ulaşımın merkezi olan otogarda, şehir içi ulaşımı sağlayan belediye otobüsleri, taksiler ve minibüsler için özel bir alan bulunmaktadır.

Her dönem yolcu yoğunluğunun fazla olduğu kentte, özellikle belediye otobüsleri ile çok fazla ulaşım sağlanmaktadır. Toplu taşıma için Kahraman Kart kullanılmaktadır.
Online para yüklenebilen ve bu kartları otobüslere basarak seyahat edebilirsiniz.

İstediğiniz zaman taksi ile ulaşabileceğiniz şehir merkezine uzun mesafelerde yolculuk etmek isteyenler için pazarlıklı bir şekilde ücret konusunu netleştirebilmektedir.

 
Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile seyahat etmek isterseniz  (0344) 235 00 46 numarasından durağa ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri açılış ücreti ve km başına eklenen ücretlerle belirlenmektedir.

Şehir merkezine ulaşım oldukça pratiktir. Uzak mesafelerdeki ulaşım ihtiyacınız için taksi hizmeti alabilirsiniz. Taksilerle pazarlık yaparak fahiş olmayan fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogara ulaşım için otogar kalkışlı olarak birçok yere ulaşım sağlanmaktadır. H11 ile Sosyal Bilimler Lisesi, H24 Şekerdere Binevler güzergahlarına aktarmasız olarak ulaşabilirsiniz.

Otobüslerde Kahraman Kart kullanarak avantajlı ve daha ekonomik seyahat edebilirsiniz. Kahraman Kart satış noktaları terminaller, büfeler ve hareket merkezleridir. Bittikçe internetten online olarak para yükleyebilirsiniz. En uygun otobüs bileti olan Kahraman Kart 5 TL karşılığında satın alınmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Kahramanmaraş’ın belli ilçelerine ve bazı köylerine servis hizmeti vardır. Bu servis araçlarıyla gideceğiniz yere kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Güzergah ve saat bilgileri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için bilet aldığınız otobüs firmasıyla görüşebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Dolmuşlarla her yere ulaşım mümkündür. Özellikle mahalle ve köylere ulaşım için dolmuşlar tercih edilir ve neredeyse her yerde bir dolmuş bulabilirsiniz. Ücretler 1.50’den başlamakta ve gidilecek alana göre fiyat değişmektedir.

En Popüler Ankara - Kahramanmaraş Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Kahramanmaraş Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  -9°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  -15°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -14°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  -15°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -13°C

Haritada Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Hakkında

Nüfus
1.096.610
Plaka
46
Telefon Kodu
344